Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: 1234567Následující
Aktuální stránka: 1 z 7
Jaké máte zkušenosti z Pivovaru u Rybiček?
Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2008 13:48

První návštěva pivovaru mně naprosto uchvátila. Dobré jídlo, skvělá obsluha, dobré pivo a příjemná atmosféra u hořícího krbu. Další návštěvy už ale byly o něčem jiném. Při příchodu nám bylo oznámeno, kdy musíme odejít, jelikož mají přijít členové zastupitelstva i přesto, že jsme měli řádnou rezervaci 14 dní dopředu. Toto sdělení nám samozřejměn zkazilo celou večeři , protože jsme stále sledovali hodinky, kdy nám taktně naznačí, abychom odešli. Při třetí návštěvě, kdy jsme pozvali známé z jiného města jsme už jenom nestačili divit. Rezervaci, kterou jsme opět měli 14dní dopředu pro 4 lidi nám přiděli ke stolu, který je u vchodu v pravo za dveřmi, tzn. u stolu pro maximálně dva lidi. Náš host, který patří mezi těžší váhy si sedl a celý stůl byl zaplněn a druhý vedle něj už neměl šanci. Raději jsme se sebrali a odešli a myslím, že už nás tam nikdo neuvidí.
Tato neústa k hostům je podle mně již přehnaná. Jaké máte zkušenosti vy?

Re: Jaké máte zkušenosti z Pivovaru u Rybiček?
Autor: host (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2008 11:37

Ahoj
taky mám takovou zkušenost.
Jinak jídlo obsluha a atmosféra perfektní.Nejsem vysedávač po restauracích a rád občas zajdu do příjemného prostředí jako je toto.
Ano někdo je papeštější a rovnější ale to tady nezměníme.Jen se musíme trochu rvát o trochu toho místa na matičce modré planetě.
To co mi vadí je to že jsem byl host řidič - cena nealk. piva lahvového je závratná asi pro to aby si ostatní řidiči dali raději místní pivo.
Seděl jsem zde asi hoďku a pozoroval trochu dění kolem sebe. Nešvar který je i z ostatních restaurací.
Majitelé firem dobrých jmen Stříbrska včetně majitele tohoto zařízení zde popíjejí pivíčko, / a ne jedno / a každý před sebou klíče od svého vozu.
Ani majitele asi nenapadne co bude za jeho dveřmi po odchodu. Klíče zahodí do kanálu a půjdou pěšky ? - ne to nejde přeci musí být akční a rychlí , mají málo času a hodně práce a to je dobře , ale na to pivko a pracovní jednání u pivka je času dost . No nejlepší obchody se dělají u piva , to je jasné a taky to tak bylo je a bude . Ale co potom sednout si za volant ? Jak by se jim asi zamlouvalo kdyby jim pod vlivem alkoholu někdo přejel na přechodu někoho z rodiny ? Toto jsem zažil i na MPA a to se pozdě večer řidiči ani nemohli trefit do zámku u auta. No prostě ????

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2008 10:13

V pivovaru už sem byla několikrát a pivo mají sice výbroný,ale ta obsluha je katastrofalní.POkaždé jsem byla dost vytočená obsluhou,která opravdu nebyla milá a vypadlo to jako bychom onu servírku velmi obtěžovali.Myslím že to velmi kazí reputaci tak dobrého podniku.Myslím že nejsem sama s takovým názorem.Měl by si to tam někdo vzít k srdci a změnit to,protože jinak asi tahle nadějná hospůdka ztratí zákazníky.

Autor: Pivovar (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2008 09:28

Vážení hosté,
velmi dobře vím jak je to s obsluhou. Problém s personálem nás stále velmi tíží a dnes již trvale podané inzeráty - přijmeme číšníka, servírku atd. nejsou nic platné. Velká přezaměstnanost vede k tomu, že mnoho lidí ač vyučených v oboru raději stojí u pásu a to i přes to, že se naši zaměstnaci platí nadstandartně.
A teď k rezervacím. Kapacita restaurace je 68 míst. Usadit všechny hosty při tak velkém tlaku je velmi obtížné a rezervace probíhajíhají na třech místech.
Někdy se tedy stane, že při centrální rezervaci dojde k překrytí míst. Tento problém je již vyřešen. Dalším krokem je otevření terasy s kapacitou cca 50 míst. No a pivo ve svém pivovaru budu pít když dovolíte dle svého uvážení...

Autor: Pivovar (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2008 08:31

Přeji hezký den

Budu trochu zastávat jinou stranu, kterou již přede mnou zastává pan Ryba, jak tuším, ale pokusím se na to podívat i z vašeho úhlu pohledu.
Jak již uvedl pan Ryba, se sháněním obsluhy to není zrovna nejjednodušší. Mnoho z vystudovaných číšníků, servírek, kuchařů hledá zaměstnání jinde a ti z vás, kteří také pracujete na AFL a Kermi apod., to jistě vidíte kolem sebe. Možná právě VY, jste jedni z nich. Co takhle se sebrat, jelikož jste vyučeni a přijít zkusit štěstí k nám? Konečně bychom potom mohli vybírat z kvalitních uchazečů.
Tím teď nechci zakrýt kvality našich zaměstnanců, to určitě není mým cílem. Odvádí svou práci dobře i když někdy ne takovou, jakou by měli, ale patří jim můj dík.
To, jestli někdo pije nebo nepije pivo, když má před sebou klíče od automobilu.. Každý musí vědět co si může a nemůže dovolit, nehledě na to, že je to každého věc a ne vaše. A o srážení lidí na přechodu se snad bavit nebudeme, ne? Ale pokud ano, tak hledejte kolik sražených lidí, nejen na přechodu, bylo od října ve Stříbře sraženo.
Každopádně... snažíme se každým dnem, aby byly veškeré chyby odstraněny a naši hosté (VY) byli spokojeni.

Datum: 05.05.2008 11:32

Dobrý den , přeji Vám mnoho spokojených hostů a hodně štěstí při výběru zaměstnanců. Není to snadné v dnešní době.
Jen se chci zeptat , to je Vám to opravdu lhostejné co se děje jak říkáte ve Vašem pivovaru ? Ano Já vím je to moje a můžu si dělat co chci a s kým chci. Ale názor ohledně alkoholu za volantem , to nemyslíte vážně. To opravdu jezdí podnapilí jen ve Stříbře a zázrakem ještě nebyl nikdo usmrcen, protože těch střetů s chodci je opravdu mnoho a ne jen ve Stříbře. A pokud k rychlé jízdě se přidá alkohol tak reakce je opravdu špatná. Nikoho tímto nechci napadat a osočovat, to mi opravdu nepřísluší a jen jsem chtěl malou záminku pro zamyšlení. No nepovedlo se. Stčilo by přeci jen pár slov a už proto že se jedná o kamarády , nebo snad jen o hosty ? Omlouvám se tímto majiteli pokud jsem se nějak dotkl jeho podnikatelské i osobní cti. Opravdu nepřeji nikomu to co dokáže alkohol za volantem. Ale v tomto případě je u Vás nutné si počkat.Mne to lhostejné není a mrzí mne co se děje kolem nás, příště již nebudu čekat až se něco stane a vymlouvat se na to že se ještě nic nestalo.
Tak ať stále chutná pivko všem a někdy zase u zlatavého moku ve Stříbře.

Autor: Host (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2008 12:21

debata o řízení po požití alkoholu by spíš měla být v jiném tématu.Každopádně to je věc policistů,tak když to tak někomu vadí, tak ať někdo zvedne telefon a zavolá na policisty, ať si dojdou stoupnout před pivovar, a pak bude pořádek ve městě... je to jejich práce.

Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2008 18:46

Vážený Pivovare,
jsem ráda, že jste zareagovali na mou založenou diskuzi na téma Pivovar. Rozdýchat návštěvu u Vás mě dalo pěkně zabrat, ale jelikož jsme malé město a všichni se tak nějak známe vím, že pan majitel není špatný člověk a že chyby dělat je h o l t lidské. Říci, ale hostovi, který má 14 dní zarezervované 4 místa, že musí do hodiny odejít to je opavdu nehorázné. Chybou bych to snad ani nenazvala spíše pohrdáním ... ale už dost stalo se ....
Proč už dlouho není višňové pivo ?

To: HOST
Alkohol opravdu nepatří za volant, ale Pivovaru do toho vážně nic není, je to o odpovědnosti každého řidiče. Ještě jsem neviděla hospodu, kde by řidičům nenalévali ( jak mají vědět že přijeli autem?)

Autor: hvezdicka (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2008 06:30

To opravdu se v dnesni dobe stane neco takoveho, ze by k rezervaci rekli...."MUSITE do hodiny odejit?":_)))))))))))))))))))) to snad ani neni mozne

Datum: 07.05.2008 06:32

ale rict hostum....musite do hodiny odejit?smiling smiley)))))))))))))))))))))thumbs up smiley

Datum: 07.05.2008 06:33

ja to asi nerozdycham...jak si muze obsluha dovolit hostovi s rezervaci rict musite odejit:-)))))) to opravdu nechapu, i kdyby mel prijet Bush s Klausem dohromady a ja mela rezervaci....tak jako neni co resit:-)))))

Autor: pivovar (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2008 11:19

No. Jen na zajímavé zamyšlení...
Je velmi zvláštní, jaké vděčné téma je pivovar. O nekvalitní služby některých jiných restaurací ve Stříbře se nikdo do této doby nezajímal. Jen co se pivovar otevřel, je velký zájem o kvalitu poskytovaných služeb, jaký že ten personál je atd. Dle mého názoru je vinárna a pivovar U Rybiček podnik, do kterého se nemusíte stydět vzít jakoukoliv návštěvu, která přijede, včetně rodinných oslav. Vážení, rád bych tuto debatu ukončil tím, že je třeba si v každém případě uvědomit, že práce v ganstronomii je jedna z nejnáročnějších a bohužel lidskou práci v tomto případě nemohou nahradit roboti. Jsme všichi jen lidé a řekněme si otevřeně, kolik lidí vykonává svou práci na 100% poctivě dle všech platných technických a společenských norem a konec konců i dle svého nejlepšího svědomí.
Věřte mi, že by bylo opravdu pěkné, kdyby každý věnoval svojí práci tolik času a péče, kolik ho věnuje celý tým od Rybiček.
S přáním pěkných jarních dnů a s pozdravem Dej bůh štěstí

David Ryba

Datum: 09.05.2008 14:53

Ja nejsem ze Stribra a v restauracich jsem nemela tu cest:-) Mne to zaujalo obecne:-))...Na druhou stranu fandim novym projektum, najit ten nej nej personal je asi opravdu hodne hodne tezke..a myslim ze dlouhodobe se situace nelepsi...tak jak jste psal v predchozim svem prispevku...nekdo nepujde pracovat ani kdyz ho zaplatite na pomery gastronomie velmi dobre.. Urcite je to namahava prace, cely den na nohach atd...a je prave skoda ze renome restaurace kazi dojem z nevhodneho chovani jedincu personalu...myslim si ale, ze mouchy se vychytaji, je jasne, ze kazdy jsme jenom clovek a tak jak se muze nevhodne chovat servirka nebo cisnik ve vasi restauraci, muze se i kdekoliv jinde..stejne nevhodne se muze zachovat zdrav. sestra, ridic, atd atd atd...je to o lidech...preju vam hodne spokojenych zakazniku a co nejmene problemu s nalezenim toho nejvhodnejsiho eprsonalu.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2008 14:18

...no ale to pivo!!! to je lahůdka,poklona sládkovi.Nejlepší tmavé pivo,jaké jsem kdy pil!! Dámy a pánové stříbrští: máme svůj pivovar a to je to hlavní.Už nemusíme pít takové patoky jako Gambrinus, ale poctivé pívo a hlavně Stříbrské!! Přeju hodně štěstí a mnoho spokojených hostů!

Autor: Eva (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2008 12:15

Jestli pan Ryba a jiní zástupci Pivovaru píší o nedostatku kvalitního personálu, pak to považuji trochu za výmluvu, viz moje osobní zkušenost.
Zpočátku jsem byla jako většina přispívajících v Pivovaru spokojená, ale pak mou spokojenost začaly narušovat různé drobnosti. Před vánoci jsem pozvala návštěvu na oběd právě tam. Objednali jsme si, čekali a čekali ... Bylo by to hodně teček, než by uběhlo oněch 55 minut, po které jsme my čekali. Servírka přinesla jídlo, ale já jsem postrádala polívku. Po upozornění, že čekáme už 55 minut a nakonec jsem nedostala část objednaného mi tato odpověděla: To víte, nejste v bufetu, jste v restauraci, tady musíte s nějakou dobou počítat. A tu polívku? Číšník ji asi zapomněl ohlásit v kuchyni. Jako výraz dobré vůle mi přišla oznámit, že jo, že číšník ji opravdu v kuchyni neohlásil. O nějaké omluvě ani památky. S kvalitou jídla jsme byli i nebyli spokojeni, podle toho, co si kdo objednal a co očekával. To mé mi nechutnalo.
Náhle se objevil pan Ryba as přáním hezkých vánoc se ptá, jak jsme spokojeni. Inu, šéf by se měl dovědět, co ještě může zlepšit. Jestlipak víte, co nám odpověděl? Jestli hádáte, tak určitě správně - Inu, nejste v bufetu
V našem Pivovaře platí stejně jako jindě (vlastně mnohem víc thumbs up smiley ), že ryba smrdí od hlavy, viďte.

Autor: Renata (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2008 16:23

Evo,
pročpak už v pivovaru nepracujete? Zapomněla jste to zmínit, že zaměstnancem jste byla i vy smileys with beersmileys with beer
Když už se o někom vyjadřuji, je celkem pěkné psát celou pravdu...
Jak to bylo s tou rybou? spinning smiley sticking its tongue out

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2008 09:04

Je to přád ta nej hospoda ve Stříbře a ti co jsou spokojeni tohle prostě nepíšou...Jděte se podívat do jiných Stříbrských hospod a otestujte tu hrůzu.
Já jsem U Rybiček rád a často a spokojen jsem.

Autor: Eva (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2008 10:15

Milá Renato, s někým si mě pletete, nikdy jsem nepracovala jako jakýkoli personál jakékoli restaurace. Bylo by mi líto, kdybyste si můj příspěvek spojovala s nesprávnou osobou a třeba dokonce v důsledku toho vyvinula nějakou aktivitu!!! V jakékoli restauraci jsem byla vždy "jen" jako platící host.

Autor: Host (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2008 16:25

Musím podotknout, že čekací doby v pivovaře U Rybiček, už jen na pivo, jsou opravdu dlouhé...toto by chtělo opravdu zlepšit.

Datum: 28.09.2008 21:46

Prostředí pivovaru je hezké, obsluha kvalitní není a cose tyče nabídky,nic extra !
Je velmi strohá, v každém případě předražená, pivo nejhorší není ale jídlo je naprosto tuctové! To si může doma uvařit každý šikovnější kuchař za desetinu ceny a nemusí zbytečně utrácet. To v "Q" nebo v pizzerii je papání podstatně kvalitnější a
levnější !!

Jdi na stránku: 1234567Následující
Aktuální stránka: 1 z 7

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.