Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Michal Dziamba komu dlužíí...?Je to ulhanej člověk
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2009 22:21

Kam koliv se podíváte všem dlužíí

Re: Michal Dziamba komu dlužíí...?Je to ulhanej člověk
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2009 22:23

To je pravda i mě dluží je to hrozný lhář a slyšela jsem že neplatí na svoje dcery má 3 a ani o jednu se nedokáže postara eye popping smiley

Autor: Karol (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2010 12:01

Nechápu jak takový člověk může být ještě na veřejnosti v tachovském deníku se psalo že ho hledali po Stříbře policisti a nenašli kdykoliv jsem třeba v peny nebo lidlu tak ho potkávám a narvanými taškami a ptám se ho kdy mi vrátí těch 22 tisíc které jsem mu pučila na opravu ňákeho auta a on mi odpový že nemá peníze a jestli si má utrhonut nohu aby mi je dal pořád na to má ˇáké připomínky a že ten nákup není jeho ale jeho kamaráda myslím že takový člověk už žádné kamarády nemá!!mno lituju ty lidi co sním něco měli a kord ještě dítě chudáci že já tenkrát jsem si taky neudělala ten sešítek jako ta jeho bejvalá přítelkyně( o které teď po celém Stříbře rozhlašuje že je to lhářka ale já mu to nevěřím)aby mi mohl vrátit ty peníze teď by se mi moc hodili pro mojí dceru na školu!!ale ty už asi neuvidím smůla udělala jsem si to sama že jsem mu věřila ale asi nejsem sama kdo mu pučil sad smiley

Autor: georgina (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2010 13:36

Díky za podporu ale spon někdo mi věří,že si nevymýšlím!to stihl okráct ještě mojí maminku o 90 tisíc kolik dluží synovi ani nwm a já už to ani nepočítám samozdrřejmě to nikdo nemáme na papíře takže si dobře užil za naše prachy!!sad smiley

Datum: 08.11.2010 13:41

aa konečně mi někdo odpověděl já jsem byla jeho kamarádka a věřila jsem mu že mi je vrátí a on pořád až mu příde faktura atd. už jsou to 2 roky co jsem mu to pučila a on pořád nic myslí te že mi je ještě nekdy vrátí to je mi líto že vás takhle zneužila to i vašeho syna to jste asi vy ta paní s tím sešítkem že??ráda bych se vám představila ale chci zůstat v anonimitě tak se prosím zase ozvěte!! děkuji K.smiling smiley

Datum: 08.11.2010 13:52

Nepočítej te že vám to vrátí čeká až všichni umřem panovi Kellerovi dlužil tak dlouho až zemřel a takovích je spouty panu Solovímu 70 tisíc ve všch bankách jeho odhadované dluhy jsou přes 2 miliony a 80%nejsou papíry určitě víte kde bydlím tak se můžete stavit.

Datum: 08.11.2010 13:57

Dobrá tak to budu moc ráda vím kde bydlíte a zná te mě tak se pokusím stavit ovýkendu a když mi to nevíde tak se vám ozvu děkuji K.

Datum: 12.11.2010 20:05

Dobrý den omlouvám se vám ale nemůžu přijít dcera přijede po měsíci domů ze školy tak se vám opravdu moc omlouvám.děkuji za pochopeníwinking smiley

Datum: 15.11.2010 02:09

jj nic se neděje,někdy príště pa

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.