Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Iveta (IP zapsáno)
Datum: 23.03.2007 11:17

Prisel mi dopis od firmy NETACOMs.r.o Kratochvilova 18 Prerov.Vyhrala jsem erektroniku a spotrebni zbozi v hodnoze 10.000kc.Prvni balicek si mam vyzvednout za pouhych 490kc.Ma prosim nekdo zkusenosti s touto vyhrou?Diky za odpovedi.

Autor: bo (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2007 14:45

Za prvé máte právo neobjednanou zásilku nepřevzít! Jenže když zvítězí stará lidská chamtivost něco mít zadarmo, pak se není čemu divit, že se člověk při rozbalení rozčiluje,že tam není zrovna barevný TV Phillips nebo Mercedes Benz! Ze zákona na ochranu spotřebitele máte dále nárok před poštovní doručovatelkou zásilku otevřít, přitom ji nepoškodit, zjistit,co zásilka obsahuje a v případě, že se obsah neslučuje s Vaším očekáváním, doručovatelka zásilku znovu zalepí a jako nepřevzatou ji odešle zpět! Na toto všechno má český člověk právo! Za další je s podivem, kolik jasnovidců mezi námi žije, kteří vědí přesně o všech údajně podvedených lidech této firmy, jak jsou zcela přesně informováni o tom, jak probíhají případné reklamace a jak jsou si jistí, že ani jeden nespokojený zákazník nedostane peníze zpět! Kéž by takových jasnovidců byo více, možná by bylo v naší společnosti méně lumpů, vrahů, zlodějů a zkorumpovanosti! Pokud se firmy nedožádáte zpět svých peněz, nezkusíte to a máte tu kuráž s jistotou pustit do světa, jak je tato firma neseriózní, pak je s podivem, že můžete klidně spát! Poplatek, co já vím a lze si snadno ověřit na čísle 585 496 011, je účtováno za poštovné, balné a expediční poplatky! Pokud si expediční firma, která zásilky balí a expeduje, naúčtuje 300,- Kč za zásilku, firma Netacom s tím těžko něco udělá! Nebo si pro příště najme DHL, která si účtuje bez poštovného až 600,- Kč!! Ale pro lidi je jednodušší se rozčílit a dštít špínu, než si zjistit skutečné info nebo se vůbec pokusit komunikovat...
A co se týče předraženosti - přátelé, kafe si na náměstí v Olomouci koupím za třicet a na Václaváku třeba za sto!!! Nechytejte mne za slovíčka, pokud jsem něco na korunku netrefil! Jde o to, že není důležité, jaká cena je ve velkoobchodě nebo někde na pavlači!! Za kolik si obchodník zboží prodá nebo daruje, je čistě jeho věc a nemá to společného NIC s podváděním!! To by mohly rovnou zavřít všechny restaurace jen proto, že knedlo vepřo je v Olomouci o stovku levnější než v Praze! Nikoho se tu nezastávám, nejsem zaměstnancem zmiňovaných firem, jde mi jen o pohled z druhé strany! Protože jsme sobci a chamtiví k tomu a když po nás někdo chce korunu, jsme schopni kvůli tomu ztropit dost nechutný humbuk. A přitom pravda je někde úplně jinde... Ale pro nás je lepší se cítit ublížený...

Autor: jarda (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2007 16:31

Díky Vašim stránkám jsem předešel nepříjemnosti. I mě přišla dobírka od firmy Netacom Olomouc. Jen vím, že jsem si nic neobjednával a pak jsem se dočetl, že to jsou podvodníci. Děkuji

Autor: Jarda (IP zapsáno)
Datum: 30.10.2008 14:41

A z jiného soudku - v posledních Pivních listech se mi moc líbí, jak se pan Šasfařík chvástá se "SVOU" posilovnou a přitom není ani schopen soc. zázemí aj. financovat ze svého. Jen čeká, co mu město dá nebo nedá. Majitelé jiných posiloven si vše platí sami a nikde se tak jako vy nechlubí, přesto, že oni na to mají právo !! Ne Vy. Styďte se. Nejste u mně žádný podnikatel, ale vychcánek, který cucá z cizího. Nepdnikejte, když na to nemáte. Sportu zdar.

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 30.10.2008 15:58

Poslední dobou se ve stříbře nějak rozmnožili jehovisti, jinak si nedovedu vysvětlit to, že už 2x jsem měl ve schránce jejich leták a dokonce přišli i za mnou domů..nevím o co jim jde, ale rozumně uvažující člověk se k této sektě nemůže přidat..nejvíc mě ale pobavila fotka spokojeného děvčátka na letáku, které asi netuší, že by ho jeho máma klidně nechala umřít, jen proto, aby nedostalo transfúzi krve..to už by se asi tak neusmívalo..jen se divím, že ještě stát neudělal přítrž této zločinecké organizaci..:-(

Autor: Jarda (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2008 12:37

A ještě k té posilovně a mistrovi Šafaříkovi - nejenže somruje dotace na městu, aby mohla fungovat jeho báječná posilovna, ale ještě "vydírá a vyhrožuje" v případě, že by mu nic páni radní nedali ! Co na ně asi má ?! To si může každý lehce domyslet. A že ho nedávno vyhodili z čerpací stanice Agip za spronevěru peněz, taky hezké. To máme ale ve Stříbře báječné "podnikatele". Sportu zdar

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2009 16:28

Chtěla bych poděkovat řidiči sanitky z J3 Stříbro. Jakmile nasedneme do sanitky jednoho mladého, usměvavého řidičesmiling smileysmiling smiley -všechny nemoci nás rázem opustí/ alespoň po dobu co jedeme sanitkou /.Podle jeho informace u Sanity prý pracuje velmi krátkou dobu,v době , kdy to píši asi 14 dní, ale můžeme říct, že jeho chování je velmi profesionální a především lidské.smiling smileyA to je pro nás pacienty velmi důležité.Jeho jízda je klidná a bezpečná,thumbs up smiley ale přesto dorazíme do nemocnice vždycky včas.smiling smileyDěkuji za práci tohoto řidiče, ale i jeho kolegů a přeji mnoho bezpečných kilometrů. smiling smiley

Autor: 12345 (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2010 21:47

Já osobně musím říct že ty kluci co jezdí ve Stříbře ze snitkou by potřebovali dostat metál ale idkyž žádní metál by jim nenahradi tu jejich ochotu,za to co oni dělají a jak se perfektně o pacienty postarají pomůžou poradí i na místo dovedou tak podle mě jsou to jen chudáci co dělají za babku,ty by si zasloužili dostat přidáno a nebo každý měsíc dostat pořádné prémie od pánů šefů a ne jim stále cpát víc a víc práce,jezdila jsem snimi dva měsíce každý den a nemůžu si stěžovot a ani si nějaké to stěžování ty klucí nezaslouží ty spíš potřebují jen a jen pochvalu za to co dělají.A jsou tam vyloženě dva kterým vděčím za to co promě a pro dceru udělali jsou fakt ty nejlepší jen tak dál kluci já vám přeji mocinky štěstí ať jste stále takoví jaký jste

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.