Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Iveta
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2006 20:51

Hladám dávnu priateľku Ivetu Kováčovú.Kto niečo o nej vie nech sa ozve,

Re: Iveta
Autor: aspirka (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2006 13:48

Snad, že jsem také Iveta ...Jak přijít o iluze, přítele a pár tisíc korun ...Ahojky. Jmenuji se Iveta, bydlím v Praze. Potřebovala jsem zhubnout - nádodou jsem potkala pana Josefa od Plzně. On je distributor Herbalife - prodával mi produ kty, zhubla jsem. Prodal i registraci pro Herbalife. Byl mi velmi sympatický, chtěla jsem být jeho kamarádka, psát si. Když zjistil, že jeho čas mně věnovaný mu nebude v jeho podni kání k užitku, poslal mne - cituji - do prdele. Také jsem se dověděla, že jsem p ro něj byla obludou prvního kalibru sad smiley. Zrušila jsem registraci. Není náhodou i Vaším poradcem v oblasti zdravého životního stylu? Bůhví, co si myslí o Vás. ..

Pana Josefa Černého z Holoubkova od Rokycan jsem potkala při jeho anketách v Praze dne 22. září 2004 na svoje 38. narozeniny. Byla jsem a budu hodně baculatá, potřebovala jsem hlavně kvůli sobě něco shodit, nechala jsem se zlákat jeho nabídkou a začala jsem od pana Josefa Černého kupovat produkty firmy Herbalife, a hubla jsem. Šlo to docela dobře, celkem jsem shodila 20kg. Pan Josef Černý mne velmi zaujal i jako potencionální kamarád, přítel, protože žiju již 14 let v manželství, kde oba nemáme moc známých. Začala jsem se zajímat o Herbalife i o pana Josefa Černého četla o firmě, produktech na netu. Pan Josef Černý mi koncem roku prodal i registraci u firmy Herbalife a po novém roce (přesněji v únoru) mi umožnil navštěvovat školení v jeho plzeńském působišti ve Studiu zdraví a vitali na firemních školeních, i na jiných akcích, které jsem si vždy pohopitelně hradila sama. Já osobně jsem nikdy nikomu neslibovala, že začnu s výrobky firmy Herbalife pracovat, protože ne každý prostě tomuto způsobu podnikání fandí. Jezdila jsem na školení a byla v kontaktu s pnem Josefem Černým proto, že mi pomohl shodit pár kil, a také proto, že mi byl velmi sympatický, je to milý mladý muž. Sice v Praze působil poněkud víc nesměle a mileji, než v Plzni (v Praze ukončil v polovině druhý ročník vysoké školy, aby se mohl naplno věnovat práci s produky firmy Herbalife), kam jsem dojížděla na školení. Vždy jsem se na společnost lidí ve studiu i na jeho osobně velmi těšila, protože to byla velmi příjemná změna v mém každodenní kolotoči kolem dvou malých dětí a domácnosti. Pan Josef Černý byl milý a přátelský. Pak mi v srpnu 2005 napsal, že mne měl poslat do prdele už dávno a později jsem si mohla od něj přečíst, že jsem bláznivá kráva a obluda prvního kalibrua že se mnou nechce mít nic společného, kde je sklad že vím. Protože pár korun z mých objednávek produktů, které jsou bezvadné, šli i panu Josefu Černému, zrušila jsem u firmy registraci a kupuji produkty daleko levněji z netu. Dá se řící, že pan Josef Černý se beztrestně zbavil někoho, komu se velmi líbila účast na školeních v Plzni, za padesátk korun jsem ztrávila pár pěkných hodin ve společnosti milých lidí, a někomu,kdo ho měl velmi rád velice narušil jeho psychický život.
Celou naši rodinu přišla zkušenost s firmou Herbalife velmi draho. A tím nemyslím koruny. I takové příběhy píše život.

Dnes kupuji produkty za poloviční ceny u firmy Herbik z Moravy www.herbik.cz a jsem spokojená.


Pospíšilová Iveta

Re: Iveta
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2006 15:28

co to sem porad cpete za nesmysly...

magorsky lidi tohle resi porad dokola...

Re: Iveta
Autor: Jesyka (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2006 23:22

Neco nejde vyresit, i kdyby se clovek rozkrajel na nudlicky, vite?

Re: Iveta
Autor: aspirka (IP zapsáno)
Datum: 14.09.2006 14:12

I kdyby se snažil, sám toho moc nezmůže.Upraveno 2 krát. Naposledy upravil aspirka (14.09.2006 14:15)

Re: Iveta
Autor: Danieczek (IP zapsáno)
Datum: 24.10.2006 20:21

Krásné........halucinogenní......... Jen tak dále...........

Re: Iveta
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2006 13:43

Pane Bože už zas, nedávno jsem kdesi četla tady na foru, jak Vám pan Černý ublížil- neopětovaná láska-slzy a pořád dokola, pak jsem přešla na spolužáky a taky a teď zas znova tady.
Doporučuji Vám se obrátit na televizní pořad Pošta pro Tebe a tam si dát s panem Černým spicha a říci si vše z očí do očí.Já chápu, že Vám bylo asi ublíženo, ale tohle už není lítost, to je už snad odveta.

Re: Iveta
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2006 19:37

Lidi ta ženská není normální !!!!!!!!!

Re: Iveta
Autor: Jesyka (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2006 18:21

Lidi ta ženská není normální !!!!!!! To mohu podepsat, taky takový nablblý jméno - Saša smiling smiley

Re: Iveta
Autor: Jesyka (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2006 18:25

Srdíčko na památku pro tučňáčka s nejkrásnějšíma medovýma očima na světě od někoho, kdo ho velmi miluje.Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.