Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
k čemu v létě??
Autor: DB (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2007 12:04

Je léto a nově postavěná ledová plocha neni v létě v provozu. Co třeba nějaký pěkný povrch na to a umožnit na tom hrát stříbrskym florbalistům. Využívaný by to bylo dost a mohli by se zde pořádat nějaké turnaje. Myslim, že je to sen florbalistů a mnoha lidí, který tento sport neprovozujou . Co jinýho, když přes léto na tom led nebude??

Re: k čemu v létě??
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2007 12:52
Avatar

Jasně, vždyť je to víceúčelové hřiště. S tímhle využitím se přesně počítá. Jen letos to ještě nevyjde sad smiley Hřiště se bude během léta přestavovat z nevyhovujícího plivátka na rozměrově plnohodnotné hřiště.
A jestli tenhle postup přijde někomu nekoncepční nebo snad jako vyhazování peněz, tak se může obrátit na svého poslance moody smiley

Re: k čemu v létě??
Autor: teplak (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2007 15:41

Byl bych pro, aby se na letnim povrchu dalo provozovat vicero sportu - florbal, basket atd.. Na vyberu povrchu zalezi vsak dosti, co jsem slysel, je uz pry povrch zakoupen a ma to byt umela trava. Na tom si vsak florbal neskrtne, ten musi mit hladky umely povrch. Tak jsem tedy zvedav, jak to dopadne. Aby se pak zas nevybudovalo neco na rychlo a ouha..

Re: k čemu v létě??
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 13:03

....to teplak : pozor, abychom zas nebyli v novinách smiling smiley)))))) Jinak se vším souhlas.

Re: k čemu v létě??
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 18:31

to teplak : Jinak pevně doufám, že povrch bude způsobilý i pro florbal. Nic jiného než doufat nám nezbude, udělali jsme pro to hodně, teď už je to v rukou Božích, zastupitelských a radních.Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.