Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3
Re: Prodej Vánočních stromků
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 21.12.2005 16:29

to stínový zastupitel.
Už jsem si přešlápl, před několika lety. Nesvědčí to zrovna o vstřícnosti k občanovi, já bych Vám neřekl, aby jste si přešlápl , klidně bych si s Vámi dal pivo, u kterého bychom dali řeč. A Vy???
Když pominu kulturu prodeje, kterouž možná ovlivnit zcela nejde, jelikož je tu zapojeno více subjektů, které s městem už nesouvisí, tak nám řekněte, proč je v každém druhém obchodě vietnamec????? Cožpak město nemá v kompetenci opatřit tento problém určitou vyhláškou??? To je prosím můj slušný dotaz, zajímá mě to.

to JImbo.
Neboj vietnamce volit nebudu, špatně jsi mě pochopil, taky se mě nelíbí, že český slušný podnikatel a to všude, na nich zajde.
Pouze jsem poukazoval na jejich slušnost ve srovnání s některou prodavačkou- podavačkou a na to, že jsou již v každém druhém obchodě.

Datum: 21.12.2005 17:54

to občan:
Zatím nejsem zastupitel, takže vám v klidu prozradím, že jste si před lety přešlápl málo.

Jakou vyhláškou, proboha, město může problém Vietnamců řešit?
Je to o tom, že Vietnamci jsou asi pracovitější, podnikavější, nenáročnější a šikovnější než Čecháčci.
Nedělám si iluze o poctivosti jejich podnikání, ale to je práce pro finanční či živnostenský úřad, celní správu, cizineckou policii, ČOI atd., aby je pokutami či sankcemi buď umravnily do mezí zákonů a vyhlášek nebo je od podnikání odradily. Tady vidím velké rezervy.
Ale zastupitelé tohle nevyřeší,

Datum: 22.12.2005 11:30

Souhlasím, že Asiaté se chovají slušně pozdraví a v jakoukoliv hodinu jsou rádi, když nakoupíte i po páté hodině s tím souhlasím, ale nemohu souhlasit s tím, že jich tu máme, jak hub po dešti. Jejich obchody jsou smradlavé, zboží omoklé z fasád, kde visí, nesnáším je i když jsou slušní, prostě bych přivítala více obchodů, kde budou podnikat naši občané.
Teď k zastupitelům:
Jak jsem si tu přečetla jistý názor o nich. Souhlasím s tím, že ani jeden z nich to nedělá z dobré vůle pro město. Majitelé soukromých stavebních firem ,by podle mě mohli vykonávat post zastupitele, ale mělo by být pro ně tabu vše, co město zadává. Myslím, že bychom viděli kolik by jich ze svých postů odešlo. To víte, já pak chci obložit koupelnu, kšeft tak za 20.000,-Kč a nemám šanci někoho sehnat, protože oni mají od města zakázky za miliony a obložit pár metrů dlažby se jim nevyplatí. Z jedním zastupitelem a majitelem stavební firmy jsem chodila do školy, byl to prima kluk. Před rokem jsme se potkali a ten kluk se změnil v takového frajera, že jsem se nestačila divit. Peníze dělají s člověkem divy. On si ale myslí, že mu lidi závidí. Rozhodně nemají zapotřebí sedět nekonečné hodiny po schůzích, kvůli pár stovek, co zato mají.

Datum: 22.12.2005 11:54

to stínový zastupitel.
Jsem rád, že stínový zastupitel si přešlápl více než já, rád přijmu rady.
V tomto s Vámi souhlasím, ale myslím, že máte jisté nedostatky co se týče různých pravomocí. Při dobré vůli jde vše.
Přeji Vám krásné vánoční svátky.

Datum: 22.12.2005 14:58

to občan:

Já si toho o vás myslím.
Až mi řeknete, o jaké konkrétní pravomoci v tomto konkrétním případě jde, můžeme dál diskutovat. V opačném případě je to o ničem.

On totiž i každý řadový občan má určité pravomoci.
Třeba já ze zásady nakupovat k Vietnamcům nikdy nepůjdu. Kdyby podobných patriotů bylo více, asi těžko bude každý druhý obchod vietnamský.
Dobrou noc.

Autor: tatranka (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2006 14:33

Vysvětlete mě pojem, stínový zastupitel, co je to za funkci a kdo ji může používat?????????
Že bychom začínali mít stínové ministry, stínové starosty a už i zastupitele?????????????

Datum: 11.01.2006 18:35

Přesně tak! V tomto případě byl přešlap dostatečný!
Máme dokonce i stínové tatranky. Horalky se na jejich flek jenom třesou.

Datum: 11.01.2006 21:50

Děkuji za dostatečné vysvětlení. Ať žije konkurence, kdyby nebyla, nešli bychom dopředu!!!!!!!

Datum: 15.01.2006 14:01

To už taky tak docela neplatí.
A co teprve stínová konkurence?! Tatranka-občan-...?!!!

Datum: 15.01.2006 19:06

Je možná, nevylučuje se, kombinovat lze lecos. Klidně mě můžete sdružit s jakýmkoliv nickem na tomto foru, zkuste napsat pár vět v normálním duchu, normálně klábosit a normálně komunikovat. Zatím jste na jakýkoli můj dotaz odpověděl jen otázkou, nebo ironií.
Dal jste si nick- stínový zastupitel, vstoupil sem a zatím jen kritizoval, ani jednou jsme se nedočkali odpovědi, která by byla hodna člověka, který se za takovou přezdívku schová. To mě mrzí, čekala jsem víc.
A proč pořád mám takový pocit, že Vás znám????????

Datum: 15.01.2006 21:16

Proč ten plurál, tatranko???? Jediná nespokojená s mými odpověďmi jste tu Vy.

...asi takovej pocit, jako je bodnutí nože (nebo jehličí, abychom neutíkali od tématu této diskuze)...

Datum: 16.01.2006 00:45

Ne, to se mýlíte, nejsem nespokojená, pouze jsem Vás chtěla popohnat k trošku jiné formě komunikace.
Všichni co tu byli, utekli, všiml jste si???? Jestli to není tím, že jste stínový, schovaný.
Téma této diskuze - Prodej vánočních stromků. Chcete dál diskutovat, co k tomu dodat, jsme už kousek dál, je leden!!

Datum: 16.01.2006 23:07

Neutekli. Mé argumenty bývají vždy natolik pádné, věcné a vyčerpávající, že zpravidla pak již není co nového dodat... smiling smiley

Každý rozumný návštěvník těchto stránek mi musí dát za pravdu, že jste to Vy, kdo dál natahuje tuto rozvleklou, unavující a primitivní diskuzi svými šťouravými, stínovými příspěvky.
Já jen nechtěl být tím, kdo nemá poslední slovo, víte?

Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2006 16:35

Tatranko, rozhodně jsem neutekla, jen mě pořádně vytočil Admin. stanu se asi jen čtenářem, příspěvky už psát nebudu měj se smiling smiley

Datum: 17.01.2006 18:30

Marcelko je to škoda tvé příspěvky měli něco do sebe

Autor: Cuk (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2006 19:59

to Marcela:

Nevidim duvod prestat psat do diskuse... Nastvat se na admina, ktery se snazi delat jen svou praci? Pokud nejsi zbehla v administratorstvi serveru, nedokazes si predstavit jaci lide mohou byti. No byt takovym spravcem stranek, kde se lidi mohou volne vyjadrovat neni jednoduche. Timhle jsem se vas nechte nijak dotknout, jen si myslim ze by to byla opravdu skoda nevyjadrit se kdyz muzete, ne? Podle me je tu spousta lidi co jen ctou, i kdyby meli k tematu co rict, tak stejne nic nenapisou.

Datum: 18.01.2006 10:44

Měj se hezky Marcel!!!!!

Stínový zastupitel.
Nevím v čem byly mé příspěvky stínové a šťouravé, jestli v tom, že nebyly k mání před vánocema stromky a nebo, že tam a tam měli tvrdé rohlíky, tak pak se mohu jenom Vašim reakcím zasmát. Tím co jste napsal v min. příspěvku jste se charakterizoval dokonale, "mé argumenty bývají vždy natolik pádné, věcné a vyčerpávající, že zpravidla pak již není co nového dodat." To opravdu nelze nic dodat!!
Užijte si to a já se zatím připojím k Marcelce a budu jen sledovat, jak Vy zásobujete toto forum příspěvky, které budou všichni číst s chutí a zájmem.
Divila jsem se, když jsem slyšela, že sem lidé raději nepíší, divila jsem se, protože jsem si myslela, že i ve Stříbře se "hnuly ledy" a lidi jsou komunikativní a dokáží se bavit, ale Vy jste potvrdil, že je lepší se tomu fakt vyhnout.
Nechci ani pomyslet,že Vám o to šlo, pak to svědčí o jisté úrovni.
Mějte se tu hezky!!!

Datum: 19.01.2006 18:58

Amen.

Autor: bleeeeeeeeeeeeee (IP zapsáno)
Datum: 24.06.2009 17:34

smiling smiley-hot smileyDeye popping smileysmoking smileytongue sticking out smileymoody smiley

Autor: kamca (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2009 17:21

Příspěvek byl smazán, protože obsahoval nevyžádané obchodní sdělení (spam).

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil admin (13.11.2009 11:31)

Jdi na stránku: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.