Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: Předchozí1234567
Aktuální stránka: 7 z 7
Re: Jaké máte zkušenosti z Pivovaru u Rybiček?
Autor: Host (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2009 11:00

Citovat:
Riky
Pro Admina: ..Mě jste tímto odradil, zde končím.

Dobrej nápad Riki. Ale trvalo ti to! Konečně nebudeme číst ty tvoje bláboly.

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2009 11:07

S takovým přístupem webu k diskutujícím tu už asi nebudeš číst nic, troubo..Takže ztratíš smysl svého života..smiling smiley))) Mějte se tu.

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 09:35

Čekal jsem od admina alespoň nějakou reakci, jak vidím, je to pod jeho úroveň odpovědět. Takže můj poslední koment: Naprosto nechápu účel vlákna: "neměly by se za to vybírat peníze?" Nemá absolutně žádnou smysluplnou hodnotu. Ale takové vlákna tady asi potřebujete. Nicneříkající nesmysly. Proto nás nabádáte zakládat stále nová a nová vlákna? Naopak, bych se snažil směrovat diskuze k podobným tématům, aby zde nebylo převláknováno takovými zbytečnostmi. Takže admine, právě jsi pohřbil další, slibně se rozbíhající vlákno, které asi lidi zajímalo, jak je vidět z počtu příspěvků. Gratuluji, pokud je váš účel pohřbít tenhle skomírající web, tak děláte svou práci dobře.Zamyslete se. Čest práci, soudruhu a SBOHEM

Autor: Zorro (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2010 18:21

Byl jsem u rybicek cca.dvakrat a pokazde jsem dostal na taliri hranolky skoro hnede a zbytek nic moc.Doporucuji hranolky Q baru jsou krasne zlute a krupave a zbytek..........velmi chutne.

Autor: Bzzz (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2010 21:37

...to je krasny prispevek. Doposud si clovek myslel, ze na hranolky se chodi do KFC bo McDonald's a do pivovaru na pivo. smileys with beer Clovek se neustale uci thumbs upspinning smiley sticking its tongue out

Autor: Saxifraga (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2010 12:52

Pivovar U Rybiček je v současnosti nejlepším podnikem, který je ve Stříbře. Je to podnik, do kterého se nemusím bát jít s návštěvou, když sem nějaká zavítá ať už od nás, nebo ze zahraničí. Interiery mají svou úroveň a to je docela podstatná věc.
Co se týče služeb a občasného pochybení personálu - no dejme si ruku na srdce - kdo z nás někdy toho neměl dost a nedopustil se nějaké té chybky? Také se mi stalo párkrát, že jsem si musela "počkat", ale člověk to pomine když jdete do takového zařízení s milou společností - takže to lépe uteče.
Napíši Vám svůj zážitek v jednom podniku na náměstí. Sedím u stolu, obsluha mi přinese večeři, od stolu za mnou se zvedá host a ptá se servírky,"kde jsou toalety?" ona "musíte po schodech nahoru ven a tam už podle čuchu dojdete".
Tak to je také odraz stříbrského pohostinství, já jen aby jste věděli, že se dá psát i o jiném a hlavně vidět chyby tam kde jsou a ne si je hledat v nepodstatných maličkostech.
Koukněme se kolem sebe ve Stříbře, obchody s kvalitním zbožím jsou pryč, služby jsou katastrofa, tak proč se nenaučit respektovat občasné maličkosti a nepřát kvalitním a pěkným věcem.
Přeji Vám hezký den.

Autor: host (IP zapsáno)
Datum: 12.02.2010 16:19

Katastrofa, katastrofa, katastrofa. Obsluha....no coment. čekací doby delší, než u lékaře, pokud si vás tedy vůbec první čtvrthodinu nékdo všimne. A to tvrdím navzdory té reklamě na nade mnou, že, pane Rybo.

Datum: 13.02.2010 12:25

Á - vždyť jsme ve Stříbře, když se napíše nějaká chvála hned se najde někdo kdo je v opozici. Někdy se nedivím malé návštěvnosti těchto stránek a tím i poskrovnému počtu příspěvků.
Ale nazval jste to dobře - reklama, proč ne, reklama se má dělat dobrým věcem a těch je tu hodně málo.

Datum: 26.03.2010 21:05

Jsem tu po dlouhém čase znovu, abych všechny Ty, kteří hanili dobré pohostinství ve Stříbře upozornila na "supr-moderní" restauraci, která je zcela nově otevřená namísto restaurace Kalich .Co Vy na to? Co říkáte úrovni restaurace, která Vás vítá blikajícími žárovčičkami. V prvním momentě člověk neví jestli je prosinec a neblíží se vánoční svátky,nebo co se to děje?
Kde je kultura českého pohostinství,cedule s nabídkou utopenců, tlačenky s cibulí a dobrého piva a kde je hostinský roznášející české pivo s pořádnou čepicí? Že by byl na dovolené ve Vietnamu?
Má návštěva - jedna z Prahy se podivovala. Druhá z Německa se usmívala a v z bezprostřední naivity se ptala,"nač filipinci tady, poč fáří v čéské chospóde?" Před dvaceti lety tu byli naposledy a nostalgicky se vzpomínkou na staré časy obcházeli místní podniky. Dneska - úsměv yawning smiley)
Zapřemýšlejme- prima den.

Autor: paja (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2010 11:33

Před 2 dny jsem zavítal po dlouhé době do tohoto "pivovaru" ve 13h.na oběd. Byl jsem tam sám, obsluha si mne všimla asi za 10 min., poobědval jsem tedy a mé pocity jsou následující : černé pivko bylo nakyslé, bez pěny - nějaký kapák, k jídlu byla pouze "gulášová polévka" - nějaká omáčka s kousky brambor a mletým masem - to už gulášovka z penny je lepší, jako hlavní jídlo byl pouze "mexický guláš" a o tom raději mluvit nebudu. Horší oběd jsem dlouho neměl a když jsem platil, servírka mi dokonce to černé nakyslé pivo, které jsem vrátil, ÚČTOVALA - prostě příšerné !!! Tento podnik je možná hezký co se týče prostředí, ale vše ostatní je hluboko pod úrovní. Dlouho tam opět nepůjdu.

Autor: Host (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2010 11:24

Do tzv. pivovaru už nikdy. Co to proboha má znamenat? Jsme sice malé město, ale i servírky by měli mít nějakou úroveň, proboha. To už je na to Ryba tak špatně, že musí zaměstnávat tohle? Ty holky z východu o pohostinství nemají ani páru, no zřejmě ani majitel ne.

Autor: evzen (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2010 11:03

ty pastoky co tam tocej a jidlo hruza tez varim v restauraci ale takle uvarit tak me majitel hned vyrazi

Jdi na stránku: Předchozí1234567
Aktuální stránka: 7 z 7

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.