Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3
Prodej Vánočních stromků
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2005 19:46

Slyšel jsem že se letos nebudou prodávat u lesů vánoční stromky.Ví někdo jestli bude ve Stříbře nějaký prodej vánočních stromků ? Dík

Re: Prodej Vánočních stromků
Autor: Li-kund (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 08:47

Zkus to u vietnamců ty budou prodávat bambusový stromky.

Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 19:50

Li-kunde copak nevíš, že když se někdo slušně ptá máš také slušně odpovědět?

Jiříku o vánočních stromcích jsem letos také neslyšela. Zkus si zavolat přímo na lesy určitě něco budou vědět.

Datum: 10.12.2005 14:55

Marcelko moc ti děkuji.Jiří napsal:

Datum: 10.12.2005 17:23

Nemáš zač Jiříkusmiling smiley

Autor: tatranka (IP zapsáno)
Datum: 15.12.2005 14:59

Hm taky jsem to slyšela, ba i víc.
Cožpak je normální, aby město nezajistilo prodej stromků????
Řeší se to různě, lidi jezděj do sousedních vesnic a městeček, zajímavé je, že tam se prodej vánočních stromků v pohodě zajistil????????
Taky jsem slyšela, že byl kdesi odkaz na Křimické zahradnictví, ale tam se nepochodilo, nevedou ván.stromky a pak odkaz na prodej u Carrefouru.
Tam jsem byla a měli jedle 795,-Kč za ty prachy nic moc, byly dost vytažené, patra daleko od sebe,jehličky drobounké a jakoby nažloutlé a když jsem se ptala proč tomu tak je, tak prý za to můžou povodně.

Datum: 16.12.2005 16:14

V MAKRU mají živý stromky viděla jsem je tam venku před obchodem. Kolik stojí, ale bohužel nevím.

Datum: 17.12.2005 17:19

Nevíte někdo od kdy budou prodávat kapry?

Autor: Marie (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 16:24

Od středy se budou prodávat kapři před Primou a bude je tam prodávat pravý nefalšovaný vodník Jářku s krásnou černovlasou mořskou pannou.

Autor: Santa (IP zapsáno)
Datum: 19.12.2005 14:36

Od kdy má město povinnost zajistit prodej vánočních stromků? To už by jste mohli chtít, aby Vám zastupitelé chodili domů péct cukroví. Podle mě je to služba jako každá jiná a když se to nevyplatí, tak proč to dělat?

Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 19.12.2005 18:06

Jo... vánoční stromek je zboží jako každé jiné a tak bych spíš čekal iniciativu od městských lesů, ale je to věc každého zda potřebuje vydělat nebo ne. Vietnamci je fakt nemají?

Datum: 19.12.2005 18:21

Vážený Santo!!!

Bydlím ve Stříbře 13 let a zjišťuji že město vůči občanům fakt nemá žádné povinnosti, Připadá mě to tady někdy jako stát ve státě.Napište prosím co všechno se ještě městu vůči občanům nevyplatí!!!Ať víme s čím počítat a s čím ne!!! Někdy mě připadá že město Stříbro dělá pro své občany hodně málo, a když z něčím náhodou vyleze tak to větčinou lidi pobouří a rozeštve.Dříve jsem služebně navštěvoval spousta měst v celé naší republice a byli to města i mnohem menší než je Stříbro, a jen jsem se díval a tiše záviděl že mají: bazén,zimní stadion, dětská hřiště a spousta jiného vyžití. Tak co všechno tedy pro nás občany města Stříbra to zastupitelstvo tedy dělá!!! Budu moc rád když to tady zveřejníte. Předem Vám děkuji.

Datum: 20.12.2005 18:59

Pravdu máš Jiří, že se stačí kouknout kolem sebe a je toho hodně málo a tak nevím, buď se městu do toho nechce a nebo a to je ten horší případ, si říkají, že to těm tady stačí. A to je hodně smutné!!!!!!!!§
Ono se asi jaksi pozapomělo, že už to není co to bylo, že kdysi seděli lidi většinou doma a nic moc se nikdo nikam nehrnul a stačilo to.
Jenže dneska je situace trochu jiná, jak napsal Jiří, navštěvoval jsem spoustu měst, a v tom je totiž to, co si leckdo neuvědomí.
Že se těžko člověku smiřuje s tím, když přijedete do měst stejných jako je Stříbro je to tam jakési jiné. Pak se vrátíte a realita je bohužel jiná.To mrzí.

V těch městech je totiž vidět práci lidí- v množném čísle starostů, kteří pečují o dané město a nepečují o ně sami, ale ptají se spoluobčanů,vyslyší jejich názor, vezmou jejich nápady, protože kolikrát malá věc je důležitá pro velkou věc.
Tady??? Zkuste podat městu nějaký návrh, říct něco co se nelíbí???
Přečtěte si mnoho již zveřejněných příspěvků a uvidíte jak lidé pochodili.
Koukněte se kolem sebe, vezměte jen procházku městem. Máma s kočárkem si nemá kde sednout, lavičky jsou umístěny přímo u komunikací,olovo tady zvlášť dobře chutná,tak ať se děti nadýchaj,pěší zona je krása sama o sobě, v Americe maj chodník slávy- obtisky rukou, ve Stříbře ho máme taky- obtisky nohou, ale jeden metr není rovný.Kultura prodeje po celém městě, katastrofa, nedivme se, že lidi jedou raději jinam do marketu, kde se obslouží každý sám. To píšu proto, že snad jediní kdo je ještě slušný a uctivost dává najevo, jsou bohužel vietnamci.Je jich tu dost a jak jsem viděl bude i více.Ale svým způsobem ať jsou, protože když vlezete do obchodu v 17,07hod. a prodavačka Vás vypoklonkuje s tím, že už má zavřenoa že by tam musela být asi do rána, asi má dost a nepotřebuje zákazníky.
A stav komunikací a dopravy ve městě je lahůdka, v každém městě se dnes budují obchvaty, vyřazuje se doprava z míst kde je větší hustota obyvatel a tady????
Tam kde je husto a doprava vázne se šoupne na křižovatku další objekt, aby asi byla doprava ještě větší, nepřipomíná Vám to jedno město,které nese takové zajímavé jméno podobné domácímu mazlíčkovi????

Datum: 20.12.2005 19:30

Občane plně stebou souhlasím, a že si tady připadámjako v Kocourkově je pravda , i když jsi to přímo nenapsal, tak je zřejmé že jsi to tak myslel. Bohužel je smutné, že vše co jsi napsal je pravda a nelze ti co vyvracet!!! jsem rád že nejsem sám kdo je ve Stříbře nespokojen s prací našího zastupitelstva!!! Děkuji za tvou podporu a doufám že se vyjádří hlavně Santa !!!!!

Autor: Santa (IP zapsáno)
Datum: 21.12.2005 12:13

Ho ho ho hooo. Jsem zpět.

To Jiří: Milý Jirko, vůbec jsem nemyslel, že by se to nemělo vyplatit městu. Myslíte, že v Plzni prodává stromky město? Těžko. Souhlasím s Petrem. Vánoční stromek je prostě normání komerční zboží, pro zkomercionalizované vánoce. Na velikonoce město taky neprodává pomlázky. To Vám nevadí? Samozřejmě že se mi taky nelíbí, že vedení města zanedbává podporu rozvoje města. Ale co s tím uděláte, když neplní ani to co jim ukládá zákon (106). Takže se nerozčilujte a užijte si klidné Vánoce u stromečku, který jste nekoupil ve Stříbře, ale v Plzni před nějakým supermarketem, když jste nakupoval dárky a plnil tak kapsy obchodníků, kteří dokáží využít příležitost.

P.S.: Lidi, kteří tohle dělají jsme si zvolili sami. Proč tam sedí velcí stříbrští podnikatelé, lékaři. Protože většina lidí volí stylem. Je, toho znám, ten má tu firmu, tenhle pomohl našemu kocourovi. Ale že tam ty lidi jdou proto, aby se dostali k veřejným zakázkám, nebo aby o nich alespoň věděli jako první, to nikoho nenapadne?

Takže se před dalšími volbami zamyslete a konečně si uvědomte, že pokud kandiduje váš kamarád nebo známý, nemusí to znamenat, že má schopnosti, které jsou potřeba k vedení města.

P.P.S.:Netvrdím, že všichni zastupitelé jsou neschopní, ale pár takových se tam jistě najde. Jako v každé skupince lidí.

Datum: 21.12.2005 12:54

Souhlas se Santou.

To občan:
Můžete mi vysvětlit, jak má zastupitel řešit vaši připomínku ke katastrofické kultuře prodeje ve městě???
Prosím, přešlápněte si, už nejsme v komunismu.
Veselé vánoce!

Autor: Jimbo (IP zapsáno)
Datum: 21.12.2005 12:54

Plně souhlasím se Santou lidi volí jen podle jmen nikoliv podle toho co kandidát chce pro město udělat.

for Občan: aby jsi se z těch vietnamců nezbláznil.
Ani bych se nedivil, kdyby vietnamci kandidovali, že je budeš volit.

Datum: 21.12.2005 15:27

Úroveň prodeje ve městě je opravdu nedostatečný na počet obyvatel. Kam si u nás třeba chodíte kupovat boty ? Poraďte, protože jediná prodejna v Benešovce, to je sakra málo. Nepočítám Vietnamce, protože nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat nějaké šmejdy od Asiatů. Opravna bot o tom raději ani nepíši. Myslím, že je to zcela běžná služba, která je ve všech městech. Nechci, aby nám zastupitelé pekli cukroví, jak píše jeden čtenář, ale stačilo by, aby zajistili pro občany služby, které potřebují ke svému běžnému životu. Ostatně oni si cukroví stejně asi raději koupí, přece si nebudou špinit ruce od těsta.
Chtěla bych jednou zažít, aby se stal zastupitelem třeba dělník z Kermi nebo Siemensu a ne jen podnikatelé.

Datum: 21.12.2005 15:47

Byl bych skromnější a přál bych si aby zastupitel splnil alespoň 50procent slibů co dal před volbama a plnil alespoň 50 procent úkolů, které mu ukládá zákon a bylo by hned líp.

Prodej je opravdu z jiného soudku a věř, že vše souvisí se vším! Vytvoření podmínek někdy dělá divy.

Datum: 21.12.2005 16:22

Přesně to mám na mysli vytvořit podmínky: tzn. místo a hlavně výše nájmu

Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.