Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Vojna ve Stříbře (VÚ 8015) :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Diskuze o životě, zážitcích, lidech a vzpomínkách z vojenského útvaru VÚ 8015 ve Stříbře, který v minulosti nesl různá jména. Např.: VÚ Františka Palackého nebo VÚ Československo - Kubánského přátelství. Tísíce mužů - branců několika generací z dnešní České republiky a Slovenska pamatují dnes už zrušená kasárna Stříbro. 
Fotka KASARNA1983
Autor: Tom.K-smedny (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2015 10:48

Čau všichni , sloužil jsem 09/1983-09/1985 . K fotečce KASARNA1983 bych si dovolil pár upřesnění . Především pod číslem 13 není kombajn , ten je níže , pod čísle 13 by dle mého názoru měl být vjezd do autoparku - byl tam také příruční sklad pro PH
v kanystrech . Co se týká budovy 21 , tak tam se někdy v r. 1985 přibyla nějaká letecká skupina . DO, SR , RTZ , PR , to tam zůstalo, jen se asi museli uskromnit .
Pod číslem 22 je skutečně park , ale ten se do této podoby ( betonové oplocení a eso přístřešky začal budovat na jaře 1984 - stavěli jsme to . Pozici 23 nevím , bylo to vůbec součást kasina ? 26 - nebyla tam munice , stála tam věž . Vzpomene někdo , třeba si to již špatně vybavuji . Tom-K-smedný 1 fangle-samostatky .

Re: Fotka KASARNA1983
Autor: Polivka (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2015 20:33

Ahoj, trochu jsem hledal fotku, je v jiném příspěvku, nazvaném VÚ 8015, zakládal jsem tu tento příspěvěk jáspinning smiley sticking its tongue out v roce 2005, fotku jsem vkládal taky já, pokusím se přesunout Tvůj příspěvěk fotce.

Fotka KASARNA1983
Autor: Polivka (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2015 20:35

Čau všichni , sloužil jsem 09/1983-09/1985 . K fotečce KASARNA1983 bych si dovolil pár upřesnění . Především pod číslem 13 není kombajn , ten je níže , pod čísle 13 by dle mého názoru měl být vjezd do autoparku - byl tam také příruční sklad pro PH
v kanystrech . Co se týká budovy 21 , tak tam se někdy v r. 1985 přibyla nějaká letecká skupina . DO, SR , RTZ , PR , to tam zůstalo, jen se asi museli uskromnit .
Pod číslem 22 je skutečně park , ale ten se do této podoby ( betonové oplocení a eso přístřešky začal budovat na jaře 1984 - stavěli jsme to . Pozici 23 nevím , bylo to vůbec součást kasina ? 26 - nebyla tam munice , stála tam věž . Vzpomene někdo , třeba si to již špatně vybavuji . Tom-K-smedný 1 fangle-samostatky .

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.