Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 3 z 6
Re: Další dětský lékař ve Stříbře
Autor: Katka (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2007 12:22

Hlavně že je tady dost zubařů to VZP nevadí?

Re: Jak jste spokojený s deckými lékaři tady ve Stříbře
Autor: Katka (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2007 12:29

Mě připadá kolikrát jako kdyby byla nalitá, bůh ví co v tom čaji má.

Re: MUDR.Rohackova
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2007 09:54

Komu může být líto této paní Roháčkové? Neoslovuji ji jako MUDr. Ona není doktor / lékař / a přísahu asi jen asi našprtala. Ale to je jen její vlastní svědomí a musí se s tím vyrovnat sama .Jen nikdy nezapomenu na den kdy nám málem usmrtila naše dítě.I dnes mne zamrazí. Jsem moc rád že jsem to nenechal jen na ní a rychle jsem řešil tím, že jsem rychle vyhledal jinou odbornou pomoc.Banální záležitost tak jak jí nazvala pro nás i přesto že nejsem lékař byla velice vážná.
Již je to více než 10 let a od té doby již chodím k MUDr. Líblové a jsem opravdu spokojen i přesto, že zde má mnoho pacientů a věnuje se všem s velkou péčí.Rád si počkám protože vím že čekání má smysl.
Paní R..... nepřeji nic špatného ale pokud bychom Jí měli platit přímo tak by asi již zametala ulice ale to mám strach že bychom ulice neměli moc čisté.

Mohla tenkrát vše napravit dostala šanci a tak jak by to mělo být protože chyby děláme každý ale ono se tak nestalo a chybu neuznala a ani se neomluvila . Nečekám omluvu ale je mi líto rodičů kteří se dostávají do rukou této ženy. Pokud již budete v její čekárně a budete tu dlouho čekat myslete jen na své dítě a jeho zdraví , někdy by to již nešlo vrátit a budete si to vyčítat že jste mohli udělat více. Nekoukejte na pocit okolí a jednejte srdcem rodiče. Prosím tímto všechny rozumné rodiče kterým není lhostejné zdraví našich dětí mějte své děti rádia pomáhejte jim. Tato paní má ráda jen sama sebe.
P.S. Co se musí stát ještě aby si zbalila svoje svíčky, moudré knihy a táhla o dům dál? Budeme čekat na boží mlýny nebo ......... ?
Číst a mluvit umí tak se chytne možná v kni-hovně.
Tak hodně zdraví. A přeji všem aby nepotřebovali odbornou pomoc od /MUDr. ??/ Roháčkové. Jen rada - choďte do ordinace oba rodiče pokud je to možné a hlavně když Vaše ratolest ještě neumí mluvit. Braňte si právo rodičů.

Re: MUDR.Rohackova
Autor: hvezdicka (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2007 01:17

no kdyz ona pani Lieblová proste jaksi.....nebere:-)))))))))))))))))))))..proste a jednoduse ma plno.....a kohokoliv poznam a dostal se k ni...v posledni dobe, tak vzdy mi rekne...to vis, ona ale nebere, my jsme tam pres toho a toho znameho.....

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: Petra (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2007 13:13

Vzhledem k tomu, že bydlíme v části, která připadá paní doktorce Roháčkové, jsme se rozhodli raději jezdit k paní doktorce, která je vzdálená 20 km ale stojí to za to.

Re: MUDR.Rohackova
Autor: neni dulezite (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2007 22:07

A nic se nedeje, dal si kazde rano zapaluje svoji svicku a vesele si rozdava rozum ktery bohuzel neni jeji ale je z knih ktere sice napsali rozumni lide ale ona tomu nerozumi. Ja uz take ne, najde se konecme ve VASEM meste nekdo kdo ji dokaze vratit tam kde ma byt , protoze ona vlastnim rozumem toto nepochopi ze ma jit a delat treba v knihovne a predcitat detem pohadky.
Tak se mejte a trpte dal ale nestezujte si a Vy ostatni pomozte dalsim maminkam ktere toto ceka.Setkani s tajemnem.

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Micinka (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2007 18:27

Tak týden se uklidnuji a říkám si že nemá cenu se rozčilovat,ale čím dál víc si uvedomuji že pani doktorka nemá nic s léčením mrnátek nic společného.
Tak proč zabírá místo někomu kdo by tu byl spokojený a žádaný to nechápu.
Sice to mám z druhé ruky co jedna paní povídala,ale jak znám paní doktorku tak si myslím že na tom trochu pravdy bude.
S tím popáleným dítětem se prý vyrovnala finančně a dál si hřeje své teplé místečko,tak trochu jsem doufala ,že se ledy pohnou,ale nejspíš je tu moc velký mráz než aby tálo.confused smiley

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Ija (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 00:56

Mudr.Rohackova je kapitola na dlouho.Dostala me,kdyz tvrdila,ze aby mala byla zdrava,musim ji davat vic lasky.Mela vetry,pak prudusky,rymu atd.LEK hodne lasky.V roce se maly udelal na tvari ekzem,predepsala nam mast,jeste ze v lekarne maji ciste hlavy.Nechapali jak p.doktorka mohla predepsat hormonalni,korti.mast miminku.Ta mast je jedovata,stacilo,kdyby si mala otrela rukou tvar,sup do pusy a je PRUSER.Recept jsme jeste v lekarne zahodili,lekarnice zkoukla malou a doporucila nam obycejnou mast ster.na potnicky.Behem dvou dnu bez ekzemu.Tak ze kdyz neco zajdu si do lekarny,kde mi pomuzou daleko lip.Jen v akutnich pripadech k p.doktorce.Nosime si k p.doktorce dopoledni svacinu a obed.Domu prichazime jeste vic nemocni,to cekani je fakt dlouhe.Dva lidi zavrou se dvere..CAJICEK...jeden pacient....WC to se da pocopit,pet minut..deset minut....dvacet minut....tricet minut a hle p.doktorka beha po meste a zpiva si jeden pacient...CaJICEK...atd.Verte kdo nezazil nepochopi.Jsme s malou zdachmany jeste tyden.Nyni uz apeluji na lekarskou komoru.Zjistila jsem ze by mel mit Stribro na starost mudr.KLICMAN tak drzte palce a pripojte se ke stiznostem.Zdravim Ija

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Ladida (IP zapsáno)
Datum: 13.08.2007 16:41

Na Nově v pátek odpoledne byla reportáž, že paní doktorka dostala několikasetkorunovou pokutu za popálení dítěte v ordinaci. TE JE NEHORÁZNÝ!!!! Kdyby ho zabila, možná by jí dali podmínku... Tady je ta reportáž:


[www.nova.cz]

Re: MUDR.Rohackova
Autor: PABR (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2007 00:31

Tak a máme tu konec roku 2007 a nic se nestalo tahle DÁMA tu bude ještě dlouho!!!!!! A už dlouho je lidem co pod ní spadají divné že se sní nic neděje co? Neříkejte mi že zastupitelé města stím nemohou nic udělat. Každý kdo má možnost tak kní jde jen když fakt musí. Taky raději jedeme do Plzně ke specialistovi jó to by se mesel stát zázrak !!!!!!hot smiley Jeěště že děti jsou skoro dospělí a nemusím snima vystát frontu a poslouchat to nám to dnes pěkně jde a utíká!!!!!
Jen doufám že se tu jednou objeví informace že už je od ní pokoj nadobro.
S pozdravem PABR

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Simona (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2008 15:42

Hurá, hurá, hurá prý bude tu nová dětská doktorka víte o tom něco???

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Midjan (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2008 06:58

Bohužel je to náhrada za MuDr. Karlu Lieblovou, takže smůla...

:-(

Midjan

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2008 19:39

Žádná náhrada za MUDr. Lieblovou to není, byla jsem s malou u doktora, když jí tam provázeli i se starostou. Budou tu tři dětské lékařky prý.......

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 22.02.2008 10:53
Avatar

Je to tak. Město Stříbro jedná s Krajským úřadem Plzeňského kraje a se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou o třetím dětském lékaři. Vypadá to, že vše je na dobré cestě a brzy by mělo proběhnout výběrové řízení. Pokud půjde vše bez problémů, tak bychom od června mohli mít nového dětského lékaře nebo lékařku.

Mě nezbývá než dodat: KONEČNĚ! thumbs up

Re: MUDR.Rohackova
Autor: PABR (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2008 11:36

Jo jestli to tak opravdu je? Tak fakt konečně ale spíš by se měli zbavit týhle nádhery!!!!!!! MUDr. Lieblová tu nejspíš taky dlouho nebude a nebudeme mít zase na výběr, to je potom lepší jezdit někam jinam!!!!! Což je trochu neůnosný měli by se papaláši na úřadě zamyslet!!!..................................

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2008 13:36
Avatar

Doktorku Lieblovou už od ledna zastupuje nová dětská lékařka (jméno nevím). Cíl je mít tři dětské lékaře.

Re: MUDR.Rohackova
Autor: PABR (IP zapsáno)
Datum: 29.02.2008 11:52

Cíl je jedna věc a realita druhá!!!!
thumbs up smiley

Re: MUDR.Rohackova
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 17.04.2008 08:35
Avatar

Už je vyhlášeno výběrové řízení. (viz. úřední deska MěÚ Stříbro)

MUDR.Rohackova
Autor: simona (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2008 14:22

tak ta nová doktorka je z Plzně a nemá prý vůbec žádnou praxi v pediatrii!!stejně jako její sestříčka..
Já osobně jsem s paní doktorkou Roháčkovou moc spokojená, od té doby co se u lékařů platí polatky, tak už tam neni dlouhá čekací doba (ale buďme upřímní, u každého doktora se dlouho čeká například na gynekologii je to úmorný..) a navíc je paní doktorka Roháčková moc milá a oceňuji její individuální přístup k pacientům, máme ji moc rádi!!

Re: MUDR.Rohackova
Autor: rejpal (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2008 11:15

Ta nová paní doktorka praxi na pediatrii určitě má, jinak by nemohla mít atestaci, která je nutná k tomu, aby mohla mít svou ordinaci. A sestra musí mít specializaci jako dětská sestra, jinak by ji nevzali ( to vím určitě, protože já jsem všeobecná a dnes se vyžaduje do pediatrické ordinace dětská sestra a s tím mě na úřadě odmítli).
A navíc každá sestra v ordinaci u praktika, jak pro děti, tak i pro dospělé, musí být registrovaná, jinak by tam nemohla pracovat - registrace se získává až po dvou letech praxe v oboru.

Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 3 z 6


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.