Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: 123456Následující
Aktuální stránka: 1 z 6
MUDR.Rohackova
Autor: hvezdicka (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 16:15

Opet tema MuDr. Rohackove....dnes asi po pul roce jsem opet navstivila Mudr. Rohackovou.Jelikoz jsem nastoupila do zamestnani, sla jsem tam kvuli papiru na OCR...Potize ktere mel syn, bych zvladla do urcite miry sama...byl bez teplot, kasel ryma...podotykam, kdyby nastoupila teplota nebo zhorseni stavu stokrat radsi bych jela na pohotovost..........nezklamala me.....cekarna narvana...logicke, nahrava tomu pocasi.....nezklamala me v tom, ze opet pracuje rychlosti 2 slovy dva pacienti za hodinu....takze jsem s ditetem cekala od 7 do 10.45:-)))))))))))))))))))))).....ja vim ze se pacienti nedaji stridat jako na bezicim pase...ale tohle je opravdu pro silne nervy....vevnitr jsem v minute vysvetlila jaky problem mame....doktorka tuhle upila z cajiku, tuhle upila z neceho jineho (bud jiz, taky mi pripadla nachcipana)...pak tuhle zapalila svicicku, tuhle polistovala v nejakem neznamem katalogu...po dvou minutach jejiho mlceni nasledovala otazka a co ze vam to vlastne je???....:-))))) pak zacala z karty syna sahodlouze predcitat jeho problemy a navstevy prakticky od narozeni....a jelikoz je vedeny v Plzni se srdickem.....zacala mi delat rozbor a prednasku o srdicku, pricemz ja jsem o dane situace dopodrobna poucena od specialistu z Plzne.....pak koukala chvili z okna....pak psala dva recepty cca deset minut.....proste a jednoduse na jeden papir OCR, jeden recept na Halixol a jeden na Panadol.....bratru padlo 45!!!!!! minut......jsem z ni na nervy.....drzha pani doktorka ma plno...a tohle je martyrium...prosim o radu......vi nekdo o nejakem detskem doktoru, doktorce...nebo budu mit stesti az v Plzni......

Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: baculka (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2006 18:59

Chtěla bych vědět váš názor na oštřování děti tady u nás ve Stříbře,konkrétně na paní doktorku Roháčkovou?

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: Cuk (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2006 13:12

Jó roháčková. Abych pravdu rekl jsem zatracene rad ze uz tam nechodim... Kdyz jsme byl malej, tka mi to asi nevadilo ceka tam 2hodiny, nez si uvari kafe atd... TEd uz bych z toho zcvoknul. Ale ono ktery detsky lekar je lepsi...

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 23:59

Hned jak jsem mohl, přešel jsem jinam..

Tzn. nespokojen

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: papa (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2006 01:00

Jsme nyní u MUDr.Lieblové a OK.
Jsem rád že jsem ji brzo poslal tam kam patří.
Málem zavinila smrt mého syna ve třech měsících.Kdyby nebylo ochoty a pomoci jiných tak by tu již nebyla ani ona protože bych se neudržel.
Ale již je to dávno a nyní jsem si jen vzpomněl . I když na některé věci nejde úplně zapomenout. Mám na mysli že vzpomínat se má jen na to dobré.
Radím Vám , pokud chodíte k ní a jim podobným. Nenechte se a chraňte svoje děti.Jí je to putna.Boží mlýny...
Tak díky.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékaři tady ve Stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 08:14

Paní MUDr.??? Roháčkovou jsem osobně viděl jen dvakrát. (Před prvním setkání jsem měl velmi neuvěřitelné a nepublikovatelné negativní informace od okolí.) Původně jsem si myslel, že je to ta mladá sestřička. Rozhodně by se na doktorku hodila lépe. (vzhledem i chováním) Vlažný přístup je velmi nepřiměřené označení našeho uvítání. Téměř jsem se bál dát tehdy mrňouse z ruky. Kdo čtete Kinga, tak jméno Rhea vám může navodit danou situaci.
Přesto obdivuji její zapálenost pro sebevzdělávání. Má na stole knihu, ve které hledá, co těm dětem asi tak je. Diagnózu stanovuje asi dle stránky na které se nachází. Nezbývá, než se modlit, aby při neštovicích neměla nalistováno na skvrnitý tyfus.
Jsem jen rád, že paní MUDr. Lieblová má dovolenou převážně v létě, kdy máme děti zdravé. Je smůla, že ve Stříbře není ještě další dětská lékařka. Takhle je to rozděleno podle bydliště, což není zrovna svobodná volba lékaře.
Chápu, že MUDr. Lieblová by to sama neutáhla, těch dětí je prostě na jednu moc.

Další dětský lékař ve Stříbře
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 09:38
Avatar

Podle mého názoru by se ve Stříbře uživil ještě jeden dětský lékař. Kdysi jsem se na takovou možnost dotazoval a bylo mi řečeno, že Všeobecná Zdravotní Pojišťovna nechce dalšího lékaře platit a neuzavřela by s ním smlouvu. A protože VZP má monopol na zdravotní pojištění a ostatní pojišťovny skáčou podle toho, jak VZP pískne, tak se dalšího dětského lékaře nejspíš v dohledné době nedočkáme. sad smiley

Tomáš Möller

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 17:07

Tome máš pravdu, na počet obyvatel nemáme šanci získat pro Stříbro dalšího pediatra. VZP v rámci úsporného opatření rozhodně úvazek na Stříbro nerozšíří. Paní doktorka Lieblová(zlatá to žena) bohužel pomalu dovršuje důchodového věku a netají se tím, že má v úmyslu do důchodu časem odejít, ale jak jí znám věřím, že svůj obvod předá jen do dobrých rukou kvalitního pediatra.Jestli má někdo pocit, že mu profesionálně ublížila MUDr. Roháčková má možnost si stěžovat přímo na Lékařské komoře, ta jediná může na základě podaných stížností zahájit řízení.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: h h (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2006 14:06

Stačilo by kdyby se našel lékař, který by byl ochoten provozovat ordinaci bez smlouvy s VZP. Podobně se zachoval i Mudr. Havránek, který také začínal bez smlouvy s VZP. A protože pacienty se k němu jen hrnuly ( není se co divit - min. gynekolog byl dost děsnej ) tak mu VZP smlouvu nakonec dala.
Existuje přeci plno jiných pojišťoven :-)

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2006 14:35
Avatar

A k tomuto ochotnému lékaři by se připojili i naši radní, vyslyšeli své občany a nabídli mu v poloprázdné poliklinice ordinaci na pár let za nějaký symbolický poplatek.
Hezká pohádka, co?

Tomáš Möller

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2006 18:30

Tome nesouhlasím s tím, že poliklinika je poloprázdná co já vím je zde tolik privátních i odborných lékařů, že pro další už není místo.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2006 21:15

ha..ha..ha.., tak to jsem se zasmál, že poliklinika je plná!!! Ha..ha..ha.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2006 06:36

Poliklinika je opravdu plná. Symbolické poplatky pro lékaře, místo nájmu skončili před 3 lety.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: Jarda (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2006 16:33

to: Miňonka a Pavel Půta,
Poliklinika asi nebude plná, když MÚ nabízí prostory k pronajmutí - a navíc by se zde "sešel " i normální slušný obvoďák.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: Eva (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2006 09:51

Co říkáte na stav chodníků po Stříbře? Chodím dost často kolem doktora Blažka směrem nahoru k technickým službám, ale to je děs!

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2006 19:26

Také jsem se všimla pokaždé, když jdu k zubaři mám tu čest jít po něm. Je to hlavní tah pro starší lidi, kteří tudy z Gagarinky chodí zadem na hřbitov.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2006 12:50

To je život. Jste si ještě nezvykli? Já už jo za těch dvacet let.

Re: Jak jste spokojený s deckými lékaři tady ve Stříbře
Autor: PABR (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2006 03:50

Co stím když naše děti jiný lékař neveme??? Také bych se zastal názoru že by to chtělo další (lepší) lékařskou pomoc p.MUDr.Lieblová je již v pokročilém věku a nejspíš to už dlouho provádět nebude tak že by neškodilo nějak v tomto směru pokročit dále co vy na to ale obyčejný člověk v tom moc nezmůže!!! Abych řekl pravdu tak k dětskému lékaři chodíme jen s velmi závažnými důvody a pokud to jen jde tak se raději člověk postará sám. Čekat na ošetření minimálně dvě hodiny mi nepřipadá moc dobrá ukázka že jste dobrý lékař a o dijagnózách ani nemluvím Na posledy když jsme tam byli tak jsem nevyšel z úžasu cca. po 20minutách co vyšel jeden člověk z ordinace tak vykráčela i ona a povídá ( a to byla plná čekárna) to nám to ale pěkne odsejpá !!! No prostě nehorázná drzost všichni jsem se tomu zasmáli a jediný co bylo jako dodatek další prosím. Jen na upřesněnou kdo tuhle osobu nezná tak ať si udělá trochu obrázek . Bylo to poslední den před vánocemi šli jsme tam cca. kolem půl desátý a strávili jsme tam asi tak třiapůl hodiny a ani nechci vzpomínat že jsme byli čtvrtí!!! A to vám na vsátky klidu a pohody moc nepřidá a to člověk musí jěště na kontrolu to je další věc co vám zkazí pěkný den kort když ho trávíte na místě kde by člověku měli rychle a kvalitně pomoci!!! Tuhle osobu by měli zbavit svéprávnosti. Mě příde že ona zneužívá toho že tady nikdo jiný není a zatím asi nebude nebo prostě je takový flegmatik jaký se jen tak nevidí. Možná by si to měli naši zastupitelé dát do své volební agitace ???

Re: Jak jste spokojený s deckými lékařky tady ve Stříbře
Autor: pech (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2006 14:56

Zhruba před třemi lety jsem řešila stejný problém. Vyřešila jsem to tak, že jsem hned po narození ( s předchozí domluvou ) dceru přihlásila k doktorce do Kozolup u Plzně. Sice je to z ruky a je potřeba auto, ale když jde o vaše dítě, tak se asi jen tak nad nad něčím nepozastavíte. V úžasu jsem zůstala, když se mi hned při první návštěvě paní doktorka omlouvala, že za námi do toho Stříbra nepřijela, že je to přece jenom dál. Tam je totiž normální, že paní doktorka po ordinačních hodinách sedne do auta a objíždí pacienty. No o tom jsem tady ve Stříbře taky neslyšela. Kdykoliv jsme tam přijeli, nečekali jsme nikdy déle jak hodinu, a to i v případě, že měla paní doktorka plnou čekárnu. S tak vstřícným přístupem jsem se setkala u málokterého doktora, i když třeba spoustu problémů dodnes řešíme telefonicky. Podobně řešila situaci i kamárádka, která jezdí se synem do Heřmanovy Huti. Musím říct, že pokud jde o čas strávený v autě a čekáním v ordinaci, tak jsem většinou do 1,5 hodiny zpět. Nevím, jaké ordinační hodiny mají zdejší dětské doktorky, ale naše doktorka ordinuje každý den, a to od 7.00 do 13.00 hod, krom. 1 dne , kdy má do půl jedenácté, takže je velmi malá pravděpodobnost, že tam bude dalších 10 dětí.

Re: Jak jste spokojený s detskými lékařky tady ve Stříbře
Autor: baculka (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2006 23:54

Bydlíme ve městě kde je poliklinika a dvě detské lekařky,připadá my ale absurdní dojíždět do jiného města.Spíše bych se snažila něco udělat,aby naše dětské fungovalo tak jak má.Spousta mamin nema možnost dojíždět do jinýho obvodu.Já jsem jednou z nich.Mám hruzu z toho když my dítě začne posmrkávat a kašlat.
Naposled jsem v čekárně čekala s dítětem v naručí a se 40 teplotamy víc jak tři hodiny.Když jsem se ozvala tak,my bylo řečeno strpení maminko a čekala jsem další hodinu kdy přijmula dvě paní co nabízeli kosmetiku,léky.....Ty měli přednost před nemocným dítětem. Nakonec jsem dostala paralen a diazepan a byla jsem poslaná domů.
Taky se my nelíbí,že bere nemocné děti a zdravé dohromady.Sice má poradny,ale stalo se my,že na očkování jsme byli pozvaní dopoledne a to tam ještě byli i nemocní.Když jsem odmítla tam čekat a chtěla jsem se domluvit na další náštěvě.Bylo my řečeno že musím počkat jelikož ta vykcína co dává se musí dát ten den.
Takhle bych mohla pokračovat do nekonečna,dětské ordinaci se vyhýbám a jak znám maminy tady ze Stříbra,ale i z okolních vesnic tak jsou na tom stejně.

Tak se ptám budem pořád ustupovat nebo něco uděláme?Pokud v tomto oboru doktorka prostě nestíhá tak at jde jinam a uvolní místo jinému lekaři.

Jdi na stránku: 123456Následující
Aktuální stránka: 1 z 6


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.