Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Najdu ?
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2005 22:00

V letech 1973-1977 jsem studoval ve Stříbře na SZTŠ. Byl jsem znám pod dvěmi přezdívkami uvedenými v adrese, tedy Gusta nebo Kvaki. Znal jsem pár lidí ze Stříbra a okolí, se kterými jsem jezdil na hory a na vodu. Ozve se mi někdo po létech? Těším se Gusta.

Re: Najdu ?
Datum: 10.09.2009 20:05

Citovat:
Vladimír Husák
V letech 1973-1977 jsem studoval ve Stříbře na SZTŠ. Byl jsem znám pod dvěmi přezdívkami uvedenými v adrese, tedy Gusta nebo Kvaki. Znal jsem pár lidí ze Stříbra a okolí, se kterými jsem jezdil na hory a na vodu. Ozve se mi někdo po létech? Těším se Gusta.

Ahoj Gusto, jsem ráda, že jsem objevila tyhle stránky. Možná si mě nebudeš pamatovat, ale určitě si vzpomeneš na Jirku Janovce - to je můj manžel, a na Tondu, Jirkova bratrance. Doufám, že se uvidíme na školním srazu 12.9. Lída

Datum: 01.11.2009 19:11

gusto,napiš mi prosím obratem ,jakým způsobem se dostanu na naše fotky dík zdraví miluš

Autor: WOODCRAFT (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2010 14:32

...AHOJnosť...hladam kamarata z vojny (1984-86 VU 5936 KLECANY)...vola sa Jirko ANDĚL...rodičia by mu mali byvať na Třešňova 1288 STŘIBRO 34901...trampske meno BAMBUS z T.O. Udoly děsu....

Jirko ozwy sa mi som na skype(cassowia),alebo facebooku WOODCRAFT Bill-Bylinkar...alebo email luborBsk@gmail.com

...ak ho niekto poznate dajte mu wedieť,alebo mi nanho pošlite kontakt...DAKUJEM...

Datum: 20.07.2013 16:44

Zdravím Gustu, jezdila jsem na vodu s Maucínem na lodi. Rok 1975-1976, budu ráda, když se ozvešsmiling smiley Co třeba nějaký sraz?? Zdraví Milada

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.