Radnice hodlá rozšířit autopark

Autor: Josef Kachna <j.kachna(at)atlas.cz>, Téma: Město Stříbro, Zdroj: důvěryhodný, Vydáno dne: 01. 04. 2004


Podařilo se mi zjistit, že stříbrská radnice se chystá koupit dvě nová vozidla a rozšířit tak svůj vozový park. A to dokonce i přes to, že nákup nebyl doporučen investičním výborem a schválen zastupitelstvem města Stříbra.

Podle všech informací, které se šířily z odboru dopravy, to budou dvě nové Dacie Solenza. Neváhal jsem a zavolal kvůli podrobnostem na radnici.

Zdroj blízký panu starostovi mi potvrdil, že to opravdu budou Dacie. Radnice prý musí vracet několik milionů státních dotací, a tak si v rámci úspor nemůže dovolit původně plánované vozy Audi A8.

Dacia 2

Navíc mi bylo vysvětleno, že na Dacii má vedení úřadu jen ty nejlepší vzpomínky. Starostův strýc totiž dělal taxikáře v Bukurešti právě s Dacií. A také pan místostarosta rád vzpomíná na své první auto. Byla jím červená Dacia Nova a jedno léto s ní dojel až k Balatonu.

Dacia 1

Nové Dacie Solenza mají dorazit na Městský úřad již 1.května. S tímto datem radnice přijímá také nového udržbáře vozového parku. V konkurzu, který byl vyhlášen 31. března a do kterého měl každý možnost přihlásit se, vybrala komise pro výběrová řízení na svém zasedání dne 29.3.2004 toho nejlepšího z kandidátů. Zvítězil bývalý automechanik a fachman na veterány pan Toník Grauz.

Toník Grauz

A mě nezbývá než popřát všem radním hodně kilometrů bez poruch.

Dacia 3© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.