Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Internet :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
O možnostech připojení k internetu na stříbrsku. Tipy na stránky, ... atd. 
Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 2 z 6
Re: Ale ale...
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 28.12.2003 11:01

Kokotisko

Rada na svých stránkách neaktulizoval new ceník který je platný od nového roku, jelikož se zvedá DPH z 5% na 22% tak zároveň zvedl i rychlost z 32/128 na 48/144 a to už od listopadu,aby nás odškodnil(napsal Rada).Jo a k tomu problému že makám na 24kb/s tj. 192÷8.Správně to má makat max. přes noc 18kb/s.Rada napsal že bude zvedat rychlost ješte jednou od jara,protože přechází na frekvenci 5,8GHz,prostě mi tu rychlost nechal už teď a to nostop si myslím.To vše za cenu 1000+200 pronájem serveru+22%=1464 a to jsme na to dva.Klidně se přijď podívat.

Re: Internet ve Stříbře - novinky
Autor: xpepa (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2003 00:19

tak na to se pridu podivat
kde bydlis ?

Datum: 29.12.2003 08:12

Ještě jednou, kdyby to někdo přehlídl:

Občas tady někdo napsal "zaručené zprávy", že ADSL ve Stříbře bude od ledna 2004. Dnes Telecom zveřejnil seznam míst, kde předpokláfá, že ADSL zřídí v prvním pololetí roku 2004. Stříbro tam rozhodně nenajdete.

Seznam: [www.telecom.cz]

Takže VZHŮRU K BEZDRÁTU!

Autor: Kokotisko (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2003 20:35

Hmmm, tak to je docela zajímavá zpráva...¨
Po pravdě, Bluetone je v tomhle případě opravdu drahé :-((
Bohužel, mám smlouvu již na 2 roky a z ní zatím odstoupit nehodlám.
Stálo by to moc peněz... Možná ale, že zvednou rychlost taky, nebo sníží cenu. U tak velkýho zprostředkovatele se to ale zas tak rychle předpokládat nedá....
Každopádně díky za info...

Autor: Salamalejkum (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2004 13:14

Tak jestli si někdo z vás pořídil Bluetone tak vám přeju upřímnou soustrast........jako napíchnout se na 64 kb/s 1:3 hmmmmmm ......to chce sakra odvahu já mám doma 144 kb/s a jsme na to dva naštěstí bydlíme v jednom baráku ale i tak máme někdy problém se domluvit kdo si co stáhne atd. nej řešení je ICQ ale stejně vám to při domluvě moc nepomůže........ .Musím ještě podotknou žě hraní třeba na gamezone potřebujete volnou linku jelikož když hrajete a někdo vám náhodou otevře stránku tak vam někdy vyletí ping na 800 ms a to se potom zkuste trefit..........................

Datum: 11.01.2004 05:44

a co hrajes za gamesky ??

Autor: Salamalejkum (IP zapsáno)
Datum: 13.01.2004 22:29

Unreal Tournament ----------- Strike Force ---------

Datum: 09.02.2004 16:28

Tak díky.. mám BLUETONE a jestli se dozvím , že jsem zase mimo mísu tak děkuji - ale Telecom chtěl daleko víc. takže 2 roky vyčkám a pak bude další kolo rozhodování.

Datum: 10.02.2004 07:53

BLUETONE ?? Jak to maká je to spolehlivé připojení?Je ale držší než RADA.

Kobi

Internet ve Stříbře - novinky
Autor: VODKA (IP zapsáno)
Datum: 10.02.2004 15:35

Pokud chces mit neomezeny pristup na net, je to porad dobra alternativa nez v soucasne dobe volit Teleshit.

Doporučte poskytovatele připojení
Datum: 02.03.2004 11:18

Chci si pořídit nelimitovaný připojení k netu. Přes koho? Jaká je Vaše rada? Že by RADA? ;-)

Autor: mvena (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2004 10:50

Celkem zajímavá diskuse o připojení prostředictvím Bluetone :
[www.zive.cz]

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2004 12:41

Po tom co rada dokončil výměnu a přidávání pojítek mi šlape internet non-stop bez jedinýho blbýho výpadku. přes den jedu 48 kbit a pres noc jedu 144 kbit. Je to v pohode. platim 1200 s DPH 22% - ale mame od Rady slibeno jeste navyseni rychlosti pro nas tarif. kvuli zvedani DPH.
Uprimnou soustrast uzivatele BlueTone!!

Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2004 01:28

A co takhle kdyby ste misto vymejsleni komu nacpete svoje prachy si postavili svoji wifi sit. Nez davat radovi 5 tisic, za to ze vam proda starej srot a do nej da kartu s antenou a pak mu cpat 1000 mesicne za prasivejch 144 kbit. Vzhledem k tomu, ze 2 mbit se daji poridit za cca 8 tisic, tak si tyhle firmy co vydelavaj na free pasmech 2,4 Ghz musi prijit na docela slusny prachy. Ale uchodit wifi da taky kus prace. Co daudo nerozjedes ve stribre freenet?

Datum: 10.04.2004 10:47

Uvazoval jsem o tom, ale kdyz budu ted pet let na vejsce mimo mesto, tak nevim jak bych to delal. Chudej student. Zatim

Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2004 02:32

To bych nevidel jako problem, dulezity je, aby nebyli mimo vsichni najednou.

Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2004 23:56

Tak co, internetový mágu Stříbra, na jakou tě vzali vejšku? Nebo snad bude místo vejšky JD-WiFiFreeNet :-D ???

RADA is the BEST
Datum: 05.06.2004 18:34

Citace mého výroku: "Respektive, vysvětlím toto. Já jsem si objednával tarif 32/128kbps, za který jsem platil 1000,- (1050,- s DPH). Ale od začátku prosince nám společnost RADA Computer dala jakýsi dárek, jelikož od 1.1.2004 se zvedá DPH ze současných 5% na ukrutných 22%. RADAcomp přidal přímo na našem tarifu, tzn. že mám 48/144kbps a ještě dodává, že na jaře, kdy spol. RADAcomp bude upgradovat zařízení přijde další zrychlení bez navýšení cen. Od ledna budu sice platit 1220,- s DPH, ale mám vyšší rychlost a ještě se mohu těšit na další nárůst."

==> Od 1. 5. 2004 platím stále 1220,- s DPH ale můj tarif je již 64/192kbps,
což už je ukrutná rychlost. Nezávidím těm upsaným na 24 měsíců do nějaký agregace apod...

Ještě pochybujete, že jsem neměl pravdu, když jsem vám doporučoval RADA Computer??????

S pozdravem Jan Dauda
student Gymnázia ve Stříbře

Re: RADA is the BEST - no comment
Autor: Venca M (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2004 18:57

no comment

*
Datum: 18.06.2004 00:18

Je mozny se s hardwerem od rady pripojit na blueton ??
Mam pripojeni od Rady a Ping celkem dobrej ale nepsijemny a casty lagy
chtel bych nekdy vyskouset pripojit se prez blueton a otestovat ho smiling smiley

Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 2 z 6

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.