Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

O webu :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Nápady, názory a kritika ke stránkám na kterých se právě nacházíte. 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: Redakce STRIBRO.NET (IP zapsáno)
Datum: 18.08.2003 13:09

Jako každá dobrá redakce, i my chceme, abyste naše články četli. Proto bychom rádi věděli o čem byste rádi četli. Zajímá Vás nějaké konkrétní téma, máte námět na nějaký článek nebo dokonce seriál článků? Chybí Vám nějaké informace? Pokusíme se za Vás vše vyzvědět a předložit Vám pokud možno všechno, co Vás zajímá. Stačí si říct!

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2003 11:00

Mě by zajímalo téma: výběrový řízení města. Dodavatelský firmy, zakázky, ředitelé organizací města a ostatní pracovní místa. Každýmu je jasný, že v tomhle městě to funguje systémem "Já na bráchu, brácha na mě" a někdy i "Malá domů".

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: pazount (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2003 21:36

jo - tak to je docela dobrý - ty bych taky bral - takový zajímavý čtení -- asi bych ale slzel--- je to trochu smůla že si někdo účel a smysl úřadu vysvětluje jinak - a ještě k tomu se všichni ( i ti kompetentní co by měli zakročit první ) tváří jako že je vše OK..... měla by tu být větší kontrola lidí a aby se takové běžné věci nemohly stát!! a když- pak je třeba vysvětlit proč a pokud by to nebylo OK - odejít- ale to jsem tak naivní (!!!

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: Harry (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2003 16:42

Mě zajímaj jen holky a vo těch nic nepíšete. To je škoda. Jen samá kultura a politika.

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: pazount (IP zapsáno)
Datum: 26.09.2003 20:47

Jo vo hlkách?!! Jasně - jsem pro- třeba jak to s náma válí, ale přitom jsou k zulíbání!!??. Hm Harry zkusím udělat průzkum a budu tě informovat, ale nevím abych si to nějak nerozházel u tý mojí- taky se kouká občas na net a znáš to--- pak se to blbě vysvětluje!?? No a jaký máš ty zkušenosti?? Napiš kde se dobře loví a jak seš na tom ty a Stříbrské roštěnky..... já jdu na průzkum. čus bambus

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 08.10.2003 14:20

Dostal jsem se na vaše stránky. Byly by možná zajímavé. Zdá se mi, že si spolu kecáte po mailu a ostatní to moc nebaví. Vypadá to, že všechno umíte a lecos jste dokázali. Ostatně radnice vám leží v žaludku, kumupak šláp starosta na kuří voko. Zdá se mi že u vás ve Stříbře není nic jiného na práci než kecat nesmysly. Panové projevte se co jste již dokázali, že všechno umíte všem radíte a nechtěj vás k tomu pustit????? Tak jim to ukažte,že to s vámi půjde dobře.

Otázka do diskuse:
Co cikáni, pracujou dělaj bordel?
Není nikdo kdo by se vás zastal???
Je zájem o vaše stránky ?? Proč nepíšou názory.??
Jsem jenomzvědav jak vám to dlouho vydrží ??Počám si!!
Ostatně držím vám palce ať se vede Honza.Redakce STRIBRO.NET napsal:

> Jako každá dobrá redakce, i my chceme, abyste naše články
> četli. Proto bychom rádi věděli o čem byste rádi četli. Zajímá
> Vás nějaké konkrétní téma, máte námět na nějaký článek nebo
> dokonce seriál článků? Chybí Vám nějaké informace? Pokusíme se
> za Vás vše vyzvědět a předložit Vám pokud možno všechno, co Vás
> zajímá. Stačí si říct!

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 09.10.2003 11:10

Dobrý den, Honzo!

Pokud byste si přečetl některé starší články z doby, kdy tento server vznikl, určitě byste našel odpovědi na většinu Vašich otázek. Pokusím se ve stručnosti shrnout informace o těchto stránkách a o vztazích mezi občanským sdružením "STROM", autory příspěvků a radnicí.

Tyto stránky nevznikly se záměrem: "Tohle budou stránky STROMu", ale s představou, že budou takovým Hyde Parkem Stříbra, tj. místem pro veřejnou výměnu názorů o dění "u nás ve Stříbře". Doplňkově by se zde měly objevovat informace pro občany, pozvánky a komentáře k různým akcím a v neposlední řadě trocha zábavy, která určitě neuškodí.
Server byl spuštěn 14.července 2003 a podle mého názoru je jeho stále vzrůstající návštěvnost důkazem o tom, že poskytovat informace občanům pomocí Internetu má i ve Stříbře smysl. To, že většina návštěvníků nezanechá po sobě na těchto stránkách ani čárku nás trochu mrzí, nutit je k tomu ale nemůžeme.

Co se týká samotného STROMu, je to občanské sdružení, které má ve svých stanovách především kulturu a sport. NE komunální politiku! Sdružení se snaží s radnicí vycházet dobře a spolupracovat v oblastech na které je sdružení zaměřeno.
Pokud jste při čtení článků nebo diskuzních příspěvků na těchto stránkách nabyl dojmu, že někomu radnice v čele se starostou leží v žaludku, tak oslovte přímo jejich autory, ať Vám svůj postoj vysvětlí. Jen oni si ručí za své články nebo příspěvky. STROM jim jen umožňuje zveřejnění.
To je z mé strany vše.

Díky za návštěvu, názor a držení palců!

Tomáš

P.S.: Zřejmě Vás trápí některé konkrétní problémy. Nechcete napsat článek na tyto stránky? ;o))

A je to tady…….. konečně kritika!!!
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 09.10.2003 20:36Dovoluji si něco málo na vysvětlenou napsat a to hlavně proto, že jsem stál u zrodu STROMU a vzniku těchto stránek. Především se musím vrátit a připomenout jednu z našich zásad ( kterou jsme uveřejnili v některém z prvních článků…. kde se mj. dozvíte )

..….Tyto stránky jsou vytvořeny a spravovány obč.s. STROM a umožňují všem občanům města a ostatním přespolním něco se dozvědět, publikovat. zveřejnit….Zde neexistuje cenzura a proto je opravdu možné psát pochvalně či kriticky o čemkoli. Chceme, aby se v budoucnu naše pravomoc správce zúžila na jakýsi dohled nad funkčností serveru a tím minimálně zasahovat do běhu stránek. Již dnes nabízíme pravidelným dopisovatelům možnost neomezeně a přímo publikovat články a informace na stránkách samostatně……….

Na vysvětlení že by byly možná zajímavé ……..mohu jen podotknout, že budou takové, jaké si je čtenáři a přispěvovatelé vytvoří a proto jsou zatím takové jaké jsou. Pole působnosti je i pro vás pane volné.

Dovolil bych si dále upozornit, že jsme si vědomi některých našich chyb a dětských nemocí, které s sebou spuštění stránek a činnost STROMU přináší . Jsme na začátku a pokud by snad vypadalo, že všechno umíme??!! tak to upřímně sděluji, že je toho opravdu moc co neumíme a nestydíme se za to !! ( vždyť chybovat je lidské a kritiku přijímáme raději než neupřímná slova chvály ).

Jestli nám leží radnice v žaludku??
Radnice určitě ne ( po dnešním obídku to je u mé osoby svíčková……) ale hlavně nám není jedno co se děje ve Stříbře!! A pokud se někomu nelíbí neúčelné a nehospodárné jednání radnice, nebo že starosta lže do novin atd……tak ať to nahlas řekne. Myslím, že je to tak trochu demokracie a vyžaduje to i špetku odvahy. Nebo doporučujete raději tiše v koutku mlčet??
Myslím, že je to určitě o něčem jiném než o kuřím oku, ale docela by mě zajímalo jak je to u vás a co máte na práci, když tady u nás ve Stříbře jen kecáme nesmysly.??

Rádi bychom ukázali, že umíme plavat, ale pokud se nemůžeme dostat k vodě, je to těžké. Co nevidět bude zveřejněn náš plán akcí na rok 2004 a velice rádi vyslechneme připomínky, podněty a názory…

Uvedené otázky do diskuse, které navrhujete jsou velice zajímavé a opravdu se už nyní těším na jistě žhavou diskusi.

Každopádně vám musím poděkovat za tento příspěvek a ať je již názor pisatele jakýkoliv je to vždy jakási zpětná kontrola a tu mooooc potřebujeme do další práce. Děkuji

s pozdravem Patočka
Redakce STRIBRO.NET napsal:

> Jako každá dobrá redakce, i my chceme, abyste naše články
> četli. Proto bychom rádi věděli o čem byste rádi četli. Zajímá
> Vás nějaké konkrétní téma, máte námět na nějaký článek nebo
> dokonce seriál článků? Chybí Vám nějaké informace? Pokusíme se
> za Vás vše vyzvědět a předložit Vám pokud možno všechno, co Vás
> zajímá. Stačí si říct!

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 09.10.2003 21:22

Koukám, že patočka dostal odvahu vřejně prohlásit, že starosta lže. Asi vám pánové přestanu fandit. Nejen, že se vykecáváte ale hrajete taky un fér. Jsem zvědav co na to řekne postižená husa. Mám ten dojem, že svíčková byla asi trochu těžká, že Vás pane napadají takový nefér hry. Vykopat válečnou sekeru s radnici není dobré a se starostou ....radši nemluvit. Snad Vám to pane dojde. Ostatně jak je to u nás? O poctivé partě, která je v obrazu a myslím, že vědět co chtěji ostatní je v každém případě dobré. Jedním ze slabých stránek SWOT analýzy je závist a podraz.
To pro Vás určitě není zapotřebí zdůrazňovat, vždyť to každý ví.
Ostatně už mne to neba, je to o ničem, škoda času.
Snad někdy příště Honza.

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: Rudolf Svoboda (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2003 07:28

Vážený pane Patočko,
přeji Vám dobrý den.
Po doporučení jsem dnes otevřel tyto stránky. Mimo jiné jsem si přečetl Váš článek z 9.10. 2003 20:36, kde se mimo jiné také uvádí něco ve smyslu že starosta lže do novin. Mám to chápat jako Váš osobní názor nebo jako věc obvyklou. Prosím, aby jste mně v dané věci podal vysvětlení či podle duchu těchto stránek poučil. Respektivě objasnil co Vás k tomuto tématu vede.

Očekávám Vaše vysvětlení a s přáním všeho dobrého se srdečně loučí
Váš neoblíbený starosta Rudolf Svoboda.

?? Honzo-------
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2003 14:34

Honzo
musím tě ujistit, že jsem nedostal odvahu abych něco takového napsal ( naznačil , že starosta lže do novin ) , ale pouze jsem obdržel ofic. odpověď od samotného starosty, která to potvrzuje. Fandit nám můžeš nebo ne , ale já – na rozdíl od někoho jiného - velice dobře vážím a volím svá slova. Pokud se ti zdá, že se jen vykecáváme tak to nečti a klikni si na nějaký jiný stránky – těch na koukání je tam snad víc než dost né??
Jo a že hrajeme unfér ?? Nevím přesně co máš na mysli ( starostovu – lež?? ) , ale vzhledem k tomu, že se potrefená husa ozvala, tak si přečti mé vysvětlení a udělej si svůj názor.
Svíčková byla náhodou velice lehká a nevím, kde bereš tu jistotu psát o nefér hře z mé strany a jaké vykopání válečné sekery ??
Radnice - konkrétně zastupitelé ( zastupitel- od slova zastupovat – koho? - občana , který jim dal svou důvěru ve volbách a díky nim může tuto funkci vykonávat!! ) včetně starosty jsou tu především od toho, aby v souladu se zákony, volebním programem a svými sliby konali a vlastně sloužili všem voličům, prosazovali jejich zájmy – veřejné zájmy většiny občanů ,aby se město rozvíjelo ……atd. Nebo snad né ?? takže mi to fakt asi nedochází jak bych měl jednat, aby to bylo podle tebe dobře !?? A se starostou raději nemluvit?? tak to jsem tě už vůbec nepochopil co jsi tím chtěl říci.
Jsem překvapen, že sleduješ analýzy. Já osobně nemám moc rád podobné činnosti včetně statistik - a proč?? Vysvětlím:…….vezměme si příklad, že by se ve Stříbře polovina obyvatel cpala k obědu pečeným kuřátkem a další polovina by z finančních důvodů neobědvala vůbec….co nám z toho vyjde?
Statisticky měl tedy každý občan Stříbra k obědu půlku pečeného kuřátka – a co teprve podle analýzy ??!!
Píšeš že je to o ničem a škoda času?? Přeji ti do budoucna lepší využití tvého času než bylo dosavadní a tak …………. někdy příště.  Petr

?? tak tedy vysvětlení a to nejen vám pane ing. Svobodo
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2003 14:36

Pane ing. Svobodo

( Abych se přiznal, čekal jsem již dříve reakci na jiný příspěvek a to konkrétně od Fandy ze dne 26.8.2003 11,00, který se týká výběrových řízení města – ale to asi ten váš doporučující člověk přehlédl. )

Přestože máme jednu z našich vnitřních zásad sdružení - neřešit naše soukromé a nicotné spory na stránkách STROMU, ( ale protože mě o to prosíte tak vám vyhovím ) poruším tím tuto zásadu a pokusím se vysvětlit, jak jsem se “opovážil“ něco takového naznačit-napsat .

… A pokud se někomu nelíbí neúčelné a nehospodárné jednání radnice, nebo že starosta lže do novin atd……tak ať to nahlas řekne.

Vysvětlení:

Oslovil jsem ČTK a dostal odpověď, že uvedené informace jste skutečně takto poskytl .

Po uveřejnění článku Stříbro postaví koupaliště jsem se dotázal prostřednictvím podatelny MÚ Stříbro na otázky

V souladu se zákonem č.106/1999 Sb. žádám tímto o přímém poskytnutí níže uvedených informací.
( v souvislosti s uveřejněným článkem v MF dnes 9.9.2003 Stříbro postaví koupaliště...)

- kdy byl schválen inv. záměr výstavby koupaliště pod stadionem zast. města?
- kdy byly schváleny finanční prostředky na studii koupaliště pod stadionem?
- kdy byla vyhlášena soutěž na zhotovitele studie koupaliště pod stadionem, kdy byla uskutečněna a kdo ji
vyhrál?
- kdo objednal a kdo zaplatil vyhotovení studie koupaliště pod stadionem? Kdo studii vyhotovil?
- kdy byla vyhlášena soutěž na zhotovitele projektové dokumentace koupaliště pod stadionem, kdy byla
uskutečněna a kdo ji vyhrál?
- kdo objednal z zadal práce na vyhotovení PD koupaliště pod stadionem? a u koho?
- kdy byly schváleny finanční prostředky na vyhotovení PD koupaliště pod stadionem?
Děkuji


Na tyto mé otázky jsem dostal oficiální odpověď z MÚ Stříbro – kterou jste vyřizoval osobně-:

Na všechny vaše otázky zní jednoduchá odpověď, nebyl,nikdo ,není. S pozdravem Svoboda.

Z této odpovědi je tedy jasné, že jste v uveřejněném článku LHAL.

Jsem si jist, že to nebudu já, ale vy, kdo bude muset dát v nejbližší době vysvětlení k již zmiňovanému článku a skutečnostem, které jste poskytl ČTK ( nejen veřejnosti, ale především zastupitelům města ).
Škoda, že se nemůžeme na těchto stránkách bavit vzájemně o věcech příjemnějších a to třeba o spolupráci, o možnosti začlenění STROMU do místní akční skupiny LAG … atd. Nechtěl jsem na vaší chybu a nezkušenost poukazovat, ale musím své nařčení z nefér hry očistit.

Jsem trochu zklamán vaší představou, že jste jak uvádíte můj neoblíbený starosta. Nevím jak vy, ale já podobné dělení lidí nepoužívám a ani ve spojení s vaší osobou jsem neužil. Mám samozřejmě na vás svůj názor a vlastní zkušenosti, které jsem měl možnost získat v době kdy jsem vás poznal poprvé – a to v době před volbami. Věřím jen, že se budete snažit čestně a pravdivě vysvětlit jak se věci měly a mají.

Občan města Stříbra Petr Patočka

Re: ?? tak tedy vysvětlení a to nejen vám pane ing. Svobodo
Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2003 13:37

Tak pane starosto, jako občana Stříbra a voliče mě zajímá Vaše odpověď.

Re: ?? tak tedy vysvětlení a to nejen vám pane ing. Svobodo
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 14.10.2003 18:06

No Vážený pane Starosto,
co nám dodáte k tomuto. Docela mi o to naše koupaliště jde.
Co nám k tomu řeknete?

Jan Dauda


Re: ?? tak tedy vysvětlení a to nejen vám pane ing. Svobodo
Autor: Hunter (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2003 10:23

Dobrý den pane Starosto,

tak jak to tedy bude s tou vaší reakcí???
Nebo vám právě došel dech a pan Patočka vám vzal, jak se říká "vítr z plachet??
Položil jste otázku a dostalo se vám na ní odpovědi. Teď je zase na vás aby jste reagoval. A věřte tomu, že si myslím, jestli se ta událost stala tak jak pan Patočka napsal, nebylo by lepší se k tomu co nejdříve vyjádřit a podat vysvětlení na to, proč jsou vaše odpovědi tak rozdílné?
Jste reprezentant našeho města a podle toho jak budete vystupovat a co budete říkat si ostatní lidé udělají svůj "obrázek" o našem (dle mého názoru) velmi krásném městě, kterému však stále dost věcí chybí...
Myslím si, že všichni máme jedno společné: chceme, aby se nám v našem městě žilo co nejlépe.

S přátelským pozdravem jeden z občanů města Stříbra

Ps: někdy mi připadá, že pro "reklamu" našeho města toho mladý cyklokrosař Zdeněk Štybar udělal daleko víc, než celá naše radnice...

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2003 18:09

Doporučuji změnit téma abych neměl moc vysvětlování proč jsem si dovolil porušit naše pravidla a pokud by snad nebylo o čem diskutovat?? Zkuste taky chválit ať je to trošku vyvážené ....... díky Patočka

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2003 23:00

Ale lhát se nemá ....

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: Pepino (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2003 13:55

Vážený pane starosto,
zajímalo by mne, kdo poskytl radiu informace o budoucí vyhlášce,která má upravovat stánkový prodej,cinnost podnikatelů v pamatkových zonách,když doposud žádná taková vzhláška neexistuje a v přípravě je již asi tak půl roku a v radiu je to hotová věc.
Děkuji

Pozvánka
Autor: Bobina (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2003 18:18

Vážená redakce,

mohla bych vás za náš kolektiv poprosit o uveřejnění naší webové adresy czechescort.net na váš web do odkazů...???
Jsme taky ze Stříbra a máme tu své místo.........

Předem děkuji

Re: Napište o čem chcete číst, co Vás zajímá.
Autor: VODKA (IP zapsáno)
Datum: 19.10.2003 19:49

Co získat odpověď na zasedání zastupitelstva? Tam bude mít pan starosta odpověď zajisté připravenou. Kde se budeme koupat, za chvíli koupaliště na náměstí zamrzne :-(


Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.