Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Něco z vlastní zkušenosti
Autor: pech (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2006 14:57

Nedá mi to, abych se se stříbrskými spoluobčany nepodělila o svojí vlastní zajímavou zkušenost. Na radu mé starší a určitě chytřejší sestry jsem si zažádala o výpis z individuálního účtu pojištěnce. Když mi přišel výpis, nestačila jsem se divit.
Loni v květnu po menším chirurgickém zákroku mi praskla jizva, a tak jsem skončila na zdejší záchrance. Tam se vcelku nic nedělo, protože jim oznámili výjezd k náléhavému případu a mě bylo doporučeno, abych si dojela na zašití rány do nemocnice ve Stodě nebo do Plzně. Tak mě manžel naložil do našeho auta a odvezl mě do Plzně, kde mi ránu ošetřili. Tím by mohla celá tato historie skončit, nebýt mého podivného vyúčtování na výpisu z pojišťovny.
Na výpisu byl naúčtován dálkový transport pacienta ve výši 505 Kč a to celkem dvakrát. Naúčtováno to bylo firmou Sanita J3 Stříbro. Tuto částku jsem samozřejmě reklamovala,částku vrátili. Ve sdělení od pojišťovny bylo , že došlo k chybnému vyúčtování a záměně pacientů,budou učiněna opatření, aby se toto neopakovalo. Podotýkám, že na záchrance nebyla ani řeč o tom, že by mě tam měla odvézt sanita.
Proč jen si nedovedu představit, že šlo jen o pouhopouhé nedorozumění ???? vždyť chybovat je lidské !! A šlo jen o pouhých 1000 Kč !?

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Lojzik (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2006 12:59

A kde myslíte, že pan Č. vydělal tolik peněz na jím vlastněné nemovitosti. Asi samá nedorozumnění.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: UtrexU (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2006 14:34

Mám s tím podobné zkušenosti. Také jsem si nechala už před 3 rokama udělat výpis a nevěřila jsem vlastním očím...Dozvěděla jsem se, že jsem navštívila patologii v jedné plzeňské nemocnici v době, kdy jsem trávila dovolenou u moře....Vypsat dlouhosáhlé a lživé romány gynekologa Havránka by bylo pro mě nadlidský výkon (myslím,že v mém případě už chybělo jen těhotenství...).Opravdu není na škodu,nechat si bezplatně udělat výpis z individuálního účtu pojištěnce... Rozhodně je to zajímavé čtení s nádechem černé komedie. Možná příště zjistím, že se všemi mými chorobami mám být už teoreticky pětkrát mrtvá smiling smiley)

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2006 12:04

Dobrý den, chci se s vámi podělit o jednu nemilou zkušenost, protože podobní lidé možná žijí mezi vámi a ani netušíte, jak odporné hady si chováte na hrudi. Jen takové malé varování - bude-li vám nějaký člověk sebesympatičtěji vypadající, sebemilejší a hodný poznání nabízet cokoliv, co na sobě nese logo trojlístku v k ruhu - zkráceně - bude-li vám kdokoli nabízet cokoli od firmy HERBALIFE - prchejte seč vám síly stačí. Tito lidé se v hondbě za svými body, penězi a postupem ve své "organizaci" - jejíž manýry opravdu někdy zavání mafiánskými metodami - a nepochybně žijící i mezi vámi ve vašem krásném městysu - nezastaví opravdu před ničím. Vám se mohou zdát nevinnými, jin dy běžnými věcmi se zabývajícími lidmi, ale jsou to zmanipulovaní chudáci, jejichž víra v nekřesťansky předražené výrobky hraničí až z fanatickým uctívám Svědků Jehovových či jiné podobné organizace. Jste-li podobně "osloveni" neváhala bych minutku a přisluhovače této pochybné organizace pod jmén em HERBALIFE bych poslala do patřičných mezí.


Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: aspirka (IP zapsáno)
Datum: 21.06.2006 14:56

Příspěvek byl smazán protože obsahoval nevyžádané reklamní sdělení, které navíc nemělo nic společného s diskutovaným tématem.

Zároveň byl autorovi (autorce) odebráno oprávnění pro vkládání příspěvků do diskuzního fóra z důvodu opakovaného obtěžování čtenářů (i přes písemné upozornění) nevyžádanou reklamou.


Administrátor fóra
www.stribro.netUpraveno 3 krát. Naposledy upravil admin (22.06.2006 10:19)

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: pech (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2006 09:02

Tentokrát opět podvodník. Mému otci přišel dopis s oznámením od jisté společnosti A.T.Credit s.r.o. , že jako majitel pevné linky získal univerzální televizní ovladač. Jelikož pevnou linku má od Českého telecomu, ověřovala jsem tuto informaci tam. S touto společností nemají nic společného, jedná se o podvodníky, kteří touto cestou lákají k podpisu smlouvy u konkurenční společnosti. Takže důvěřivci , pozor!!!!

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Milan (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2006 12:46

A.T.Credit s.r.o. jsou podvodníci!!! Nabízejí ovladač s jejich udávanou cenou 1400kč skutečná cena je 45kč.Pokud si ho necháte poslat poštou účtují 280kč poštovné a balné. Nepochopil jsem co je to za výhru, když jím ho o 400% přeplatím?? Pozor na ně jsou to trotlové!!!

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2006 13:30

Jen pro pořádek, buď ovladač za skut. cenu 45Kč přeplatíte 31krát nebo o 3011%.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2006 13:35

Pardon, s poštovným a balným je to správně o 400%.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 17:38

Vážený pane Milane, taky jsem dostal takový dopis, kde je mi nabízen televizní ovladač - proč mám mít nový ovladač řekl jsem si - to bude určitě nějaký podvod. Vždyť v mém životě mi nikdo nic nedal zadarmo, co tak najednou. Každý chtěl vždy jen něco ode mne získat. A nakonec díky internetu jsem se o tom přesvědčil, že to tak je pořád. Lidi dejte si pozor a nebuďte tak důvěřiví. S pozdraven Josef

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Lucie (IP zapsáno)
Datum: 24.11.2006 10:23

Chtěla bych se vrátit k stížnostem na stříbrskou Sanitu J3.Já osobně mám se zdejší sanitou velice dobré zkušenosti.Musela jsem pravidelně dojíždět do Plzně,a protože jsem neměla jinou možnost,jak se do nemocnice dostat,využila jsem právě služeb sanity.Nepříjemné pocity z léčby zmizely bezprostředně po tom,co jsem nastoupila do auta.A to díky řidičům,kteří byli velmi ochotní,příjemní a cesta s nimi mi velice rychle utíkala.
Touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu Sanity J3,včetně paní dispečerky.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2006 22:27

Vážené dámy,
chtěla bych Vás varovat. Pokud Vaše kroky míří v této předvánoční době do prodejny drogerie - staré drogerie na náměstí, dejte si pozor. Drogerie má v nabídce různé druhy parfémů a deodorantů. Podařilo se mě po letech sehnat a v tu chvíli jsem měla velkou radost, spray Moschus Wild Love. Nabídku mají rozsáhlou, ale že jsou věci prošlé a to značně prošlé Vás nikdo neinformuje. V mém případě byl spray vyroben v roce 2000, datum spotřeby v roce 2003 a dnes máme rok 2006 téměř 2007.
Štěstí mě asi neopustilo, protože jsem zvyklá číst datumy spotřeby z potravin, proto jsem nejdřív přečetla datum i tady. Byl to šok. Umíte si představit co může udělat pouhý kontakt s kůží tohoto prošlého "sajrajtu"??? Setkala jsem se s paní, kdysi dávno, která měla alergii na parfém - dotykovou alergii, hroznej stav, červené fleky, které se měsíce loupaly a nemizely.Jen pomyšlení, že si tohle "laudanum" nastříkáte do dekoltu, nebo na zápěstí - místa, která jsou choulostivá, je hrozné.
Ve svém zájmu si dejte pozor, obchodníci se snaží prodat vše a jak vidíte neštítí se ničeho.A nejhorší je, že Vám to prodavačka s klidným úsměvem prodá, jako by se nechumelilo.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2007 10:18

Rád bych napsal svůj názor k příspěvku,který tady uveřejnila paní Lucie.V podstatě souhlasím s tím,co psala,i kdybych možná radši přivítal i nějakou řidičku grinning smiley...ale teď vážně....Rád bych pznal názor ostatních na Sanitu J3

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2007 18:07

Já také proti Sanitě J3 nic nemám, akorát mě vadí, že když využiji jejich služeb a jedu z vyšetření, které nebylo dvakrát příjemné a oni se mnou jedou přes půl okresu než mě dovezou domů tzn.přes Benešovice apod. jsem vždy odhodlán že jedu s nimi naposled. Pak mě to nějak přejde a jedu zas.Je to s nimi časově náročné.Než posbírají lidi jen v té Plzni a na každého se chvíli čeká je to prakticky celý den.Přál bych si, aby to nějak vyřešili a zkrátili tak čas, který se dá vyžít jinak než jezdit společně s pacienty po Plzni a okrese.
Pojišťovna jak jsem se informoval platí za každého pacienta, chápu že v rámci rentability jízdy slučuváním ušetří, ale mnohdy je to na úkor pacienta. Měl by si to někdy pan ČEČEK v tý sanitě vyzkoušet jaké to je.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Jana (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2007 10:20

Drahý Pepíno.Je pravda,že cestou z Plzně vždy také poznám krásy z okolí Stříbra.spinning smiley sticking its tongue outAle když jedu podesáté,také už mě nebaví "sbírat" další pacienty.Ale je problém zajistit větší počet řidičů a sanitek.Zdravotnické vzdělání nezískáte za hodinu,a málo lidí je ochotno dělat si kurzy,které také nejsou zadarmo.I když občas o zdravotnickém vzdělání některých řidičů vážně pochybuji.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: MUDr. (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2007 22:56

Vážení pacienti....je sice hezké stěžovat si na služby J3, ale nikdo vás nenutí, abyste využívali jejich služeb...do Plzně se dá dostat tisíci jinými způsoby (ČSAD, vlastní doprava)...pokud takovou možnost nemáte a využijete služeb J3, pak myslím neni důvod nadávat...je spousta pacientů, kteří by vůbec sanitou nemuseli jezdit.A takovýhle lidi si většinou stěžujou nejvíc.... A ,,opravdoví" pacienti, kteří převoz nutně potřebují pak většinou čekají dlouhé hodiny v přeplněných čekárnách nemocnic.a když přijde člověk v 11 večer na LSPP, že už ho 4 dny bolí záda a že nutně potřebuje na neurologii pomalu do Brna, nazvala bych to zneužíváním českého (už tak nefungujícího) zdravotnictví.A takových je taky mooc! A věční ,,opálenější" pacienti mají zdravotnickou dopravu v malíčku,pletou si sanitu s taxi službou zadarmo...a diagnozy znají většinou lépe než vysoce specializovaný lékař...narážky na majetek pana Čečka jsou sice vtipné, ale on není jediným vlastníkem sanity J3 Stříbro, v.o.s. ... závidíte tři domy?? zkuste také začít podnikat ve zdravotnictví, ať J3 nemá ve stříbře monopol!!!
a co se zdravotnického vzdělání zaměstnanců týče, myslím, že je to 50:50. myslíte, že je nutné aby v posádce převozovky (sanita) byl i lékař? tak to bysme rovnou mohli zrušit záchranky, používat pouze krizovou propagovanou linku 112, propustit zbylé 2/3 členů IZS...já osobně si myslím, že takovýhle IZS by asi nefungoval a rapidně se zvýšila mortalita (úmrtnost) v ČR...
A nebo z laické veřejnosti udělat poloprofíky a ,,lidi pomozte si sami!"
tak to je asi tak vše, přátelé...můžete se mnou souhlasit, ale nemusíte...
tož přeju málo nemocí, ať nemusíte vůbec navštěvovat zdravotnická zařízení :-)
MUDr. B.Š.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2007 01:19

Firma A.T.Credit s.r.o. jsou "velice mírně řečeno podvodníci". Jednak nevím jak přišli na mou adresu, ale i na dobírce používají název firmy Netacom, s.r.o. a na složence A.T.Credit s.r.o. Zasílají neobjednané zboží a ještě příliž předražené a zkoušejí zda si to adresát převezme. Bohužel jsem se nechala napálit a tak bych chtěla varovat jiné aby si na tuto firmu dali pozor.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Pacient (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2007 10:02

Opravdu si vážím práce řidičů sanitek za každého počasí a situací.Díky
Jen si myslím že vozit maminku z porodnice s novorozenětem společně s dalšíma 5 nemocnýma pacientama po všech krásách okolí není vhodné ani přípustné. Měla by být s miminkem mimo od nemocných a nejrychleji doma.
Co Vy na to ?

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: MUDr. (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2007 17:17

Dobrý den,
máte rozhodně pravdu, že pro novorozence neni vhodný pobyt mezi lidmi (natož mezi nemocnými)...ale ostatní pacienti si zde stěžují, že musí už takhle trávit v sanitě dlouhé hodiny...kdyby pro každou maminku jela do porodnice extra sanita, tak by se doba transportu ostatních pacientů ještě více protáhla. Většina maminek volí jiný druh dopravy než sanitu. To že ježdění po celém okrese je velmi vyčerpávající, je fakt, ale za současného stavu zdravotnictví se na tom asi pramálo změní. Takže myslím, že pokud žena nemá možnost se z nemocnice dopravit jinak, bude tu (alespoň) zatím ,,riziko", že pojede v sanitě s dalším pacientem.
Přeji pevné zdraví a hezký den.

MUDr. B.Š.

Re: Něco z vlastní zkušenosti
Autor: Jaroslav (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2007 20:41

Firma která se skrývá pod názvem METACOM, s.r.o., jsou podvodníci a zloději největšího kalibru. Na tuto firmu opravdu velký pozor. Rovněž tak nevím kde sehnala moji adresu a šlo jen ! o 499,- Kč. Poradte jak na ně.

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.