Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Internet :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
O možnostech připojení k internetu na stříbrsku. Tipy na stránky, ... atd. 
ADSL
Autor: Reno (IP zapsáno)
Datum: 25.12.2003 20:14

Našel jsem něco novýho ohledně ADSL. Problém je zatím v tom, že nevím jestli tahle firma má pokrytí i ve Stříbře. Slibuju, že se to budu snažit co nejdřív zjistit...
Kdyžtak se číhněte na : [www.gts.cz]
Když to tam někdo najdete, tak to napište do éteru... ;o)))

Čus Bus Autobus...

Re: ADSL
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2003 07:56

Taky jsem něco našel. Občas tady někdo napsal "zaručené zprávy", že ADSL ve Stříbře bude od ledna 2004. Dnes Telecom zveřejnil seznam míst, kde předpokláfá, že ADSL zřídí v prvním pololetí roku 2004. Stříbro tam rozhodně nenajdete.

Seznam: [www.telecom.cz]

Autor: Pan KlobouK (IP zapsáno)
Datum: 01.01.2004 12:16

Take jsem něco našel. Stačí si zkratku ADSL přečíst pozpátku a vynechat poslední písmeno.

Průběh připojení 10-600 gamma, ojediněle 1500 gamma, nejčastěji 60-100 gamma. Ping po latenci 14 minut až 3 hodiny, průměrně za 30-45 minut.

Podrobnější info. těchto připojení na: [entheogeny.jinak.cz]

;o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Autor: Salamalejkum (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2004 01:01

Podle mě ADSL je velkej ale opravduu velkej S H I T ... když se podívám na cenu za kterou ho TELEKOM nabízí tak bych si to rozmyslel honem rychle .To mluvím k těm kteří si ho chtějí pořídit viz. R E N O....... ja vím že si ho stejně pořídíš jelikož tě nepřesvědčím i kdybych tě nechal vyhrát v Unreal Tournament . Tim doufám ze ti dojde kdo sem... presvěčtese sami

viz. [www.novinky.cz]

Strašný určitě každý nemá 2500 měsíčně za neomezenej limit...jelikoz mám doma 144 kb/s tak vim za jak dlouho se dá stáhnout např. těch 6GB za měsíc při představě že stahujete i když si prohlížíte web ....... je to sice málo ale to se do toho taky počítá a proto bych vám s chutí doporučil RADACOMUTER . Myslím si že je od něj solidní když vám zvýší rychlost kvůli zvýšení DPH.

---------------- TAK SI TO ROZMYSLETE -----------------------------

PS: STRIKE FORCE ---- 192 Fragu za hodinu heeeeee

Autor: xpepa (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2004 05:38

nehraje nahodou nekdo ze stribra CS ?

Autor: Reno (IP zapsáno)
Datum: 13.01.2004 19:20

4XPepa: Jo jo jo... Paříme Strike docela často. Co ty.... Vždycky zasíťujem pár compů(cca 8 - 10) a jedeme... yawning smiley))) Napiš kdo jseš a možná se budeš moct přidat... yawning smiley)))

Autor: xpepa (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2004 20:10

tak se mi muzes ozvat na icq a muzem pokecat smiling smiley
336920952

Autor: Spike (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2004 20:19

Reno: kde síťujete? máte nějakou místnost nebo co?

Datum: 21.06.2004 15:29

Nevim, jestli to ma neco spolecnyho s ADSL, ale my taky hrajem.
Call of Duty nebo Enemy Territory a nekdy mame volny zastrcky :-D

Datum: 06.11.2004 16:40

Jo koukal jsem a zatim jsem nenašel jedinou firmu která by měla,která by měla ve Stříbře pokrytí na ADSL a tak si myslím,že tahle ho mít taky nebude,ale budu příjemně překvapen kdyby ho tu měla.

Autor: Fesoj (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2005 13:10

Dnes jsem se dozvěděl, že ADSL má být ve Stříbře od 1.3.2005. Kdo mi poradí, zda je lepší bezdrát nebo ADSL? Zatím se moc neorientuji.

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2005 09:41

ADSL ve Stříbře? To by mě zajímalo, jak moc důvěryhodný byl zdroj této informace. Na infolince ČT neví nic. Aktuální pokrytí je tady:
http://www.telecom.cz/images/ostatni/adsl_mapa_pokryti.gif
Co se týká porovnání, jestli je lepší drát nebo bezdrát, záleží na mnoha okolnostech. K čemu bude připojení využíváno, na jaké úrovni je má být stabilita připojení a kolik si člověk může dovolit do připojení investovat.

Autor: Stefan B. (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2005 12:21

Kdyz si das na strankach CT overit dostupnost sluzby, tak tam to najdes.

...... Pro telefonní číslo 374xxxxxx bude sluľba Internet Expres dostupná od 01.03.2005.
Můľete uskutečnit vaąi objednávku.
Děkujeme
váą ČESKÝ TELECOM ......

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2005 14:57

Ano, opravdu je to tak.

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2008 11:50

občas juknu co je zde movýho a koukám, jen samej spam..chtělo by to nějak zabezpečit..:-(

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2008 12:47

Citovat:
Riky
občas juknu co je zde movýho a koukám, jen samej spam..chtělo by to nějak zabezpečit..:-(

Není pravda. Spam v tomhle fóru není žádnej. Občas pronikne, to se stane, a pak ho admini nebo moderátoři mažou.

Se spamem je to neustálej boj. Vkládání příspěvků do fóra kontroluje filtr Akismet, který v 99% úspěšně rozezná spam a nenechá ho do fóra uložit. Občas ale něco projde a od toho jsou tady admini, kteří nevyžádaný příspěvek označí a tím naučí Akismet, aby ho příště rozpoznal a nenechal do fóra uložit.

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 24.10.2008 11:45

ok..stane se ;-)

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.