Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4
Re: Pořadník na byt
Autor: tina (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2008 08:11

To pane asi pracujete na špatném miste.Totiž kdyby jste sledoval tržní ceny,tak zjistite ,že ty auta jsou bez hodnotne.Mne by zaujimalo co mate vy a k tem detem, za Vaše peníze opravdu nikdo z nás nepapá.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2008 11:46

Tak to jsi vedle, ty takzvané socky živíme my ze svých daní, cikány atd. Za co myslíš, že se ty domy postavili? Z naší kapsy...protože já makám celý život, narozdíl od vás, tmavě zabarvených..a tržní ceny sleduju, fabie stojí kolem 200 tisíc, ojetá 120-150 tisíc.Když má někdo tolik,tak to podle mě není sociální případ..a jestli to má na úvěr, tak to klidně může chodit pěšky a splácet normální nájem..Každej, kdo má dvě zdravé ruce, tak si může vydělávat.Neházím všechny do jednoho pytle, třeba mladá maminka s dítětem v těžké životní situaci, to beru, ale snědýho chlapa, jako horu u automatů, místo aby vydělával na děti, tak to není sociální případ..lepší je stát vycucávat, všechno dostat zadarmo a ještě si stěžovat ve Štrasburku, jak vás tady diskriminujem..je zajímavý, že v Matrixu vidím cikánů plno, ale v práci nikoho..však ono se vás na náměstí zase sejde hodně, až bude podpora, co?

Datum: 04.08.2008 16:23

Tak pane bohuzel jsem bíla a vim co je to vydelávat,protože jsem cizinka.Ale ted momentálně jsem na mateřske.Sice vlastnime s přítelem auto ale ho máme z dřívějška.A bohužel z mateřské a z toho co vydelá si nemužem dovolit vzít hypotéku na barák nebo měsíčně platit 10000 nájem.A k těm autum bohužel BMW z roku 86 má hodnotu 3000 a rok výroby 93 má dnes hodnotu 30000, a nato si člověk musí dloho ubírat z pusy

Datum: 04.08.2008 16:27

A věřte že platit nájem 4000 a další výdaje není jen tak.A jestli tady nejaký takový lidé bydlí jak řikáte,tak z toho sice nadčená nejsem ale nikdo z nás s tím nic nezmůže

Datum: 05.08.2008 01:36

Tina: o vás jsem nemluvil..to jste mohla pochopit, o kom to bylo..jestli si vy a váš přítel vyděláváte, tak na to právo máte, jelikož odvádíte státu daně..říkám, že neházím všechny do jednoho pytle. Měl jsem na mysli jiné "nepřizpůsobivé občany.Vy si toho vážíte, že jste dostali levný byt, ovšem romové to berou jako samozřejmost a až to vybydlí, tak dostanou nové..není to spravedlivé...:-(

Datum: 05.08.2008 07:44

Není,ale nikdo z nás s tím bohužel nemůže nic delat.O tom rozhodujou tam nahoře a sama bych ráda věděla podle čeho.

Datum: 06.08.2008 22:02

To je hnus velebnosti, co se tady děje moody smiley

Datum: 11.09.2008 16:53

A to je přesně to ,co tě sere.Já taky platím daně ,dělám celej život ,ale přesto jezdím v novym autě ,mám krásnej byt ,dobře se oblékám ,tak i můj syn a přítel.A světe div se ,jsem hlášená na uřadě ,a to co vám na daních dám ,si zase beru hezky zpátky .Jesli děláš celej život a nemáš peníze ,tak asi děláš špatně.Jdi na podporu a potom dělej s cigánama ,pak uvidíš jak rychle ti poroste břicho,ty chudáčku.Pak si možná dovolíš i tu blbou Fábii na splátky ,A třeba BMW pro tvojí starou,za mizernej 30 000 korun.Tak Pa ,a napiš mi jak ti to stěma cigánama funguje,ještě mi poděkuješ.

Datum: 13.09.2008 12:15

...tak tenhle příspěvek jsem bohužel nepochopil..jestli to byla reakce na mě, tak špatná..nikde sm neřekl, že nemám peníze..bohudík se mám dobře, oblékám se dobře, auto mám taky pěkný..mno, zase abych šel a koupil si jen tak fabii za 200 000, tak to ne, na to nemám,tedy..víš co mě sere?? jdi se podívat dopoledne na náměstí..je tam černo..a co by chodili do práce, když dostanou nový byty, podporu 15 000..co by makali..já se mám dobře ale díky tomu, že tvrdě makám..na barák sem si musel vzít hypotéku, a splácet..oni si pořád stěžují na diskriminaci..a přitom všechno dostanou a nemusí hnout ani prstem..to mě sere, sponzorovat je svýma daněma..radši bych ty peníze dal na dětský domovy nebo na nemocnice, než jim,romům..chápeš už?? asi ne...tak jednodušeji: pravej sociální případ je člověk, kterej se dostane do těžký životní situace, a stát je tu od toho, aby mu pomohl..ok..ale cikán, kterej je línej makat a radši všechno dostane zadarmo, tak to u mě není sociální případ, ale vychcanost..stačí??

Datum: 13.09.2008 13:10

Schodnem se na tom , že ty co využívají podpory jen proto aby nešli do práce,by měli opravdu úřady donutit ,aby šli dělat,jenže jsou opravdu případy kde se sejdou takové okolnosti ,že na tý podpoře musí být,a to se netýká jen cikánů ,jak ty jim říkáš ,ale i ostatních.A co vím já podpora nikdy o 15000 korunách nebyla,takže je vidět ,že v této oblasti nemáš žádné zkušenosti,chtělo by to doplnit si informace.Pokud jde o ty daně ,jsou mnohem hůř využívány zcela někde jinde,ač jsou romové součástí tohoto státu ,není na nich postavena politika ,zákony jsou pro všechny stejný,a není žádná pravda že ,romové mají nějaké vyjímky.Jednoznačně vždy je upřednostněn čech ,před romákem,ať je to na úřadě ,při pohovoru v zaměstnání , v obchodě,tak jaké vyjímky.A když tě sere ,že nemáš na tu Fábii,tak si kup ojetou,ale měl by sis koupit novou ,aspoň si jí odečteš z daní .pa

Datum: 14.09.2008 10:55

Oh mein got...tak znova: ...mě vůbec nesere, že nemám fabii, mám mnohem lepší auto..mě sere, komu se tady ve stříbře staví byty..mladým rodinám a budoucnosti tohohle státu se nepostaví nic, a cikánům a nemakačenkům jo..nebudu se opakovat, ale sociální případy si představuju jinak a kdo má fabii, tak není sociální případ..proto tady zmiňuju tu fábii, která patří někomu z těch tzv."sociálních případů"...ale vidím, že to někdo pořád nechce pochopit....vytrhneš jednu větu z kontextu a té se držíš..mno, vidím, že to nemá cenu tady diskutovat..vzdávám to..pa...btw:nejsem rasista, toto se týká i bílých cikánů..

Datum: 14.09.2008 21:34

Tak teď si mě utvrdil o tom ,jak si hloupej,a že těm cigánům jen závidíš!!! Přesně takový český národ je ,kůli pár korunám ,by cigánovy záviděly i smrad u prdele.

Datum: 15.09.2008 15:39

Tak tys mě zas utvrdila, že máš asi IQ někde jinde..asi buseš blondýna..tak polopaticky: nikomu nezávidím a cikánům už vůbec ne..není co..píšu to proto, ze už by bylo dobrý postavit byty i normálním mladým lidem, kteří chtějí založit rodinu..né jen tzv. sociálním případům, cikánům, a lenochům..kteří dle aut na tom nejsou tak špatně, jak tvrdí..no a ty jsi buď hodně nechápavá, bo dementní, že to pořád nechceš pochopit.prosimtě už na mě nereaguj, ptz to nemá smysl tady s tebou ztrácet čas..

Datum: 15.09.2008 16:50

Si jen zakompleksovanej chudák ,ty evidentně si na tom hůř než já ,ani psát neumíš!!!Skoč k tvý starý do postele a třeba se ti rosvítí .Já jsem mladá ,krásná ,a ke všemu bohatá a ty jsi starý ,hnusný , a oplzlý pes.

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2008 17:44

Prosím diskutující, aby se věnovali tématu diskuze - Pořadníku na byty. Pokud budete pokračovat v osobních výpadech, bude toto téma uzavřeno!

Datum: 15.09.2008 21:19

Sorry admine, z blbkou se nedá diskutovat..jen ještě jedna poznámka k tomu psaní: zakomplexovanej se píše s "x"..pro příště..ses nám nějak rozčílila:-DD..tak opatrně, ať ti nepraskne žilka nebo už nebudeš tak krásná..jo a ještě ke všemu mladá a bohatá..:-DDDD..no, aspoň sem se pobavil..pa puso:-DDD

Autor: CZ75police (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2008 21:42

Noční můra asi patří mezi naší oblíbenou skupinu flákačů.Nic neví,neznají,ale řvou.A rasismus v naší republice je úplně obrácený.Ten kdo dělá a platí daně,nemůže od státu čekat pomoc,ale menšina ta dostává až jejim druhý den špatně.

Autor: lola (IP zapsáno)
Datum: 18.09.2008 12:23

¨No,tak Nocni mura je fakt trosku mimo,s tvejma nazorama jak jsi krasna,bohata a mlada sem fakt radsi nechod,to nikoho nezajima.Jinak souhlasim s ostatnima,plno tech lidi co zijou napr.v Prokopa Holyho si tech bytu vubec nevazi,kdyz kolem jedu a vidim to tam pred tema barakama,tak obcas nemuzu verit.Samozrejme jsou i vyjimky,ale tech je fakt malo.No kazdopadne by bylo lepsi stavet domy nebo byty pro mlady lidi co chtej mit rodinu a nemaj na to vzit si hypoteku a koupit byt za 1 500 000 nez podporovat urcity individua ve Stribre,at uz bily nebo tech tmavsich.

Datum: 18.09.2008 16:01

- Jak já ty tmavočechy nenávidím, ale musím byt zticha, holt jsem ve služebním poměru.

Autor: Iva (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2008 09:25

Zdravím všechny diskutující.Dlouho jsem se rozmýšlela napsat můj pohled a názor na vaši debatu,ohledně Prokopa Holého.Nerozumím a nechápu jak můžete soudit lidi,kteří dostali byt v této ulici.Neznáte je a ani nevíte v jaké situaci byli.Již to bude rok co byli byty přiděleny a vy se ted zabýváte,jak je možné,že byty dostali zdůraznuji TYTO LIDé.Lidé,kterým byl byt přidělen,nejsou určitě bohatí,leda tak bohatí zkušenostmi z životní reality.Vím co píši,protože sama jsem nájemníkem bytu Prokopa Holého.Dění kolem této ulice vnímám,jelikož se mi nelíbí jak jste nás odsoudili.Byty nejsou sociálními,ale startovacími.Jistě pochopíte,že je lepší zaplatit nájem 5.000.-kč a šetřit než v podnájmu 9.000,-kč. Při dnešních cenách by jsme neměli ani jak se říká na suchý chleba.Mám manžela,který pravidelně chodí do práce,někdy se ani nevidíme,já jsem na MD a věřte jsou to honky.Nelíbí se mi jak píšete o našich dětech připomenu (lezou jim pupky ven)to už je nehoráznost. Ten kdo to napsal by se měl stydět.Poslední příspěvky jsou rasisticky myšleny.Též nehoráznost.A pokud vím i trestné.Píšete jak to tam vypadá.Oproti městu a okolí to vypadá lépe.To,že sedíme u domu na tom též není nic špatného,hlídáme si děti.Nepořádek nám dělají kolemjdoucí,kteří si stále nemohou zvyknout,že tu bydlí lidi,kteří sem do ulice nosí odpadky a venčí své psi.Tak že snažíme se udržet pořádek kolem domu na úkor dětí,které okrádáme o strávený čas s námi díky nevychovaným občanům města Stříbra.Co se týče aut zaparkované u domu.Jsou vyjímky,to ano,ale určitě si na to vydělali a stálo je to velké úsilí.Podotýkám,jak píšete o romech,chovají se někdy lépe,než mi bílý.zdravím Iva

Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.