Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 3 z 7
Re: Jaké máte zkušenosti z Pivovaru u Rybiček?
Autor: Host (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 16:22

Vždyť vy z něj děláte pomalu boha..:-DDD

Autor: Renata (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 16:41

:-) nejlepší je se anonymně přihlásit a někoho zde upomínat, že má růžový brýle. Rozhodně je nemám, jelikož se zastávám přítele, který pomohl v době nejhorší!!! Bylo by od mé osoby nefér se za něj nepostavit, některým neříct, že ten člověk možná působí povrchně, ale skutečnost je jiná. A BŮH rozhodně není jako každý člověk, má klady a zápory.

Datum: 06.11.2008 16:55

"hoste" pokud máte nějaké opravdové přátelé a někdo je veřejně napadá a vy víte, že je realita jiná, tak je přeci samozdřejmostí se jich zastat. Pokud to neuděláte, je to jen vaše svědomí :-) Nejde o jméno David Ryba, jen jde o člověka co patří k lidem, kterých si vážím. A rozhodně jsem si tenhle názor vybudovala za několik let, páč ze začátku na mně působil podobně jako na vás... ... A rozhodně se tím netajím a taky jsem byla natolik bez růžových brýlích, že jsem mu to řekla. Proto vím co píšu a proč se zde za něj hrdě postavím.

Datum: 06.11.2008 19:10

Ok...

Autor: Jarda (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 19:13

Tak se stavte, to Vám nikdo nebere. Znovu opakuji, původní myšlenka byla jasná : pivovar zdaleka nedosahuje takových kvalit, jak nám pan Ryba dává najevo ve svých reklamách !!! Jídlo je hrozné, pivo zatím nic moc a je to názor pár lidiček, co tam byli a čekali (vzhledem k reklamě) něco a ono se to nekonalo. Všichni doufáme, že se to snad časem zlepší a já za sebe si to určitě přeju. Jen by měl být Ryba obezřetnější, méně se kasat a možná víc dělat. A to že je mi jako člověk protivný, tak to zase není až tak důležité. Každý je nějaký. Tečka.

Datum: 06.11.2008 19:24

A ještě detail, srovnávat se určitě musí, když chci mít něco na úrovni! Pak Vaše "řešit osobně" a ne zde, znovu opakuji, že k tomu tyto stránky jsou ! Asi jste zaspala dobu, už nejsou leta, kdy se mluvit nesmělo ! A vůbec myslím, že o tom, kdo má a nemá úroveň bychom mohli diskutovat velmi dlouho a to by jste si pěkně naběhla, takže se prosím oprostěte od těhto soudů. Děkuji

Datum: 06.11.2008 19:39

Dobrý večer pane Jardo!

Kdybyste hned na začátku psal takhle, nikdy bych se do debaty nemísila. Nyní jste to napsal slušnou formou bez urážek. A teď už jen záleží na panu Rybovi jak svůj podnik povede dál, neboť každý se učí z chyb.

Datum: 06.11.2008 19:45

Myslím si že jsem dobu nezaspala. Asi jsem vás přecenila, myslela jsem si že slušné chování je základem a ne nepodložené pomluvy. A myslím si že srovnávat regionální pivovar se značkou jež je několik let na trhu jak domácím tak i zahraničním, je prostě blbost.

Datum: 07.11.2008 16:32

Každopádně je dobré, že má stříbro svůj pivovar, to je jedině přínos..Vždy je snadné kritizovat, ale kdo z vás by před dvěma lety měl tu odvahu, nebo podnikatelský záměr udělat zde pivovar..asi nikdo..Podnik je to, myslím na úrovni, ve stříbře takových moc není..Jinak přeju pivovaru, ať se daří..

Datum: 07.11.2008 22:15

Paní Renato, chci -li něčeho dosáhnout a jsem - li ještě navíc nováčkem na trhu, musím se srovnávat s okolím, to není blbost !! Jinak pak vůbec nerozumíte obchodu. Slušné chování je určitě základem, ale má tvrzení nejsou nepodložené pomluvy, ale vlastní zkušenosti !!! A jestli někdo někoho přecenil, tak možná já Vás, ale už jsem v obraze. Nashle

Autor: Pizzerie (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2008 22:36

Tak už se musím taky vložit do debaty. Myslím, že vaše diskuse se začíná vyvíjet nesprávně. Co se týče pana Ryby, byl jednou u mě v pizzerii a vystupoval velmi arogantně, takže v názoru na jeho osobu souhlasím s panem Jardou. V pivovaru jsem byl párkrát a určitě jeho úroveň není taková, jak by si člověk myslel z přehnaných reklam. Jinak je určitě dobře, že do Stříbra přišlo něco nového. Plno věcí tu zatím pořád chybí a zdejší podnikatelé si jen lezou vzájemně do zelí. A ze všeho nejhorší je, když někomu nejde obchod jak by chtěl, tak jde a okopíruje souseda. Chápal jsem absolut, ten začal vařit ale rozvážel, což tu nikdo nedělal, ale restaurant Q, nebo restaurace v penzionu U Radnice - když tam skoro nido nechodil, tak začli dělat pizzy - to je ubohost. V tom má u mě zase Ryba velké plus - je svůj, což se o panu Kubincovi nabo Lešákovi říci nedá !

Datum: 08.11.2008 05:25

Dobré ráno!

Jelikož se obchodem živím, tak mu budu muset rozumět.
Srovnejte Hilton s penzionem, kávu zrnkovou s kávou rozpustnou…

„Pizzerie“, nemůžu hodnotit jak se pan Ryba choval u vás, ale já jeho arogantní chování prostě v restauraci nezaznamenala.

Pane Jardo, vy jste zde napsal, že pan Ryba lže, poněvadž není možné, aby kuchař popisovaných kvalit u něj pracoval, ptala jsem se zda kuchaře znáte, nebo to máte ověřené… U vás to nebyla úvaha, ale tvrzení. Proto píši, to co píši… Také jsem napsala, že vás nemohu soudit, neboť vás neznám. Každý máme názor svůj a ten nám nikdo nevezme.

Taky jsem zde napsala, že jsem měla obdobný názor, ale po pár letech jsem poznala kdo je pan Ryba doopravdy… „v nouzi poznáš přítele“

Datum: 08.11.2008 16:12

Nemůžete srovnávat hotel a a penzion, ovšem kávy už by se srovnat daly a pivovary určitě jo! Pak jestli tam pracuje kuchař uvedených praxí, tak ať jde znova do školy a vám bych doporučoval změnu zaměstnání ! Hezký den.

Autor: Pizzerie (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2008 16:20

A ještě bych rád poděkoval všem, co o nás zde píší a zareaguji : pivo máme opravdu dobré, mám osvědčený způsob točení, čištění a uchovávání. A panu Rikovi - pizzy zde byly jeden čas opravdu šizeny a to vinnou kuchaře (problémy s personálem v české zemi vždy budou). Toto je už delší dobu odstraněno a musím říci, že si naše pizzy lidé z 90% chválí, zbytek jsou ti, kdo má prostě rád jiný druh. To je OK.

Datum: 08.11.2008 18:01

Pane Jardo!

Rozhodně srovnávat kávu zrnkovou a kávu rozpustnou nelze :-) je to stejné jak porovnávat Hilton s penzionem, nabídla jsem vám dvě stejné varianty, jednou jste napsal nelze a podruhé lze... (možná je to o tom, že mé znalosti jsou podloženy na základě zkušeností, různých školení, exkurzích) přitom příklady byly totožné :-) Úmyslně jsem vám uvedla tyhle dva příklady a nemýlila jsem se jak budete reagovat... Zaměstnání měnit nebudu, jelikož mé výsledky a zpětná vazba jsou odpovědí :-)

Datum: 08.11.2008 18:06

A dnes jste sám potvrdil, že nemáte ověřené jaké má zkušenosti kuchař, DĚKUJI.

Datum: 08.11.2008 23:21

Co se týče obchodu, jste velmi hloupá žena, opravdu ve vlastním zájmu do budoucna změňte povolání,. Vy vůbec nevíte, co říkáte a v jaké se pohybujete rovině. A co se týče kuchaře, tak procestovalý kuchař by musel vařit jedna pohádka a ne ty "blafy" co se v pivovaru vaří. Opravdu v hájení tohoto podniku jste velmi zainteresována. Kolik za to dostáváte ? Anebo díky těm růžovým brýlím opravdu nevidíte realitu ? No asi ne, jinak by jste tu tak neblábolila. Má úcta

Datum: 08.11.2008 23:24

A ještě detail, živíte-li se obchodem, v které oblasti ? Já jen abych se vyvaroval střetu s Vámi ?

Datum: 09.11.2008 05:32

V jaké oblasti? :-) dnes jen jako konzultant, páč ztráta brášky je neustále hodně čerstvá... Předtím jsem měla nastarosti areál (hotel, recepci, směnárnu, restauraci, hernu, čerpací stanici, rychlé občerstvení...), jelikož je to non-stop provoz, tak jsme se střídali s kolegou… počet zaměstnanců je 60 až 80 osob., proto vím jak je těžké najít kvalitní personál… Když se vám v sezóně stane, (kdy se za 12 hod. na parkovišti prostřídá min. 50 autobusů a na čerpačce stojí fronta cca 5km...) : v jedenáct večer nejde plyn v kuchyni, na pokoji se vám zavře malá holčička, tak že se tam nikdo nemůže dostat, ohlásí vám že asi nedodají zavčas naftu na čerpačku, a když jdete kontrolovat hernu, tak zjistíte, že dva automaty jsou vykradeny, tak je to prostě luxusní praxe, neboť zavoláte majitelům ty neberou tlf. a pak to vše řešíte, v jednu už se usmíváte (hlavně víte že v 6 ráno už musíte být opět v práci), páč majitelé volají že byli v kině a copak se jako děje, dodnes na to vzpomínáme s úsměvem, a také dodnes jím pomáhám pokud potřebují s čímkoliv pomoct... Když dávám výpověď v práci kde jsem dnes, tak majitelé i ředitel mi odmítají výpověď přijmout, neboť o kvalitní personál se prý nepřichází :-) a firma obchoduje po celé ČR a odrat počítejte v milionech :-) a pokud mi někdo nabízí místo obchodní ředitelky, tak asi ví s kým má čest :-) páč s tou firmou obchoduji již pár měsíců :-) Víte, musím se smát, páč mně neznáte a napadáte mně stejně jako pana Rybu :-) ale vy mně neurazíte, páč mé výsledky a zpětná vazba jsou mi odměnou :-) A dnes jsem s kamarády řešila zda se dá porovnat zrnková káva s rozpustnou, tak se smáli a následně dodali, že snad dobře vím jaká je realita… (jsou to majitelé restaurací) ono pokud navštívíte pražírnu a zemi kde se káva pěstuje, tak víte o čem je řeč :-) a nebudu vám vypisovat co vše dělám… ale vím že práci změním v době, když mi bude ok a vrátím se zpět na místo, které mi vyhovuje víc, ale dnes chci mít klid a vím proč…

Datum: 09.11.2008 05:38

Připomínáte mi lidi, kteří se radují jak si koupili červený burčák a jaká je to kvalita a dobré pití :-)))))))

Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 3 z 7

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.