Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Netankujte na MPA
Autor: servis (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2008 19:10

Po na tankování na čerpací stanici MPA jsem opravoval 4 auta a po zjištění je benzin i nafta špatné kvality netankujte tam...

Re: Netankujte na MPA
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2008 16:57

A jak poznáme, že nejsi jen provozovatel konkurenční čerpací stanice a nechceš jen házet špínu na konkurenci?
Chtělo by to víc podrobností (kdy to bylo, jaká auta, benzín/nafta, kdo to opravoval, ...) a taky podpis by neuškodil, pokud si za takovým prohlášením stojíš. Pak by možná měl Tvůj příspěvek nějakej smysl a mohl by eventuelně varovat zákazníky. Takhle je to spíš jen výkřik do tmy.

Netankujte na MPA ředí benzin a naftu petrolejem a vodou
Autor: servis (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2008 21:52

na čerpací stanici MPA netankujte pohoné hmoty....nekvalitní palivo pro vaše vozy!!!!!!spousta vozů bylo již opravováno po natankovaní na této čerpací stanici...

Re: Netankujte na MPA ředí benzin a naftu petrolejem a vodou
Autor: mechanik (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2008 21:55

na čerpací stanici MPA netankujte pohoné hmoty....nekvalitní palivo pro vaše vozy!!!!!!spousta vozů bylo již opravováno po natankovaní na této čerpací stanici...

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2008 11:17

Možná by to stačilo napsat jen jednou, nejsme slepí winking smiley...nějaký argument ještě přidej..

Autor: neznama (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2008 17:29

no sice na MPA maji spatny benzin,zato skusenost s nejmenovanym panem ktery ma na starost Agip,bych diky jeho chovani asi nejradeji jezdila tankovat jeste jinam,asi tak deset let tam jezdim nejenom tankovat ale davat si kavu pri ceste domu ,nebo dlouhe chvili .A po dnesku mne presla i chut tam nejenom pit tu kavu ,ale take tankovat.Protoze Pan dotycny se asi blbe vyspal nebo nevim co a zapomnel jak se obcas chovat k zakaznikum,a nejsem prvni ktere dokazal od tamat vystvat,asi mu nestaci ,ze mu tam rocne par lidi v automtu na kavu necha par desitek tisic.no jo padla burza a lidi zacinaj kopat kolem sebe,asi to uz tak nevinasi a i ty bohati si musi utahnout opasky,coz nam,co mame na chleba nic nerika my si ty opasky utahujem cely zivot,nebo ne? A k lidem nad nana se musime chovat slusne ,bez ohledu nato jestli chceme

Autor: Dejf (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2008 21:05

to neznama: a co tím chtěl básník říci?? Pořád jste neřekla, co se stalo!

Autor: Alka (IP zapsáno)
Datum: 17.12.2008 19:16

Náhodou já mám s Agipem dobrý zkušenosti. A ten "pán co má na starosti Agip" je moc fajn a je s ním velká legrace. A pokud na Vás nebyl milej tak měl třeba nějaký starosti atd. Mimichodem myslím si že vy taky nejste vždy nejmilejší. Nikdo nemá doboru náladu pořád.A nevím co tu melete o bohatých - že by závist? Ani bych se nedivila, ta je u českého národa bežná.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2008 21:15

Na Agipu je hlavně nejlepší ta tlustá paní za kasou.Je příjemná, jak osina v perdeli.Ta kdyby tam nebyla, tak tam tankuju ráda..

Autor: Dejf (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2008 22:37

s Agipem a obsluhou jsem nadmíru spokojen. Jezdím tam tankovat docela často a nikdy jsem se nesetkal s nějakým problémem či nepříjemností.

Autor: porque (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2009 13:10

S Agipem jsem taky spokojenej. Víc mě štve, že jde o jasnej kartel mezi horní a dolní benzinkou, ale nic se neděje.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2011 15:56

A to jako proč? Vždiť sou tam nejlevňejší... :-D

Autor: COIJKA (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2011 22:40

Citovat:
Tomáš
A to jako proč? Vždiť sou tam nejlevňejší... :-D

Chachacha a jakpak jsi na to přišel? Popojedu 20km od Stříbra a hned ušetřím 3kč na litru. Takže nejdražší to jo.

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.