Je tady……LÉTO !!

Autor: Chatman <>, Téma: Život ve městě, Vydáno dne: 16. 07. 2003


ano konečně je tu letní počasí jak má být, prázdniny se pěkně rozběhly a tak k dokonalé idylce chybí snad už jen ta voda.

Není to tak dlouho (přesněji v období těsně před volbami do městského zastupitelstva), co jsem z několika stran slyšel o nutnosti vybudování koupaliště – či dokonce bazénu v našem městě. Nemám v úmyslu někoho vyzývat k dodržení svých předvolebních slibů a ptát se co pro to dělá, ale vážení – alespoň koupaliště by se nám asi sakra hodilo.
Nebude to dlouho trvat a koupání v řece, rybníkách nebo na Hracholuskách pro vodní řasu - květ bude ukončeno, a tak jedno z řešení by bylo normální městské koupaliště. Píši normální a mám tím na mysli běžné koupaliště, které je součástí snad každého městečka či vesnice tam v té Evropě do které chceme. Bohužel u nás ve Stříbře panuje názor, že jde zatím stále o jakýsi přepych a že na to nejsou peníze, a že…
Jsem toho názoru že určitě nejde o přepych! Kdyby byla především vůle a zájem – určitě by se řešení a peníze našly (co třeba nějaké fondy a programy na rozvoj měst? … a nebo …). Je to také o tom, že se stanovily priority co se bude stavět, co ne, co letos a co nikdy a za kolik atd.
Jak říkal jeden můj známý: “Všechno jde – jen chcíplá koza nejde“, věřím že na to koupaliště brzy dojde.

A tak by mě zajímalo jaký názor na koupaliště či bazén máte i vy ostatní??


© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.