Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Bazén bude nebo ne???
Autor: Kykinka (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2007 18:11

Nevíte někdo jestli bazén někdy bude nebo to byly jen předvolební sliby???

Re: Bazén bude nebo ne???
Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2007 21:23

Kykinko, a kdo ze ten bazen sliboval? winking smiley

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 28.09.2008 22:27

Bazén se slibuje už leta!! Hlavně , že se investuje do zimáku, který slouží jen pár dní v roce, do kulturáku, kterej je silně strátový, přitom Beseda je daleko útulnější a lepší, do posilovny, kterých už je ve Stříbře také dost atd. atd.
Dokud budou na radnici lidé, kterým jde jen o vlastní blaho, bazén z celoročním provozem tu nikdy nebude. Škoda slov. Zdar

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 01.01.2009 21:03

No je to super,když člověk chce jet do bazénku a musí ujet 70 kiláků aby si hodinku zaplaval škoda nu......moody smiley

Autor: Dejf (IP zapsáno)
Datum: 03.01.2009 11:39

Bazénu ve Stříbře je určitě škoda, plánuje se tady snad už 100 let, ale nikdy se nic nezrealizovalo. Co se týče zimního stadionu, vůbec nejsem proti, jsem rád, že tady ve Stříbře vůbec něco takovýho vniklo. Teď už by se jen páni radní měli zamyslet a dotáhnout to co nejdříve k finishi (střecha + zázemí). Tím se předejde spekulacím o mizerném 2měsíčním a ztrátovém provozu.

Autor: Marie (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2009 16:21

Slyšela jsem, že je v areálu kasáren v jedné z budov nový bazén....také sauna, fitnes ...

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2009 16:39

Bazén určitě ne, o sauně pochybuji a fitness ... několik posiloven pro vojáky tam bývalo, ale jak skončily ...?
Myslím, že po revoluci byla v kasárnách postavena sportovní hala. Jaké má ale parametry to nevím.

Datum: 28.01.2009 11:32

jj..kasárna..to je taková stříbrská Area 51 :-D

Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2009 16:00

Bazen ve Stříbře nikdy nebude to je utopie.Namísto bazénu se investuje do zimního stadionu ,který se stává značně prodělečným.Jen se jděte podívat jak je momentálně využit.zájem o bruslení značně opadl a nebýt všelijakých pralesních lig,tak na stadion příde pár lidí denně a časem jich bude stále méně!

Datum: 29.01.2009 18:12

to karel: až se projekt "zimní stadion" dostane do zdárného konce, tak se budete divit...doufám, že to bude hodně brzy. A až bude bazén, tak si budete myslet, že tam jsou samý pralesní plavci nebo jak to mám chápat??

Datum: 31.01.2009 08:12

až se projekt zimní stadion dostane do zdárného konce tak to se budeme divit opravdu.Já už se divím dopředu!

Datum: 22.03.2009 16:32

A už se zase divým,projekt "zimní stadion"se nedostává do zdárného konce,ale odkládá se prý na příští rok.Takhle nás vodilo za nos každé zastupitelstvo ohledně slibů že postaví ten bazén,ale skutek utek.Hlavně to bylo před volbamy.

Autor: honza (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2009 09:30

bazén i kdyby byl, kolik tam bude chodit lidí ??? dyť děcka dneska mají už jiné záliby....... a kolik dospělých by přišlo ? uživil by se provoz bazénu ??? ...... Přimda, Plzeň, Tachov, Waldmünchen, Weiden.....

Autor: Martas (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2012 10:24

Citovat:
karel
až se projekt zimní stadion dostane do zdárného konce tak to se budeme divit opravdu.Já už se divím dopředu!

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.