Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
fetaci ve Stribre
Autor: fuck off (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 11:39

Docela dost mi praipada, že se Stribro meni v nejakou fetackou zonu. Vsude potkavam mlade lidi z krabici vína, nebo nafetované.Co se to tu proboha deje? Jou to mista jako polednik, letni kino, zahradky....Jak je to možne?

Re: fetaci ve Stribre
Autor: nevim (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 16:34

podle toho tviho nazvu si asi taky fetak ne
ale nevim cim to je treba tim ze t rozprodavas po stribra a pak si stezujes ze je jich moc tak stim ti stribro nepomuze musis omezit prodavani davek

Autor: nevim (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 16:35

a nebo este muzes udelat nadaci zachrante me

Autor: PABR (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2006 20:35

Jen pro vaši informaci nedávno jsem se zašel jen tak náhodou na procházce se psem podívat do našeho bývalího letniho kina a nestačil jsem se divit co jsem neviděl samej bordel a vtěch sračkách sprominutím prázdný plechovky od toulenu a ředidla tak jsem si pomyslel že se tu asi nejspíš něco natíralo??? Chyba lávky dámy a pánové jen opodál jsem spozoroval mladíka (známe ho někteří od vidění nedávno se prý vrátil z basy) jak si nalívá toulen do pytlíku co asi nejspíš chtěl udělat co myslíte nafutrovat si te svůj rypák pořádnym smradem a to byste se divili kdo to neznáte co to sváma udělá. nejsem sice feťák ale jsem vyučený malíř natěrač a jednou se nám na učňáku stalo že jsme natírali takovou malou chatičku nitrolakem a pitomci jsme si zapoměli otevřít okno no bylo to v zimě mrzlo až praštilo tak se není čemu se divit. Tak jsme si všichni tak trochu čuchli víc nežli je zdrávo a co to s náma udělalo no byli jsme docela jak se říká česky a hezky dobře vysmátý ale potom nás pěkně bolela hlava. To jen na okraj ale když se člověk zamyslí tak to tu u nás nevypadá moc pěkně hodně lidí si myslí jak se nám pěkně to městečko začíná zvelebovat ale když se po něm projdete tak pod krásnou slupkou je to jablko pěkně schnilý? Všude samej bordel. Samej hovnovej plácek a lidi ty na to kašlou vždyť to co nemají před nosem tak to nevidí ale hlavně si rádi o tom pokecaj co kdo dělá špatně raději kdyby si každej uklidil před svym prahem. Ale jinak je tu u más pěkne žiju ti celej život a nikam jinam bych se nestěhoval.

Autor: deejay (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2006 22:02

ja to znam ja jsem pred dvema lety delal u mestskych lesu a park patri do toho reviru taky a chodily jsme tam uklizet papirky atd..a tech plechovek od toulenu co tam bylo tak to jste lidi nikdy po hromade nevideli...a to jsou vetsinou romove..vim o par bilich co tam taky chodi.a to neni jenom letnak to je i za pivovarem a vubec celej park...videl jsem par lidi v tom nejlepsim v parku jednou a ty lidi se chovaji jako zver s totalnima halucinacema...jsou vedle jak ta jedle..tak na to se zamerte a ne na par lidi co jsou uplne v pohode a kouri travu..at radsi huli nez cuchat nejaky lepidla....tak tak tak....

Autor: pinduss (IP zapsáno)
Datum: 02.07.2006 20:30

To fuck off: nechápu od kdy jsou lidi s vínkem v ruce feťáci, já myslel že feťáci sjížděj koks a ne víno... v tom případě jsem taky feťák a ty asi taky

Autor: PRAHA (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2006 01:39

V praze sou samy fetky a je to super kdyz ma clovek s kym pokecat.
Buzerantsky vidlaci

Autor: BinLadin.ag (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2006 16:25

Radši by ses měl nejdřív naučit češtinu,než budeš psát další žvásty.

Autor: sokol (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2006 23:12

Bin Ladin je peknej b......t a tak trochu .....,.....,.......

Datum: 03.08.2006 17:31

Ty Sokole jasný,sám jsi přihřátý. A nech své IQ bublat dál mezi srač...., kam patříš.

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2006 18:00

Pánové držte se tématu nebo budu nucen tuto diskuzi uzavřít! A vyvarujte se vulgarismů (tečky to moc nezachrání).

Datum: 05.08.2006 20:40

O.K. Ale já to nezačal.:-)

Autor: acarmen (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2006 23:45

Toho je Stříbro plné až to přetéká!!!Před vinárnou vám místní romové nabídnou Heroin,žáci 8 třídy ZŠ prodávají trávu.Proč né??? Ještě než zazvoní zvonek na první vyučovací hodinu si stihnou děcka ze ZŠ Gagarinky zajít do nedaleké trafiky u ul.Mírova a tam si koupí bez problémů cigarety...Co dodat?Možná zavolat na Policii ať jde kontrolovat tzv.dení bary.Tam to totiž naše mládež začíná rozjíždět a pěkně ve velkém.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 14.09.2006 12:20

ahojky lidičy vim že to vypadá ulítle ale proč pořád fetujem?poč nemůžem udělat něco pro lidi užutečnýho?proč si děláme ostudu?tohle fakt nechápu ale zvu vás na soukromou akci u Labe 16.9.2006 kdo si co přinese to si taky zdělá nestojim o problémy na to mam vás kluky mocinky áda

Autor: houmr (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2006 09:45

for acarmen.......................ty vole to je moula prej heroin...........no já padam do kolen...................

Datum: 23.10.2006 10:55

Dotaz na rodiče. Kde berou na tak drahé cigarety děti ze ZŠ peníze ? A pokud je již mají a rodiče neví za co je jejich děti utrácejí a ani nepoznají že kouří tak opravdu nevím kde jejich zájem. To je problém , který si musí vyřešit každý sám v rodině. Nelze problém hodit na prodejce a tím omlouvat děti a jejich rodiče. Pokud se vrátím zpět do let školní docházky tak mne nikdy nenapadlo koupit si v obchodě cigarety nebo alkohol. Vždy mne lákalo koupit si čaopis ABC atd. Dnes za cenu krabičky můžu mít hodnotný časopis / i dva /.Ale to je opravdu na každým z nás a žádné zákazy atd. tomu nepomůžou.Výchovu svých dětí nemůžeme stavět na názoru, že pokud jsou cigarety dostupné tak proto kouří. Cigarety budou vždy dostupné a na tom z nás nikdo asi nic nezmění, nebo chceme abychom nám děti vychovávali prodavači v obchodech ? Pravděpodobně asi ano.
Je to jen můj osobní názor.
P.S. Skoro každý si tu cigaretu jednou zkusí ale záleží na přístupu rodiny jak dokáže tuto věc dále řešit a přijmout opatření pokud nechce aby jeho dítě kouřilo.Rodiče jdou vždy příkladem a výchova je jen a jen na nich.

Datum: 06.12.2006 12:07

NECHTE feťáky žít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sou to taky přece jenom lidi!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: tomas jedno (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2006 14:35

Příspěvek byl smazán, protože obsahoval vulgarismy.
Vážení uživatelé diskuzního fóra, vyvarujte se používání vulgarismů. Příspěvky, které je budou obsahovat budou smazány!

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil admin (12.12.2006 16:45)

Autor: anti (IP zapsáno)
Datum: 07.01.2007 17:15

fet je jedina pozitivní vjec na tomhle podelanym světě

Autor: alissa (IP zapsáno)
Datum: 12.01.2007 19:30

to anti: Fakt si to myslis? to nedokazes zit bez toho ? to vazne nemas jinej zajem? jestli to tak je¨, tak si na tom spatne a měl bys si říct o pomoc .Nechci ti tady radit , máš možnost volby tak si jí vyber . A vem si že když už to tady je tak se to nema podporovat, ale spis dat lidem moznosti.

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.