Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 2 z 7
Re: Jaké máte zkušenosti z Pivovaru u Rybiček?
Autor: Jarda (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2008 16:04

Je fakt,že ty jejich minutkový "hotovky",to je hrůza a pomalu za stovku! V qvéčku je jídlo dobré a levné, v pizzerii je dražší ale chuťově naprosto dotažené a mají velmi široký výber a dobře se vařilo i u Hrocha,než si začal vařit sám. To je katastrofa! Takže zaplať bohu,že je tu trochu nějaký výběr a ne jen "pivovar". Apropo napište taky,co jste kde měli dobrého a co doporučujete ostatním,ať se jen
nekritizuje.

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2008 16:16

Tak jo.Sedím práve na netu,tak budu hned reagovat. V PIVOVARU mě zajímá především pivo a to jejich ČERNÉ je super. Světlé je už ale horší. To mají zase absolutně nej v pizzerii. Ten jejich MUŠKETÝR je nej ve Stříbře. Jsem pivař a vím co říkám. Jídlo mně chutná všude.

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2008 09:51

Ovšem nesmíte si dát v pizzerii pizzu...ta milimetrová placka, obarvená čímsi červeným, co by asi mělo připomínat kečup, a sem tam, opravdu ale jen řídce nějaká ta ingredience, chuť asi tak, jako když jíte papír, tak tomu říkají pizza??..sorry, to opravdu ne..jinak mušketýr je výborný, ale to ovšem není zásluhou tohoto podniku..:-D..ale abych jen nekritizoval, prostředí krásné, stylové, obsluha příjemná..jinak pizza na dovážku od např. stříbrské pizzerie Pohoda, je o něčem uplně jiném..majitel by si měl objednat, aby viděl, jak má pizza vypadat. Když už se honosí jménem pizzeria, tak by měl být schopen udělat pořádnou pizzu a né její karikaturu..

Datum: 01.10.2008 23:10

Myslím,že nemáš pravdu. Pizzu jsem tam měl a byla super. Měl bys vědět, že je pizza americká,italská,řecká apod. a káždá je jiná ! Měl jsem všechny stříbrský pizzy a kromě rotundy (ta je nepoživatelná) jsou všechny dobrý, pouze je každá jiná. A to, že ti nechutná pravá italská je tvoje věc. To si pak nedávej pizzu ani v Q a ani v Polžicích.No nic, asi nebudeš znalec a pivo, to váří pivovar a dělá hospoda. Dej si mušketýra třeba v absolutu a poznáš, jak se mýlíš.

Autor: piccamen (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2008 00:23

Tak mě pica z pohody moc nechutná. Těsto je tlustý,je to napodobenina tý americký, toje fakt a ne moc vydařená.V picerii je těsto lepší a vůbec nej pica, tak jedině Polžice.A nejhorší je Rotunda a Qvéčko. To se nedá vůbec jíst vůbec nedá!

Autor: mourek (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2008 11:37

Úžasné jak jsme se y pivovaru dostali na další restaurace.Souhlas, že každá pizza je jiná a to je dobře.Každý si může vybrat tu svou.Já chodím taky do pizzerie a od tý doby co je tam pražák, tak je pizza super a ostatní jídla-nejedl jsem tam nedobré.A CO TAKHLE SHERWOOD,TEN JSME JEŠTĚ NEPROPRALI.Pivo staropramen-co vy na něj?

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2008 20:08

Tak každý máme jiný názor na pizzu..jinak když už jsi zmínil Sherwood, tak tam jídlo, to není jídlo...to je pohádka..báseň..jestli si chce někdo opravdu pochutnat na minutce, tak v Sherwoodu..jinak q-čko, tam vaří taky výborně, velké porce a krásně naservírované..v Chanosu se taky snaží, jídlo dobré, ale na můj vkus poněkud přeplácané, myslím chuťově..Staropramen je výborný pivo, zrovna tak Mušketýr, hodně se zlepšíl Chodovar, jejich Skalní ležák, to je lahoda..narozdíl od patoků, jako je gambrinus..

Datum: 30.10.2008 13:53

Tak jsem zase přečetl pivní listy - katastrofa !! Vinárna i Pivovar u Rybiček jsou naprosto normální podniky jako každý jiný zde ve Stříbře jen se znatelně víc chvástají. Už vidím, jak kuchař, který vařil ve světě skončí u Ryby v pivovaru. Jen si vymýšlí, používá vznešené názvy, aby mohl obhájit ty své nesmyslné ceny, protože stejné jídlo a pití stojí jinde o půlku méně !!!!! Nemyslete si už konečně pane Rybo, že jsou tu lidi hloupější než ve větších městech. Hlupák jste akoráte vy!!! A o personálu, který u Vás slouží, se tu už mluvilo a je to čím dál horší. Hotovky - to nejsou hotovky, ale katastrofa a ten útlý sortiment předražených minutek, to už jsem rozebral. Do pivovaru - nikdy. Dej Bůh štěstí !!

Autor: Renata (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2008 23:39

Dobrý den!

Nějak nechápu smysl tady toho kvílení, pokud se vám něco nelíbí, proč si osobně nestěžujete v pivovaru? Kňučíte tady na webu a stejně to nikam nevede :-) A pak každý máme své chutě, požadavky atd., pokud mi restaurace nevyhovuje, tak ji prostě nenavštěvuji :-) chodím si sednou tam kde mi je fajň a rozhodně to neřeším na webu. Pane Jardo, zeptejte se kuchaře kde všude byl a pak nám napište jak jste dopadl :-) Víte, ono je někdy umění se podívat, kolik dřiny za tím vším stojí. Až se na tohle budete umět mrknout z druhé strany, nebudete tu psát takové bláboly… Faktem je, že to pochopí jen ten co to sám zažil…

Datum: 02.11.2008 20:31

Paní Renato, to není kvílení, ale sdílení poznatků a zkušeností a k tomuto právě tyto stránky slouží !! Za druhé v tomto oboru nejsem žádný amatér, takže vím co říkám a bláboly zde pouštíte akoráte vy. A to. že si pan Ryba dělá z lidí blázny je fakt. Vlastní zkušenost. Papa

Datum: 02.11.2008 21:14

Jardo!

Kolikrát jste si stěžoval přímo v pivovaru? A jakpak jste přišel k názoru, že pan Ryba si dělá z lidí blázny? A dotaz v jakém oboru máte zkušenosti?

Datum: 03.11.2008 22:50

Až do důchodu jsem dělal v oboru kuchař-číšník, t.j.pracovní život, kdykoli jsem byl v pivovaru, měl jsem připomínky a pan Ryba, ten se směje do obličeje, myslí si něco o zadní části těla a je mu to úplně jedno, protože své má vyděláno a zde si z lidí akoráte utahuje. A jestli jste to do dneška nepoznala, tak nemáte vůbec nos na lidi.

Datum: 04.11.2008 02:35

Ano, takže jste byl vždy zaměstnancem a já jsem právě měla namysli druhou stranu, být zaměstnavatelem a být nadřízeným. Čuch na lidi mám, jinak bych nemohla pracovat s lidmi. Najít dnes spolehlivé a kvalitní zaměstnance je opravdu oříšek. Víte, kdybyste viděl pod pokličku , tak budete reagovat stejně jako já. A rozhodně pan Ryba nepatří k lidem, kteří mají potřebu si z lidí utahovat.

Datum: 04.11.2008 18:34

On si z lidí neutahuje, on je má za blbce.Jinak jste se zase netrefila, jak jsem byl v začátku zaměstnancem, tak poté i majitelem restaurace a věřte, že se mýlíte. Ryba je parchant už od pohledu ! Ale máte jiný názor a já Vám ho neberu. Můj je podložen realitou, tak mně ho nechte. Konec této diskusi.

Autor: Mourek (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2008 18:46

Souhlasím, u mě je Ryba ještě navíc nevzdělaný blbec, který někde nakradl peníze a teď se kasá, ale IQ má tykve. Pivovar vůbec nemá tu úroveň, kterou neustále propaguje v těch hrozných pivních listech - to je taky unikát !!! Ve Stříbře jsou jiné a podstatně lepší podniky, které se ale tak hloupě nezviditelňují, protože to narozdíl od toho "báječného" pivovaru nepotřebují. Zdar

Datum: 04.11.2008 18:55

Taky mám ten názor, je to ultra blbec a vůbec bych se nedivil, kdyby skončil v politice nebo ve vězení. Ambice na to má !

Datum: 04.11.2008 22:28

Kdybyste měl úspěšnou hospodu funguje ještě dnes :-)
A opravdu s úsměvem, pan Ryba si nenakradl, ale za roky podnikání vydělal, takovou možnost máme všichni :-)

Je to hodně vzdělaný člověk, divil byste. Např. ač není rodákem ze Stříbra, tak má přehled o historii města a okolí. Popravdě, jakpak jste na tom pánové vy?

Myslím si, že za dobu co jej znám, páč je rodinným přítelem, tak mohu jen napsat, že je to člověk upřímný a rozhodně to není člověk co by se otočil ke kamarádovi zády v nejtěžší chvíli…(píši jen z vlastní zkušenosti a nebavíme se o prkotině a ani financích).

Možná působí, že jsou mu některé věci šumák, ale vím že vše řeší. Sama znám, že není možné se zavděčit všem lidem. Vyprovokovala jsem tuhle debatu úmyslně, chtěla jsem vědět jak dovedou být lidé zákeřní, upřímní… :-) Pokud člověk nevidí pod pokličku, tak nemůže soudit. Vím kolik dřiny kolem pivovaru bylo a je, neshazujete Rybu, ale ředitele co to řídí!!! Jelikož on je zodpovědný za chod pivovaru, aniž by si to kdokoliv zde uvědomil. A pivní listy, píši je redaktoři atd., takže vlastně opět napadáte tým lidí… A pak pokud se nemýlím, tak reklama prodává a i negativní názory jsou reklama.

Pánové, myslím si že je jednoduché na někoho veřejně plivat, ale umět se podívat na věci střízlivě je jednoduší. Přemýšleli jste někdy jako, další nová hospoda, nové pracovní místa, myslím si že do Stříbra nalákal pivovar i pár turistů, což je pro město plus…

Datum: 05.11.2008 18:52

Zase omyl, paní Renato. Není to hospoda, ale podnik na úrovni a funguje dodnes, akoráte už vzhledem k věku ho neřídím já, to za prvé. Za druhé, mám za ta léta velmi dobrý nos na lidi a tudíž za svým názorem ohledně "ředitele" Ryby si stojím, protože vychází z mé osobní zkušenosti s ním. A za třetí, pivovar určitě přispěl k turistickému ruchu, určitě jsou i jiná pozitiva, ale je to úplně normální průměrný podnik, jakých jsou stovky a proto to kasání se působí jenom směšně. A budu-li konkrétní, jejich pivo není vůbec ničím vyjímečné, to pivovar Chodovar to je něco a jak tu již někdo psal, nej pivo ve Stříbře má pizzerie - Krušovice - a to to není hospoda. Tak to jen pro příklad naprosté průměrnosti "našeho" pivovaru. A o jídle jsem už psal, to bych se opakoval, to je snad z podniků, kde se dělají minutky nejhorší !! Takže méně kasání se a více práce, to potřebuje Stříbrský pivovar.Hezký večer.

Datum: 05.11.2008 20:03

Srovnávat začínající pivovar s pivovary s dlouholetou tradicí, to je trošku blbost… Nemůžu vás soudit, jelikož vás neznám, ale vy jste zde začal s tím, že není možné, aby Ryba zaměstnal kvalitního kuchaře. Kritizujete kuchyň v pivovaru, následně se dočtete, pivovar má nového kuchaře. Začnete zde okamžitě psát jaký je to blábol, máte to podložené??? Dle mého názoru, pokud má kuchyň špatnou pověst, tak je pro mě jako pro klienta tahle informace dobrá… 

A zas tak hrozné pivo asi nemají, když pánové sládci i nějaké to ocenění mají 

A člověk s úrovní si tohle řeší osobně a ne veřejně, neboť se dopouští veřejné pomluvy a urážky. Byla jsem svědkem, kdy pan Ryba nebyl spokojený s kvalitou jídla ‚‘‘(kdo by byl, když maso bylo spálené) jediné co udělala bylo, jeho sdělení číšníkovi „tohle neuhradím“ číšník přikývl a jídlo odnesl, u stolu seděla hodně velká společnost, ale neslyšela jsem nadávky nic, jen „tohle neuhradím“. Víte a o tom to je, vy tu křičíte, pomlouváte, urážíte… ale nemáte zdání jaký pan Ryba opravdu je… kdyby byl jako vy, tak by si asi majitel něco pěkného vyslechl a možná následně i dočetl…

Autor: Host (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 16:21

Renato, měla by jste si sundat ty růžový brejle..

Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 2 z 7

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.