Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 10. 07. 2020     Svátek slaví Libuše / Amálie, zítra Olga Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
malování Stříbra 22
workshop 2007 - malování
zobrazení: 3588
známka: 0

Nejnovější komentáře
 • Since iOS 7 and the blocking of iCloud are available, we have read many comments . . . (Otevřený dopis Zastupitelstvu města Stříbra)
 • Lots of the newest sporty vehicles have a turbocharger inserted into the automot . . . (Otevřený dopis Zastupitelstvu města Stříbra)
 • Italy is one of the most diverse countries in the world. Amazing landscapes, del . . . (Otevřený dopis Zastupitelstvu města Stříbra)
 • To qualify a gross sales lead, you have to ask the best questions. It would not . . . (Otevřený dopis Zastupitelstvu města Stříbra)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Komentáře

  ke článku: Najdi 100 rozdílů, aneb nedělá z nás někdo blbce?
  ze dne 26.11.2012, autor článku: Hagens

  Komentář ze dne: 30.11.2012 12:46:09     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - jimi (@)
  Titulek: Projekt měl být zdarma
  Neměl být náhodou projekt náměstí zdarma?Nechlubil se tím náhodou pan Nenutil?A nakonec město zaplatilo 5,5milionu Kč ???

  Komentář ze dne: 02.12.2012 09:43:20     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - rene
  Titulek: termín dokončení
  Pozoroval jsem vlažnou stavební činnost v průběhu týdne a už nyní si vsadím, že se termín dokončení nestihne. A penalizace za pozdní dokončení? Nebudete věřit, ale podle smlouvy prý není žádná - jak velkorysé od Města jsme v Kocourkově vítejte!

  Komentář ze dne: 07.01.2013 15:19:59     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - fanda
  Titulek: Kde je závodní okruh
  Ať koukám, jak koukám, pořád na tý studii nemůžu vykoukat ten asfaltovej závodní okruh. Nebo už blbě vidim?

  Komentář ze dne: 18.05.2013 19:34:25     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Bývalý stříbrňák (ne@ne.ne)
  Titulek: Jako v Moskvě
  ... no rekonstrukce je děs, běs, hrůza a architektonický paskvil - ještě z kostela udělat chrám šíleného cukráře (Chrám Vasila Blaženého) a náměstí se může přejmenovat na Krasnuju ploščaď (pro ty mladší Rudé náměstí). Páni radní by si měli uvědomit, že Stříbro bylo královské město a má mnoho historických a arichtektonických skvostů a velice bohatou historii a měli by podle toho z městem nakládat a ne ho takto kurv.t jako by nestačila Cvrkovská trapárna vedle kina.

  Komentář ze dne: 03.06.2013 12:58:15     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Light
  Titulek: Neštěstí
  Já bych chtěl projevit uznání lidem, kteří navrhovali postupně realizovali minulé Stříbrské náměstí.Teprve teď si na uvědomuji, jak bylo funkčně promyšlené i krásné i když v současné době asi chtělo lehce oživit možná novým povrchem ovšem ne tak jak vidíme dnes.Líbil se mi dostatek parkovacích míst příčně k chodníkům,což bylo pohodlné a praktické s velkou kapacitou ještě další možnosti zaparkování.Pak snadný průjezd kolem radnice, který vyhovoval svatbám i jiným společenským událostem nebo starším lidem k vystoupení před tímto ůřadem.Dále i dostatečně široká komunikace kolem celého náměstí pro dobrou dopravní obslužnost a nízké obrubníky působily velmi příjemně.To vše bych zachoval a k tomu bych přidal půl hodiny parkování zdarma. Tím alespoň trochu podpořit obchodníkům fungování na náměstí a okolí.Stříbro je tak malé na jakoukoliv obchodní činnost, že by si každý,kdo zde podniká, zasloužil vyznamenání nebo minimálně alespoň ulehčení podmínek.Kdo by dneska chtěl mít nějakou provozovnu někde, kde se nedá v dnešní době pohodlně zaparkovat autem.
  Na starém náměstí byl pohodlný hladký a hlavně rovný povrch nejen pro chůzi a udržbu .Ne moc vzhledný asfalt nahradila opravdu hrozná a nevzhledná dlažba navíc nevkusně složená po které se špatně chodí..Asi nějaký odpad.Před radnicí na starém náměstí ty stromy působily vkusné a parčík u školy byl super.Klidně se mohl parčík ještě rozšířit a přidat dalši zelené plochy a vše mohlo být více bezbariérové ​​nebo uplně v jedné rovině jako v Budějovicích a ted nově v Olomouci i jinde.Tam se s tím chlubí zatím co my jsme náměstí rozparcelovali tunami příšerných vysokých obrubníků.Teď už je to všechno jedno.
  Ano souhlasím,Je to něčí pomník nebo kopie Rudého náměstí, Hlavně aby se na chodniku vyhnuly nejméně dva tanky, Tak jsou ted široké.
  Hledal bych těch 100 rozdílů jak bylo psáno a taky alespoň skutečných 100 lidí kteří si myslí, ze rekonstrukce byla nutná tímto způsobem souhlasili s ní.Já zatim potkal pá

  Komentář ze dne: 03.06.2013 13:02:45     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Light
  Titulek: Neštěstí 2
  Já zatim potkal pár zastánců v moři naštvaných nespokojených občanů..To panoptikum nevkusu a nefunkčnosti se všemi paskvilnými a nepohodlnými lavičkami,netopýřími lampami a nákladnými brouzdališti a zbytečnými retardéry na silnici to je opravdický průšvih.Tohle opravdu na historické a původně krásné náměstí fakt nepatří.Po tomto výkonu je pro mě vyhláška o památkové zoně ve Stříbře cár papíru a odbor památkové péče ,ten ztrácí v tomto městě význam.Určitě jistě celkově bude dost lidí kterým postačí,že uvidí něco nového.Mě se také líbí 3d pohledy nového náměstí z pohledu z vrtulníku.Zatím to vypadá jakoby nebylo cílem nebylo lepši náměstí ale vybrat co nejefektivněji dotaci nebo co.Ohledně způsobu provedení to určitě pozná i lajk,zě takto položená dlažba plná strašných nerovností to by postačíla jako cestičky na zahrádce,ale uprostřed města?Nemá to žádnou vazbu a na chodníkách v Husovce se již trhá a vybadá hrozně.No kdyby člověk nejezdil jinam tak by snad uvěřil,že to tak má být a že materiál je vybrané kvality..Stačí se podívat na videa tady nahoře vidíme ze dlažba ke sporiteľne byla vkusnější světlá již s cenou patinou a rovná.Kam vůbec zmizela? Koukal jsem také že zmizely i ty letopočty před radnicí, které tam byly vydlážděné z minula, takže nějaká historická návaznost vůbec neexistuje. Stavební úřad je ale s postupem určitě spokojen.Je to výsměch všem,kteří dostali nadiktováno od památkářů jaka eurookna nebo výlohy musi nainstalovat na svůj dům. Ještě k projektantům. Vážení náměstí už neprojektujte je to paskvil.Mě neni jasný jak se mohlo vůbec projít. Navíc my jsme žádný projekt nepotřebovali. Stačil fakt ten selskej rozum jak se v tomto městě čím dál častěji říká. Opravdu někomu přijde,za takovou hromadu milionů nám zde postavili praktické a příjemné náměstí? Podle mě je to děs a hrůza a nejlepší by bylo to ještě ted zastavit a aspon trochu přizpůsobit potřebám lidí.

  Komentář ze dne: 03.06.2013 13:05:18     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Light
  Titulek: Neštěstí 3
  No kéž by se tam dalo najít něco pozitivního.Ale dalši hloupý nápad teprve čeká na realizaci.Ty parkovací mista co chybi na náměstí budou na ploše které řika Svinčák.Tam má být parkoviště a snad i patrové? Bylo nějaké referendum o garážích ptal se někdo všech lidí ve městě co tam chtějí mít,nebo na nich nezáleží? Představoval bych si tam třeba park a podium s letní divadelní a koncertní scénou kde by se dalo i například veřejně řečnit a nebo alespon
  .skate park pro kluky nebo obojí nebo jen obyčejnej park.Ale na takovém pěkném miste parkoviště?To už je betonová megalománie a další debilní vnucený nápad. Byl bych pro nové věci pokud je to posun k lepšímu, ale s tímhle budováním města se nejde ztotožnit. Ještě tam vytesat do mědi jména všech komsomolců s touto realizací spojených.


  Komentář ze dne: 03.11.2015 06:40:17     Reagovat
  Autor: [cai20151103] - cai20151103 (qing1212120@gmail.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 03.11.2015 06:44:50     Reagovat
  Autor: [cai20151103] - cai20151103 (qing1212120@gmail.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 18.11.2015 01:43:11     Reagovat
  Autor: [dai] - dai (daigege2@gmail.com)
  Titulek: Re:
  20151117xiaodaige
  nike free uk
  oakl and raiders
  oakley sunglasses
  cyber monday deals
  desig ner handbags,handbags outlet,cheap handbags,purses and handbags,wholesale handbags,designer bags,bags outlet,handbags wholesale,cheap purses,discount handbags,handbags sale,wholesale purses,handbags and purses,designer purses
  che ap football shirts
  new balance shoes
  p andora outlet
  lacoste shirts
  oa kley canada
  mon cler outlet store
  coac h outlet online
  michael kors factory online
  nh l jerseys
  roshe run men
  ugg boots clearance,ugg australia,uggs on sale,ugg slippers,uggs boots,uggs outlet,ugg boots,ugg,uggs
  black friday deals
  air max shoes
  ray ban,rayban,occhiali ray ban,ray-ban,ray ban occhiali,ray ban sunglasses
  san antonio spurs
  ne w orleans saints
  Komentář ze dne: 18.11.2015 07:18:09     Reagovat
  Autor: [guoyanying] - guoyanying (gyy0527@hotmail.com)
  Titulek:
  nike air max, louis vuitton handbags, canada goose jackets, ralph lauren, nike free, canada goose, tn pas cher, iphone 5s cases, nike trainers uk, ralph lauren outlet, s6 cases, iphone 6s plus cases, nike free run, ralph lauren outlet, ray ban sunglasses, sac guess, nike air max, nike roshe run, lo uis vuitton, michael kors, m ichael kors, lunet te oakley pas cher, barbour< /a>, mi chael kors outlet online sale, replica watches, p90x3, michael kors outlet online, loubouti n, thomas sabo, m ichael kors bags,
  Komentář ze dne: 19.11.2015 06:59:38     Reagovat
  Autor: [jianbin] - jianbin (453359309@qq.com)
  Titulek: Re: Re: Coach Factory Online


  Komentář ze dne: 14.01.2016 10:48:56     Reagovat
  Autor: [nizou] - nizoukai1@126.com (nizoukai1@126.com)
  Titulek:
  Komentář ze dne: 29.01.2016 09:41:50     Reagovat
  Autor: [licheng] - shijun (623875367l@gmail.com)
  Titulek: xxx
  ray ban sunglasses
  mulberry bags
  replica watches
  swarovsk i outlet
  mulberry handbags
  coach outlet store
  loui s vuitton bags
  ugg outlet
  snow boots
  mulberry handbags
  babyliss pro
  r ay ban sunglasses
  tory burch outlet
  nike roshe
  michae l kors uk
  tr ue religion outlet uk
  burb erry outlet store
  nike roshe run women
  nike outlet store
  beats headphones
  michael kors factory outlet
  nike outlet
  ral ph lauren polo
  kate spade outlet
  oakley sunglasses sale
  to ry burch outlet online
  toms outlet
  oakley sunglasses
  discount ugg boots
  Komentář ze dne: 29.01.2016 09:56:39     Reagovat
  Autor: [licheng] - shijun (623875367l@gmail.com)
  Titulek: xxx

  Komentář ze dne: 31.01.2016 09:35:52     Reagovat
  Autor: [cai20160131] - cai20160131 (qing1212120@gmail.com)
  Titulek:  Komentář ze dne: 01.03.2016 09:09:38     Reagovat
  Autor: [cai20160301] - cai20160301 (qing1212120@gmail.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 01.03.2016 09:13:04     Reagovat
  Autor: [cai20160301] - cai20160301 (qing1212120@gmail.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 06.07.2016 10:54:05     Reagovat
  Autor: [she123] - she123 (1368092607@qq.com)
  Titulek: https://www.kufr.cz/comment.php?akce=new&cislo clanku=2012080001

  Komentář ze dne: 06.07.2016 11:03:03     Reagovat
  Autor: [she123] - she123 (1368092607@qq.com)
  Titulek: https://www.kufr.cz/comment.php?akce=new&cislo clanku=2012080001

  Komentář ze dne: 22.07.2016 09:53:15     Reagovat
  Autor: [lzm] - lzm (lizhimin1221@gmail.com)
  Titulek:  Komentář ze dne: 08.09.2016 02:44:27     Reagovat
  Autor: [fang] - fang (fangyaoting3@gmail.com)
  Titulek:
  fangyanting20160908
  tiffa ny jewelry
  longch amp handbag
  beats by dre
  louis vuitton handbags
  oakle y sunglasses
  yeez y boost 350
  ugg boots clearance
  coach outlet
  michael kors handbags
  new balance shoes
  cazal outlet
  tory burch outlet online
  hermes bags
  long champ handbags
  c oach outlet
  ray-ban sunglasses
  tiffany jewellery
  ugg boots sale
  ro lex watches for sale
  mulbe rry handbags
  nike outlet store
  longch amp handbags
  michael kors outlet
  celine outlet
  abercrombie outlet
  cheap ray ban sunglasses
  Komentář ze dne: 08.09.2016 02:59:45     Reagovat
  Autor: [fang] - fang (fangyaoting3@gmail.com)
  Titulek:
  fangyanting20160908
  tiffa ny jewelry
  longch amp handbag
  beats by dre
  louis vuitton handbags
  oakle y sunglasses
  yeez y boost 350
  ugg boots clearance
  coach outlet
  michael kors handbags
  new balance shoes
  cazal outlet
  tory burch outlet online
  hermes bags
  long champ handbags
  c oach outlet
  ray-ban sunglasses
  tiffany jewellery
  ugg boots sale
  ro lex watches for sale
  mulbe rry handbags
  nike outlet store
  longch amp handbags
  michael kors outlet
  celine outlet
  abercrombie outlet
  cheap ray ban sunglasses
  Komentář ze dne: 08.09.2016 02:59:58     Reagovat
  Autor: [fang] - fang (fangyaoting3@gmail.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 19.09.2016 09:19:12     Reagovat
  Autor: [jiajiagg] - jiajiagg (mmjiajia33@gmail.com)
  Titulek: Re: Throughout my position while Start of College in the holiday accomodations f  Komentář ze dne: 06.10.2016 04:26:22     Reagovat
  Autor: [Chxy123] - Chxy123 (csj1359966@outlook.com)
  Titulek: Chxy123
  Komentář ze dne: 01.11.2016 08:48:43     Reagovat
  Autor: [wq123] - wq123 (kk24783670@163.com)
  Titulek:
  Komentář ze dne: 18.11.2016 03:00:50     Reagovat
  Autor: [Sjcg123] - Sjcg123 (jay452996847@gmail.com)
  Titulek: http://www.itnbol.top

  Komentář ze dne: 04.12.2016 06:03:47     Reagovat
  Autor: [sanjunn] - sanjunn (623875367l@gmail.com)
  Titulek: xxx

  Komentář ze dne: 16.12.2016 09:41:29     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - micheal20 (lee.micheal20@outlook.com)
  Titulek:
  <P>, He to become in spades in seo suggestions only a handful endorsers in associated with the exercises. Without Ai r Max 90 Pas Cher a doubt about this, Ai r Max Pas Cher His / her product nevertheless very secure. Mister. The intern team boss wraps up models furthermore product comments your intern performance becomes when university or college Ni ke Air Max Pas Cher into the, Its rates and Ni ke Pas Cher moreover abilities will most certainly be examined. As well vocational school 'tokens' exist presented in accordance with it, </P>
  <P></P>

  Komentář ze dne: 16.12.2016 09:47:58     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - micheal20 (lee.micheal20@outlook.com)
  Titulek:
  <P>
  <P></P>Video through the soak Nike Outlet Online Uk been released using the internet sunday evening, The organization wants Nike Clearance Uk first you can the united kingdom and even, Progressively, So as returning to be queensland, Innovative very most recent Zealand. The african continent and therefore the european countries, Rise Nike Outlet Uk Online in managersThat means numerical characters the particular organization for. Which probably already engages 20 everyone is now a workplace working london, Many businesses expansion will probably in eire,Exactly in which popular pink Cloud's allow Nike Uk Store work is predicated
  <P></P>


  Komentář ze dne: 27.02.2017 08:06:26     Reagovat
  Autor: [lzm00] - lzm00 (lizhimin1221@yahoo.com)
  Titulek:
  pandor a australia
  Hugo Boss Outlet
  baseball jerseys
  coach bags
  coach outlet
  KD 8 shoes
  adidas shoes
  kate spade
  kate spade bags
  ugg slippers
  pandora jewelry
  kate spade handbags
  < b>michael kors outlet
  burberry< /a>
  pandora charms sale online
  ray ban gl asses
  coach outlet
  paul smith
  louis vuitton outlet
  Michae l Kors Outlet
  coac h outlet
  polo outlet
  Ralph Lauren
  flash sunglasses
  coach
  hockey jerseys
  michael kors tote
  Nike Air Jordan
  moncler mens jackets
  Komentář ze dne: 27.02.2017 08:07:04     Reagovat
  Autor: [lzm00] - lzm00 (lizhimin1221@yahoo.com)
  Titulek:
  pandor a australia
  Hugo Boss Outlet
  baseball jerseys
  coach bags
  coach outlet
  KD 8 shoes
  adidas shoes
  kate spade
  kate spade bags
  ugg slippers
  pandora jewelry
  kate spade handbags
  < b>michael kors outlet
  burberry< /a>
  pandora charms sale online
  ray ban gl asses
  coach outlet
  paul smith
  louis vuitton outlet
  Michae l Kors Outlet
  coac h outlet
  polo outlet
  Ralph Lauren
  flash sunglasses
  coach
  hockey jerseys
  michael kors tote
  Nike Air Jordan
  moncler mens jackets
  Komentář ze dne: 27.02.2017 08:14:49     Reagovat
  Autor: [lzm00] - lzm00 (lizhimin1221@yahoo.com)
  Titulek:
  pandor a australia
  Hugo Boss Outlet
  baseball jerseys
  coach bags
  coach outlet
  KD 8 shoes
  adidas shoes
  kate spade
  kate spade bags
  ugg slippers
  pandora jewelry
  kate spade handbags
  < b>michael kors outlet
  burberry< /a>
  pandora charms sale online
  ray ban gl asses
  coach outlet
  paul smith
  louis vuitton outlet
  Michae l Kors Outlet
  coac h outlet
  polo outlet
  Ralph Lauren
  flash sunglasses
  coach
  hockey jerseys
  michael kors tote
  Nike Air Jordan
  moncler mens jackets
  Komentář ze dne: 08.03.2017 12:50:09     Reagovat
  Autor: [xxx] - xxx (623875367l@gmail.com)
  Titulek: xxx

  Komentář ze dne: 08.03.2017 12:50:12     Reagovat
  Autor: [xxx] - xxx (623875367l@gmail.com)
  Titulek: xxx

  Komentář ze dne: 08.03.2017 12:52:15     Reagovat
  Autor: [xxx] - xxx (623875367l@gmail.com)
  Titulek: xxx  Komentář ze dne: 12.03.2017 18:56:48     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - linda (binasa1988@gmail.com)
  Titulek: intrigasa
  I really enjoyed reading on this article.
  Download Warez Here
  <a href="http://blogs.rediff.com/downloadwarezhe re">Download Warez Here</a>

  Komentář ze dne: 16.03.2017 10:32:46     Reagovat
  Autor: [chenlili1] - chenmeinv (chenmeinv@outlook.com)
  Titulek: chenmeinv


  Komentář ze dne: 08.06.2017 09:23:17     Reagovat
  Autor: [dongdong8] - dongdong8 (wengdongdong053@outlook.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 15.06.2017 09:50:09     Reagovat
  Autor: [chenlilia] - chenlili (chenmeinvnihao37@gmail.com)
  Titulek: chenlili


  Komentář ze dne: 30.06.2017 09:58:44     Reagovat
  Autor: [caihuali] - 20170630caihuali (hcai238@gmail.com)
  Titulek: 20170630caihuali  Komentář ze dne: 07.05.2018 09:47:25     Reagovat
  Autor: [chanyuan185] - chanyuan185 (daigege6@gmail.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:07:10     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:
  2018.11.1chenlixiangnike shoes
  ra y ban
  fendi
  < a href="http://www.hogan-outlet-online.it">hogan< /b>
  huf
  < a href="http://www.jordan1.us.com">jordan 1
  nike store
  michael kors outlet
  wedding dresses
  < b>adidas outlet

  lo ngchamp bags
  longch amp
  chi flat iron
  chloe handbags
  con verse

  Komentář ze dne: 07.05.2018 09:48:23     Reagovat
  Autor: [chanyuan185] - chanyuan185 (daigege6@gmail.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:09:22     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:09:10     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:
  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:10:11     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:

  Komentář ze dne: 06.06.2018 09:04:30     Reagovat
  Autor: [wq123] - wq123 (kk24783670@163.com)
  Titulek:  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:09:12     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:08:27     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:07:09     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:
  2018.11.1chenlixiangnike shoes
  ra y ban
  fendi
  < a href="http://www.hogan-outlet-online.it">hogan< /b>
  huf
  < a href="http://www.jordan1.us.com">jordan 1
  nike store
  michael kors outlet
  wedding dresses
  < b>adidas outlet

  lo ngchamp bags
  longch amp
  chi flat iron
  chloe handbags
  con verse

  Komentář ze dne: 04.07.2018 03:07:27     Reagovat
  Autor: [chenlinab] - chenlina (chenlina1231@outlook.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 01.11.2018 07:09:17     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re:


  Komentář ze dne: 29.09.2018 13:06:27     Reagovat
  Autor: [yaoxuemei] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 15.07.2019 01:48:05     Reagovat
  Autor: [ritmarsshay] - 12 (77628@yahoo.com)
  Titulek: Herve Leger Vestidos De Cuello
  <strong><a href="http://hervelegerndresses.com/"> ;herve leger skirt</a></strong>
  <br>
  <stro ng><a href="http://hervelegerndresses.com/"> ;best black dress</a></strong>
  <br>
  herve leger dress
  herve leger dress
  herve leger

  Herve Leger Vestidos De Cuello
  US Dollar
  Euro
  GB Pound
  Canadian Dollar
  Australian Dollar
  Jappen Yen
  Norske Krone
  Swedish Krone
  Danish Krone
  CNY
  Productos
  <a class="category-top" href="http://www.hervelegerdress-sales.com/es /herve-leger-faldas-c-13.html">Herve Leger Faldas </a>
  Herve Leger Vestidos De Un Hombro
  2014 Herve Leger
  2015 Herve Leger
  Herve Leger Correas Vestidos
  Herve Leger Nueva llegada
  Herve Leger por estrella
  Herve Leger Trajes de baño
  <a class="category-top" href="http://www.hervelegerdress-sales.com/es /herve-leger-vestidos-asim%C3%A9tricos-c-9.html&qu ot;>Herve Leger Vestidos Asimétricos </a>
  Herve Leger Vestidos clásicos
  <a class="category-top" href="http://www.hervelegerdress-sales.com

  Komentář ze dne: 22.08.2019 04:18:48     Reagovat
  Autor: [condocmarl] - 12 (43011@yahoo.com)
  Titulek: Franck Muller Uhren: Replica Watches Werks Online Store Ufedubai.com!
  Replik Schweizer Uhren aaa +
  Replik Schweizer Uhren
  <strong><a href="http://www.fakewatchespro.com/de/" >Uhren</a></strong> | <strong><a href="http://www.fakewatchespro.com/de/" >Uhren</a></strong> | <strong><a href="http://www.fakewatchespro.com/de/" >Mechanisches Uhrwerk Schweizer Uhren Replika</a></strong><br>

  <t itle>Franck Muller Uhren: Replica Watches Werks Online Store Ufedubai.com!</title>
  <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
  <meta name="keywords" content="Rolex Uhren Breitling Uhren Omega Uhren Cartier Uhren Tag Heuer Uhren Panerai Uhren IWC Uhren Montblanc Uhren Piaget Uhren U-Boat Uhren Rado Uhren Louis Vuitton-Uhren Hublot Uhren Bvlgari Uhren Bell u0026 Ross Uhren Breguet Uhren Chopard Uhren Concord Uhren Corum Uhren Audemars Piguet Uhren BMW Uhren De Witt Uhren Ferrari Uhren Franck Muller Uhren Christian Dior Uhren Gucci Uhren Patek Philippe Uhren A. Lange u0026 Söhne Uhren Alain Silberstein Uhren Chanel Uhren D u0026 G Uhren Maurice Lacroix Uhren Oris Uhren Parmigiani Uhren Porsche Design Uhren Romain Jerome Uhren Ulysse Nardin Uhren Versace Uhren Zenith Uhren Jacob u0026 Co Uhren Jaeger- LeCoultre Uhren Graham Uhren Longines Uhren Vacheron Constantin Uhren Emporio Armani Uhren Franck Muller Uhren" />
  <meta name="description" content="" />
  <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />


  <link rel="canonical" href="http://www.fakewatchespro.com/de/franck -muller-uhren-c-97.html" />

  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.fakewatchespro.com/de/includ es/templates/polo/css/style_imagehover.css" />
  <link rel

  Komentář ze dne: 24.08.2019 00:47:37     Reagovat
  Autor: [etengelkerm] - 12 (65216@yahoo.com)
  Titulek: Pas cher Nike Outlet Chaussures , Nike Chaussures Discount gros , chaussures de

  Komentář ze dne: 24.08.2019 01:20:29     Reagovat
  Autor: [etengelkerm] - 12 (77430@yahoo.com)
  Titulek: La Grande Classique L4.205.4.12.2 Longines quartz watch (Longines) - $168.00 : r
  <strong><a href="http://www.longinesrealty.com/"> ;women longines watches</a></strong>
  <br>
  <st rong><a href="http://www.longinesrealty.com/"> ;men longines watches</a></strong>
  <br>
  best replica watches
  replica watches
  quality replica watches

  La Grande Classique L4.205.4.12.2 Longines quartz watch (Longines) - $168.00 : replica Longines watches, longinesrealty.com
  US Dollar
  Euro
  GB Pound
  Canadian Dollar
  Australian Dollar
  Jappen Yen
  Norske Krone
  Swedish Krone
  Danish Krone
  CNY
  Categories
  Longines master collection
  Longines grandvitesse collection
  Longines admiral
  <a class="category-top" href="http://www.longinesrealty.com/longines- bellearti-c-2.html">Longines bellearti</a>
  Longines conquest
  Longines dolcevita
  Longines evidenza
  Longines flagship
  Longines heritage collection
  Longines hydroconquest
  Longines la grande classique
  Longines les grandes classiques

  Komentář ze dne: 24.08.2019 01:23:48     Reagovat
  Autor: [kaschkelevi] - 12 (25952@yahoo.com)
  Titulek: Hublot Classic Fusion vendita orologi, Hublot Orologi Outlet Store Sale 80% off
  <strong><a href="http://it.hublotwatches.cc/">Hu blot orologi per gli uomini</a></strong><br>
  <stro ng><a href="http://www.hublotwatches.cc/it/"&g t;Hublot orologi per gli uomini</a></strong><br>
  <a href="http://it.hublotwatches.cc/">Hu blot replica orologi</a>
  Hublot orologi
  Hublot orologi

  Hublot Classic Fusion vendita orologi, Hublot Orologi Outlet Store Sale 80% off
  language:
  [img]http ://www.hublotwatches.cc/it/langimg/gericon.gif[/im g]Deutsch
  [img]http ://www.hublotwatches.cc/it/langimg/fricon.gif[/img ]Français
  [img]http ://www.hublotwatches.cc/it/langimg/iticon.gif[/img ]italiano
  <a href="http://www.hublotwatches.cc/es/"&g t;
  <img src="http://www.hublotwatches.cc/it/langimg/e sicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24"></a>
  [img]http ://www.hublotwatches.cc/it/langimg/pticon.gif[/img ]PortuguĂŞs
  [img]http ://www.hublotwatches.cc/it/langimg/jpicon.gif[/img ]日本語
  [img]http ://www.hublotwatches.cc/it/langimg/ruicon.gif[/img ]russian
  <a href="http://www.hublotwatches.cc/ar/"&g t;
  <img src="http://www.hublotwatches.cc/it/langimg/a ricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24"></a>
  [img]http ://www.hublotwatches.cc/it/langimg/noicon.gif[/img ]norwegian

  Komentář ze dne: 14.10.2019 01:22:25     Reagovat
  Autor: [kaschkelevi] - 12 (37135@yahoo.com)
  Titulek: Tag Heuer CJ1111.BA0576 Link Herre Automatisk Sølv Schweiziske E - DKK 1,390 :
  kop i hublot ure
  kop i cartier - ure
  <ul><li><strong>< a href="http://www.brightreplicawatches.com/da/ ">Hublot ure</a></strong></li><li>& lt;strong><a href="http://www.brightreplicawatches.com/da/ ">rolex - ure</a></strong></li><li>& lt;strong><a href="http://www.brightreplicawatches.com/da/ ">Breitling ure</a></strong></li></ul> <br>

  <title>Tag Heuer CJ1111.BA0576 Link Herre Automatisk Sølv Schweiziske E - DKK 1,390 : replika ure, brightreplicawatches.com</title>
  <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
  <meta name="keywords" content="Tag Heuer CJ1111.BA0576 Link Herre Automatisk Sølv Schweiziske E Rolex Breitling tag Heuer Hublot replika ure" />
  <meta name="description" content="replika ure Tag Heuer CJ1111.BA0576 Link Herre Automatisk Sølv Schweiziske E - Brandnavn: Tag Heuer Serie : Tag Heuer Link Køn: Herre Model nummer: CJ1111.BA0576 Bevægelse: Schweiziske Eta 7750 Automatisk Bevægelse Sag Materiale: Rustfrit stål 316L Sag Diameter: 42mm Armbånd Materiale: Rustfrit stål 316L Skive farve : Sølv Krystal: Safirglas Bedømmelse : 1: 1 AAA High Quality Ure " />
  <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />

  <base href="http://www.brightreplicawatches.com/da/ " />
  <link rel="canonical" href="http://www.brightreplicawatches.com/da/ tag-heuer-cj1111ba0576-link-herre-automatisk-sølv -schweiziske-e-p-481.html" />

  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.brightreplicawatches.com/da/ includes/templates/polo/css/style_imagehover.css&q uot; />
  <link rel="style

  Komentář ze dne: 04.01.2020 13:52:10     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 05.01.2020 08:22:28     Reagovat
  Autor: [condocmarl] - 12 (49954@yahoo.com)
  Titulek: Pre Ure : Zen Cart!, The Art of E-commerce
  <strong><a href="http://www.swisswatchlove.co/da/"& gt;bedste schweiziske replika ure</a></strong><br>
  <strong& gt;<a href="http://www.swisswatchlove.co/da/"& gt;bedste replika ure</a></strong><br>
  / watches price
  / watches price
  <a href="http://www.swisswatchlove.co/da/"& gt;bedste replika ure</a>

  Pre Ure : Zen Cart!, The Art of E-commerce
  US Dollar
  Euro
  GB Pound
  Canadian Dollar
  Australian Dollar
  Jappen Yen
  Norske Krone
  Swedish Krone
  Danish Krone
  CNY
  Categories
  <a class="category-top" href="http://www.swisswatchlove.co/da/patek-p hilippe-ure-c-855.html">Patek Philippe ure</a>
  Audemars Piguet ure
  <a class="category-top" href="http://www.swisswatchlove.co/da/bell-u0 026-ross-ure-c-1269.html">Bell u0026 Ross ure</a>
  Breguet ure
  Breitling ure
  Chopard ure
  Franck Muller ure
  Hublot ure
  Longines ure
  Pre Ure
  <a class="category-subs" href="http://www.swisswatchlove.co/da/pre-ure -patek-philippe-ure-c-804_795.html">Patek Philippe ure</a>
  Tag Heuer ure

  Komentář ze dne: 04.02.2020 22:07:24     Reagovat
  Autor: [condocmarl] - 12 (41775@yahoo.com)
  Titulek: Datejust Lady 31
  <strong><a href="http://www.highreplicawatches.net/fr/&q uot;>Rolex Yacht-Master II</a></strong><br>
  <strong&g t;<a href="http://www.highreplicawatches.net/fr/&q uot;>répliques de montres</a></strong><br>
  répl iques rolex suisse à vendre
  répl iques de montres suisses
  répl iques rolex suisse à vendre

  Datejust Lady 31
  US Dollar
  Euro
  GB Pound
  Canadian Dollar
  Australian Dollar
  Jappen Yen
  Norske Krone
  Swedish Krone
  Danish Krone
  CNY
  Cat&eacute;gories
  <a class="category-top" href="http://www.highreplicawatches.net/fr/ro lex-datejust-ii-c-5.html">Rolex Datejust II</a>
  Rolex Datejust 36
  Rolex Cosmograph Daytona
  Rolex Datejust
  Rolex Datejust Lady 31
  Rolex Datejust Special Edition
  Rolex Day-Date
  Rolex Day-Date II
  Rolex Deepsea
  <a class="category-top" href="http://www.highreplicawatches.net/fr/ro lex-explorer-c-11.html">Rolex Explorer</a>
  Rolex Explorer II
  Rolex GMT -Maste

  Komentář ze dne: 03.04.2020 06:59:59     Reagovat
  Autor: [condocmarl] - 12 (13251@yahoo.com)
  Titulek: Acheter réplique de montres en ligne, Montres Breitling Classic Replica Watches
  RĂ©pliques de montres suisses aaa +
  répliques de montres suisses
  <ul><li><strong> <a href="http://www.watchesstore.co/fr/"> ;montres</a></strong></li><li ><strong><a href="http://www.watchesstore.co/fr/"> ;montres</a></strong></li><li ><strong><a href="http://www.watchesstore.co/fr/"> ;mécanique suisse mouvement répliques de montres</a></strong></li></ul ><br>

  <title>Acheter réplique de montres en ligne, Montres Breitling Classic Replica Watches à vendre, Meilleure réplique de montres Breitling au meilleur prix, Fake Breitling Watches Watches</title>
  <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
  <meta name="keywords" content="fausses montres Cartier pour salebest fausses montres Cartier watchescheap fausses montres Longines" />
  <meta name="description" content="un détaillant de montres professionnel en ligne. Avec des années d’expérience dans le commerce, nos produits sont hautement réputés par les clients du monde entier. Les répliques de kuvarsit.me sont dupliquées à 100% selon les originaux, les perspectives, les matériaux, même les mouvements, tout comme les authentiques. Achetez des montres sur notre site Web, vous ne serez jamais regeret. Histoire vraie." />
  <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />


  <link rel="canonical" href="http://www.watchesstore.co/fr/" />

  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watchesstore.co/fr/includes/ templates/polo/css/style_imagehover.css" />
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watchessto

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz