Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Opravené náměstí
Autor: Karlos (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2013 20:37

Docela by mne zajímalo, když už máme docela hezké náměstí, proč je na něm tolik retardérů, proč docela hezké nové lavičky nemají aspoň nějakou antikorozní úpravu noh. Vypadá to ošklivě, když na nové hezké lavičce jsou rezavé nohy. A dále co příjezdové cesty k náměstí?? Cesta od Agipu začíná připomínat tankodrom. A poslední co mně zajímá, těch pár parkovacích míst na náměstí, pomalu není kde parkovat a za tu cenu co tady chcete na nehlídaném parkingu stojíte jinde pod střechou a na hlídaném.

Opravené námestí
Autor: Karel L. (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2014 00:17

Je sice hezké,že máme opravené náměstí ale je na něm za den tak 30 černých spolu občanů a nikde nikdo všichni se tam bojí jít vše je od nich zničené naprosto souhlasím s Karlos. Okolo námestí až k Lékárně Melissa je cesta nová a pak je to samá díra,ten asfalt je tam půl roku a je v něm hned díra. Kostky které sou tam 100 let tak furt drží tady jde poznat ta kvalita

Náměšti
Autor: .... (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2016 22:11

Konečně má Stříbro na náměstí betonovou přistávací plochu pro helikoptéry a za morovým sloupem nárazníkový zdi proti větru. Žádná zeleň ani stromy jenom BETON.



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.