Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5
Co se to tu děje?
Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2005 18:41

Zdá se mi, že tyto stránky nějak ztrácí na své popularitě. Proč tomu tak je?
Sluníčko už nesvítí, koupat se nemůžem-leda ve vaně a přesto psaní příspěvků a otvírání nových témat nějak zamrzlo... Čím to je???

Re: Co se to tu děje?
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2005 14:10

Stránky na popularitě neztrácejí (zatím). Jejich návštěvnost stále roste.

A proč nejsou žádná nová témata? Protože nikdo nic nepíše. A proč nikdo nic nepíše? Nevím, za sebe mohu říci, že čas, který jsem dříve věnoval napsání článku, radši věnuji něčemu jinému. Často mi totiž zbyl pocit házení hrachu na zeď.

Ale jinak bych věděl o pár námětech ...

Tomáš Möller

Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2005 18:55

Musím přiznat, že jsem byl nařčen, že do všeho kecám a snažím se o jakýsi rozvrat a tak jsem se rozhodl psát pouze pozitivně (závazek do konce roku ). Prostor přenechávám jiným.

Petr

Autor: tatranka (IP zapsáno)
Datum: 14.11.2005 20:20

Ahoj,
taky mám ten pocit, že se něco nakousne a pak to zamrzne, akorát nevím proč???? Myslím, že lidi nechtějí mluvit o problémech, stále je tady to staré, co kdyby??? Nebo se někdy snaží jeden druhého trumfnout, nebo neumí vzít názor toho druhého.
No, ale od toho dis. forum je, každej může říct svůj názor, ať je takovej, nebo makovej.
Taky bych měla plno témat.
Třeba, jak jsme spokojeni s kvalitou služeb, potravin a obsluhy tady ve městě???? Docela mě točí, když v pátek i svátek odpoledne není na krámu rohlík, nebo chleba. Je to obsáhlé téma, jen se nad tím zamyslet, možná by jsme se i docela pobavili a dotyční by se museli nad tím pozastavit a možná by se i lecos změnilo, sice třeba málo, ale i to je krok dopředu, ne??? Ať člověk chce, nebo ne, týká se ho to každý den, každý den totiž vyndáme svoje peníze a jdeme platit.
No a nebudu psát o dalších věcech, je toho tolik.
Co Vy na to ???????????????????????????????
A pánové, to není babská záležitost, taky chodíte nakupovat i když třeba pro jiný sortiment.

Autor: Fidorka (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2005 19:53

No když člověk dojíždí a přijede pětkou na autobusák tak nemá šanci koupit čerstvý chléb natož rohlík, ale to tady asi opravdu nevyřešíme třeba nám v tom pomůže LIDLjestli teda u nás bude.

Datum: 17.11.2005 22:55

Nevím, a ani nechci vidět co tam prodávaj, hodně lidí si na to stěžuje, že je tam dost polskýho zboží nevalné kvality.
Ale fakt je, že tu nějaký market chybí, jinak by si netroufli prodávat zkažený potraviny a koukat na Tebe, jak na cvoka, když se jich zeptám, kdy u toho končila záruční lhůta.

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2005 10:14

Vykašli se na Pennymarkety a Lidly. Projdi se z autobusáku okolo Policie a dorazíš do malé pekárny. Je to maximálně 300 metrů. Tam mají čerstvý chleba ještě v osm hodin večer.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2005 16:11

Tome to máš pravdu chleba tu mají do pozdních večerních hodin, ale jaký??
Od té doby co jsem v pečivu objevil myší výkaly(nevím jak to slušně napsat)
tak tam nechodím.

Datum: 18.11.2005 18:52

Miňonko, buď rád, že jsi tam nenašel myšku celou, měls vlastně velké štěstí.
Jenže, horší je to, že se musíš sebrat a jít za chlebem přes půl města, myslím, že takovej Supermarket, nebo jeho pobočka na severáku by chleba mít mohl, přeci jen jsou to velké obchody, ne?????????

Datum: 19.11.2005 15:14

No teda ! Vy se tu bavíte o pečivu to tu ještě nebylo - ale jíst se holt musí.

Datum: 19.11.2005 20:09

Vždyť se nejí jenom pečivo, celkově vzato někdy je to děsný a nedivím se, že hodně lidí mizí na nákupy do Plzně. Leckdo si myslí, že jsou lidi rozmazlený, ale ono spíš jde o jinou věc, o určitou kulturu prodeje, o kvalitu potravin.
Byla jsem nakupovat v jedné prodejně a brala jsem zauzený šunkový salám, dodnes mě nikdo nevysvětlil, jak je možný, že i když ho měli v akci a když jsem ho donesla domů, podotýkám, že za deset minut, tak jednotlivá kolečka byla slepená nějakým slizem, který smrděl rybinou.
Takže bacha na potraviny v akci, většinou jsou před koncem záruční doby.

Datum: 20.11.2005 12:30

Ve Stříbře je to s obchody opravdu špatné. Když opomeneme tolik důležité potraviny s oblečením je to podobné. Když chci obléknout děti tak kam mám jít? Zbývají jen Asijci. Bydlím tu už pěkně dlouho, ale když si vzpomenu na krámky, které tu bývaly dříve, tak mě zbývá jen tiše vzpomínat. Ta naše Benešovka, která je plná Vietnamců, kteří se rozlezli až na město tak opravdu je lepší jezdit nakupovat do hypermarketů. Kéž by někdo vymyslel nějaký zákon, který by zakázal majitelům obytných domů pronajímat je Vietnamcům, ale jen našim občanům.

Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2005 13:02

Trošku chápu váš nářek a taky na věc mám svůj názor.

Poctivý podnikatel by určitě využil nespokojenosti zákazníků a vyplnil mezeru v nabídce a ve službách. Tzn. pokud někde mají problém vkusně a kvalitně se obléknout- najíst... určitě by obchod s takovým zbožím otevřel a vydělal. ALE!

Jde o to, že na nájem např.v Bebešovce nemá podnikatel tolik peněz! jak jinak protože jde o poctivého podnikatele a takové nájmy jaké ochotně platí Asiati nikdy nezaplatí.

A ve finále Asiati jsou stále nad vodou a prosperují díky většině lidí, kteří u nic nakupují! Bohužel je to z ekonomických důvodů- nekvalitní- ale levné zboží tzv. cenově dostupné má přednost.

A jak z toho ven?
Zatím neočekávám jakýkoliv radikální zvrat, ale možná až se zpřísní kontroly původu zboží, až se bude víc kontrolovat účetnictví a nastaví se všem stejná startovací čára a zákony... pak se ledy pohnou.

Do té doby se budou nejspíš podnikat cesty za nákupy a službami jinam.

Jen na okraj - pokud si někdo myslí že LIDL ja spasitelem, tak je na velkém omylu!!

Datum: 20.11.2005 17:25

Lidl určitě nění spasitel tam maximálně nakoupíme potraviny nevalné kvality
neseženeme tam kvalitní obuv, která mě tu nejvíce chybí o opravně obuvi nemluvě.
Z jiného soudku: co říkáte na novou fasádu bývalého hotelu Evropa a Pražáku? Je to moc hezké jen doufám, že tam opět nebudou vegetit Asiaté.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2005 18:00

Evropa:
Asijaté tam vegetit budou,protože to koupil nějakej Vietnamský BOSS z Tachova, v přízemí Nóbl restaurant, v patře luxusní byty. Ale mě je celkem jedno kdo to má,hlavně že ta budova nebude už dělat ostudu městu (myslím vzhledově) Ještě aby tak někdo dal do pořádku budovu Telecomu pod poliklinikou!!!

Datum: 20.11.2005 18:11

Budova pod poliklinikou patří Sanitě J3, tak snad si ji dají do pořádku. Ostatní jejich nemovistosti, třeba dům u kina, je vzhledově pěkný.
Zmiňovaný objekt co vím koupili nedávno, tak holt jim musíme dát čas...

Datum: 20.11.2005 20:26

Dle mě soudě, Lidl spasitel není, mám tentýž názor, ale konkurence je třeba, alespoň se pohnou ledy.Vsadím se, že bude plně využit, tak jako jsou využiti vietnamští trhovci s hadrama, tak bude využit Lidl s potravinama. Ono totiž hodně lidem je jedno, jaká je tam kvalita, hlavně že to tolik nestojí, co si budem povídat, kolikrát nezbyde nic jiného.
Mrzí mě jen, že ve Stříbře je buď draho, nebo tuze levno právě na úkor kvality,nějaký ten střed pořád chybí.
Jsou města, kde jsou i jiné možnosti, byla jsem kolikrát překvapená, když někam jedu, jak se dají děti obléknout za dobrou cenu a i kvalita je dobrá a hlavně to není výroba China a samé měkčené PVC, které je pro děti tedy fakt docela nebezpečné.
Docela dobré dětské oblečení, moderní a ve slušné cenové relaci nabízí obchod Takko, je v Plzni u Tesca.
Řešit nákup oblečení nemá cenu, protože jsem se sama přesvědčila, že jeho hlavní zdroj v kamenných obchodech je Polsko,a bohužel i v normálních obchodech je nabídka vietnamského zboží s cenou odpovídající tomu, že majitel obchodu byl pro zboží ve Vietnamu a přirazil si náklady za cestu.

Autor: Jimbo (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2005 09:00

Tak dole v Evropě má bejt maxi sklad pašovaného plagiátu z Vietnamu.
Jestli má někdo radost, že opravili budovu a pak tam bude sklad hadrů -
to je fakt smutný.

Jinak musim zklamat tatranku ale 90% všech hadrů co se dováží je z Asie
ve většině Čína a Vietnam ale taky třeba Turecko.
Většina textilek v ČR byla zavřena až na vyjímky jako je třeba Jitex.
Ale od Jitexu si zřejmě nic nekoupíte protože vy před kvalitou dáváte
přednost levnému shitu.
Potom se nemůžeme divit, že je Benešovka plná Vietnamců a nakonec se může stát, že si jednou půjdete koupit rohlík a v celém Stříbře budou mít
pouze rýžové rohlíky.

Datum: 21.11.2005 11:38

Jimbo,
mě si nezklamal,stejně nakupuju jinde, ale máš pravdu, od Jitexu se toho fakt už sehnat moc nedá, protože i tam byla výroba značně omezená a bude nadále propouštět. Právě, že jsem od Jitexu byla zvyklá dost nakupovat, splňoval určitá kriteria, měl dobré materiály, střihy a odpovídající číslování velikostí. Snažila jsem se sehnat i katalogy, ale bohužel Jitex touto formou neprodává, jen nějaké základní řady, ale to si člověk moc nevybere.
Dobrej je na našem trhu ještě Litex, teď rozšířil sortiment a má nejen sportovní věci, je sice dražší, ale kalhoty mám 5 let a v poho.
Je fakt, že se dneska kolikrát nepozná odkud sem ten hadr došel, protože etikety klamou.
Nevím proč jsi napsal,že dáváme přednost levnému shitu,vždyť nás neznáš, osobně nemám od vietnamců jedinej hadr a v životě jsem ve vienamském obchodě nebyla. Tady to zničilo celou pěší zonu, ale kdo chce kam pomozme mu tam, asi to nikomu nevadí .Nebo už jsou lidi k tomu laxní a mají svých starostí dost.
Když sem někdo přijede poprvé a jde tou pěší zonou, je fakt na co koukat, samej hadr. No co s tím provedem, asi to nezachráníme, ale je dobrý vědět, že se to víc lidem nelíbí a že maj lidi ještě dobrej vkus, ne?????

Datum: 21.11.2005 16:48

Ty Jumbo ty jsi ještě asi moc mladý jinak nevím jak můžeš napsat jestli má někdo radost, že opravili Evropu ... atd. To si pyš, že každý trochu normální musí mít radost, copak to, jak léta vypadala se tě líbilo? Jak tu zazněl příspěvek je jedno co tam bude hlavně, že nebude kazit naše náměstí.
My co pamatujeme ještě hotel Evropu bychom si určitě přáli, aby se znovu otevřel, ale čas bohužel vrátit nejde.

Jdi na stránku: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.